اولین ژن ویرایش در داخل بدن پرسش در مورد آینده بشر

نیویورک—ژنتیک انقلاب آغاز شده است که دانشمندان در حال حاضر توانایی “هک کد تمام زندگی از جمله خود ما” با دستکاری DNA است که باعث می شود تا پایه و اساس خیلی از ما با توجه به ژنوم ویرایش متخصص جیمی Metzl.

دانشمندان دو هفته پیش تغییر DNA از یک بیمار در داخل بدن برای اولین بار است که متفاوت از روش های درمانی استفاده می شود در چند سال گذشته که در آن ژن ویرایش شده در خارج از بدن است. در این روش پس از یک دانشمند چینی او Jiankui در زندان بود در ماه دسامبر برای ساخت ژن-ویرایش نوزادان در سال 2018 است.

Metzl که مشاور سازمان جهانی بهداشت در کمیته ژنوم انسان در حال ویرایش و نویسنده کتاب “نرم داروین می گوید:” باید برای یک جامعه-بحث گسترده ای در استفاده از ژن ویرایش فن آوری است.

“ما باید بخشی از این گفتگو اما به بخشی از آن همه تحصیل کرده چرا که آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد است, در بسیاری از, آینده از گونه های ما” Metzl گفت NTD.

دانشمندان با انجام این روش برای ویرایش یک بیمار ژن در داخل بدن و یا “in vivo” در کیسی موسسه چشم در پورتلند اورگان در مارس 4. آنها تحت درمان یک بیمار که دارای یک شکل نادر ارثی نابینایی با ژن ویرایش ابزار شناخته شده به عنوان CRISPR در تلاش برای بازگرداندن بیمار را دید.

ابزار CRISPR است تشبیه به یک جفت قیچی مولکولی که قادر به قطع رشته DNA. ابزار توسعه داده شد با تقلید طبیعی مکانیسم های دفاعی از باکتری است.

این تکنولوژی اجازه می دهد تا برای تغییر در راه بهداشت تحویل داده شده است از تعمیم رویکرد به یکی از خاص به فرد با توجه به Metzl.

“در حال حاضر ما در حال حرکت به این دنیای دقت پزشکی و دقت بهداشت و درمان که در آن تصمیم گیری خواهد شد و نه فقط بر اساس این واقعیت است که شما یک انسان اما بر اساس این واقعیت است که شما هستند” گفت: Metzl.

او پیش بینی کرد که میلیاردها نفر از مردم خواهد شد که کل ژنوم توالی در آینده است.

“ما باید این عظیم ژنتیکی پایگاه داده و آنچه که به نام فنوتيپی اطلاعات در آن پایگاه داده است که خود را از زندگی و سلامت, سوابق” Metzl گفت. “و ما کنار هم قرار دهیم و ما در حال رفتن به استفاده از داده های بزرگ ابزارهای تحلیلی است که انتقال ما از این جهان از دقت مراقبت های بهداشتی به پیش بینی مراقبت های بهداشتی است.”

پارادوکس این است که برای این پیش بینی روش های مفید زیادی ژنتیکی پایگاه داده مورد نیاز هستند اما این مهم است که افراد قادر به حفظ اطلاعات ژنتیکی خصوصی با توجه به Metzl.

“من فکر می کنم مردم عصبی هستند و باید عصبی و ما باید بیشتر قوانین و مقررات. اما ما نمی توانیم به تمام راه را به سمت حفظ حریم خصوصی کامل” Metzl گفت.

حریم خصوصی نیست و تنها نگرانی اطراف ژن ویرایش تکنولوژی—تغییرات تصادفی به DNA ممکن است رخ دهد و منتقل می شود به نسل های آینده است.

وجود دارد دو نوع از ژن ویرایش: سوماتیک و germline. جسمی ویرایشهای انجام شده بر روی سلول های هستند که بخشی از سیستم تناسلی و نه به معنای گذشت. در حالی که germline ویرایش به تخم مرغ نطفه و جنین منجر به تغییرات ژنتیکی ارثی.

با توجه به bioethicist باربارا Koenig اگر یک اشتباه ساخته شده است در germline ویرایش “از آن خواهد شد یک اشتباه برای همه نسل های آینده است.” این نگرانی وجود دارد که پس از آسیب انجام می شود آن را ممکن است غیر قابل برگشت. Koenig نیز می گوید: “که جسمی ویرایش می کردن هدف قرار دادن افکت بر روی تخم یا اسپرم است.”

اگر دانشمندان انجام یک جسمی ویرایش که در آن تغییرات ناخواسته رخ می دهد در سلول های جنسی, از آن خواهد بود در گذشته با توجه به Metzl.

Metzl برجسته مزایای این تکنولوژی به رسمیت می شناسد اما نیاز به احتیاط آن است که اگر مورد استفاده قرار گیرد.

“ما درک نمی کنند و اکثریت قریب به اتفاق [ژنتیک] اما ما را در درک بیشتر و بیشتر و که به ما فرصت بیشتری برای دخالت در راه است که می تواند ما محافظت می کند. اما به دلیل باور نکردنی پیچیدگی زیست شناسی ما باید بسیار محتاط و مراقب باشید و محتاط در هنگام انجام این کار,” او گفت:.

ژن ویرایش تنها راه است که در آن انسان DNA مصنوعی را دستکاری کرد. کلینیک ارائه خدمات که در آن چند تخم بارور شده در آزمایشگاه و تبدیل به جنین است که پس از آن غربالگری ژنتیکی نقص. یکی از جنین رایگان از بیماری های ژنتیکی است و سپس کاشته به مادر به کودک در آینده.

زمانی که لقاح انجام شده در یک آزمایشگاه آن را به نام “لقاح مصنوعی” یا IVF. این روش برای غربالگری DNA جنین به نقص ژنتیکی است که به نام “قبل از لانه گزینی تشخیص ژنتیکی” یا PGD.

Metzl پیش بینی کرد که اگر سلول های بنیادی تبدیل به امن برای انسان با استفاده از آن امکان پذیر خواهد بود برای ایجاد 10,000 جنین انسان و انتخاب یکی از آنها به رحم مادر. او می گوید: ما ممکن است تعداد کمی از تغییرات DNA از انتخاب جنین برای کاهش خطرات بهداشتی و یا افزایش برخی صفات.

ظرف 10 سال این تکنولوژی ممکن است به اندازه کافی پیشرفته برای تغییر رنگ چشم فرد با ویرایش ژن به جنین با توجه به Metzl.

کلیسای کاتولیک disapproves از لقاح و هر روش که از آن می آید مانند PGD یا ویرایش ژن جنین.

“جدایی از زایش از یک عمل جنسی در هر راه است که آن را انجام داده است سایتهای گفت:” ادوارد Mechmann که یک وکیل با روم مذهبی اسقف اعظم کاتولیک در نیویورک است. او گفت: مفهوم باید نتیجه یک عمل عشق بین یک زن و شوهر نه علمی عمل می کنند.

“یکی از چیزهایی که کلیدی است که ما بسیار از رد یک نوع eugenic ذهنیت جایی که آنها در حال استفاده از هر نوع ژن ویرایش به منظور افزایش ویژگی های” Mechmann گفت.

Metzl توصیف یک سناریو است که در آن این فن آوری توسعه یافته است و سقوط به دست اشتباه است.

“شما می توانید تصور کنید که یک نوع کره شمالی-مانند رژیم است که می گوید اول ما در حال رفتن به مرتب کردن مردم ما در حال رفتن به دنباله همه در بدو تولد و ما قصد داریم آنها را به مرتب کردن بر اساس احساس ما از چه ظرفیت آنها. به طوری که می شود در ارتش و چه کسی می رود برای المپیک برنامه ها و کسانی که به فیزیک مدرسه” Metzl گفت. “من فکر می کنم که قطعا شدنی است.”

“شما می توانید تصور کنید که این نوع انتخاب شده برای docility در برخی از نوع توتالیتر دولت,” او اضافه شده است.

یک مشکل بالقوه با این نوع مصنوعی ژن های انتخاب است که اگر پدر و مادر در انتخاب صفات مشابهی برای فرزندان خود “ما می تواند سهوا کاهش تنوع ژنتیکی گونه های ما” Metzl گفت. “که تنوع ژنتیکی—آن را خوب به آن نیاز داشته باشند. این بنیاد از ما بقا. این ترجمه را به ما انعطاف پذیری است.”

Metzl گفت که هر کس نیاز به صحبت کردن با مقامات منتخب خود را و از آنها بخواهید به تمرکز بر روی این موضوع مهم است. او گفت: یکی باید بپرسید اگر مقامات یک طرح در محل و بپرسید که چگونه آنها را به حداکثر رساندن منافع و به حداقل رساندن مضرات این تکنولوژی است.

دنبال کوین در توییتر: @KRHogan_NTD

از Epoch Times

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de