دهلی نو : “رای بیش گلوله” و “شغل بیش از مباحث” در میان اولویت برای بسیاری از اول وقت صف رای دهندگان که در رای گیری غرفه هیجان زده به ورزش خود را حق رای دادن.

همچنین در میان برای اولین بار رای دهندگان بودند کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra پسر Raihan Vadra که عرضه در روز شنبه به عنوان یک رای دهنده به عنوان به خوبی به عنوان رسانه آهنربا در تفرج در دهلی انتخابات با پدر و مادر رابرت Vadra. او 18 سال گذشته اما نمی تواند رای در انتخابات.

“این یک احساس خوب در نهایت به شرکت در فرایند دموکراتیک است. من از دست رفته در انتخابات گذشته به دلیل امتحانات. هر کس باید از حق رای خود,” او گفت: به عنوان پریانکا گاندی هدایت سوالات خبرنگاران در پسر او و اجازه دهید او را پاسخ می دهند.

چه او رای بدهند ؟ “من اینجا زندگی می کردند تمام زندگی من است. من می خواهم برای دیدن من شهر توسعه یافته و وجود دارد با همه شهرستانها در جهان است. من رای دادند و بدیهی است که برای مردم” پاسخ Raihan.

به عنوان خبرنگاران خواست او را به نام یک مشکل بزرگ است که دولت جدید باید آدرس و حتی مادر او خندیدی و منتظر پاسخ خود را. “من فکر می کنم هر کس باید دسترسی به حمل و نقل عمومی است و باید آن را یارانه برای دانش آموزان است. برای من ضروری است گفت:” نوجوان.

دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, پسر, Pulkit نیز رای دادند برای اولین بار در Satur. او پرسید که آیا او معتقد بود پدرش خواهد بود وزیر دوباره. “هر کس مردم را انتخاب کنید تبدیل خواهد شد وزیر دهلی نو” گفت: جوان, Pulkit با احتیاط.

آقای Kejriwal را Aam Aadmi Party (AAP) است که تقریبا در یک مستقيم مسابقه با BJP در این انتخابات است.

کنگره پس از یک بی توجه کمپین توسط خود رهبری است و انتظار نمی رود که توسط بسیاری به چیزی جز دور سوم مگر اینکه آن را می کشد خاموش یک معجزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im