اولین COVID-19 در حال حاضر پشه: نیروبخش برای اشکال منتقله از مشکلات

سوفیا Garabedian شده بود در برخورد با تب مداوم و دردناک سردرد زمانی که پدر و مادر او در بر داشت او بی توجه در بستر او یک روز صبح در پاییز گذشته.

پزشکان در نهایت تشخیص داده و پس از 5 سال سودبوری ماساچوست ساکن شرق equine encephalitis (EEE), نادر اما شدید پشه-borne virus است که باعث تورم مغز.

Garabedian جان سالم به در برد بالقوه کشنده ویروس پس از حدود یک ماه در بوستون و بیمارستان و اما پدر و مادر او می گویند او مصیبت و مداوم بهبود باید یک هشدار به مردم را به استفاده از خارج از منزل در تابستان امسال است.

“این یک سال گفت:” دیوید Garabedian پدرش. “با هر گونه صدمه به مغز آن را سخت به بگویید. این آسیب وجود دارد. او چگونه با این نسخهها کار از طریق آن حدس و گمان است.”

Child ontracted Eastern Equine Encephalitis
سوفیا Garabedian, 6 که قرارداد شرقی Equine Encephalitis در سال 2019 می ایستد در یک زمین بازی در Sudbury, Mass., در 8 جولای سال 2020 است. (استیون Senne/عکس از آسوشیتدپرس)

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس متهم در حال حاضر در هواپیمای, غرب مقامات بهداشت عمومی در منطقه هشدار در مورد دیگر برنامه به طور بالقوه بد تابستان برای EEE و دیگر حشرات بیماری های منتقله.

EEE دیدم غیر منتظره تجدید حیات در تابستان گذشته در سراسر 10 متحده: آلاباما, کانکتیکات, گرجستان, ایندیانا, ماساچوست, میشیگان, New Jersey, North Carolina, رود آیلند و تنسی.

وجود 38 موارد انسانی و 15 و میر ناشی از این ویروس در بسیاری از موارد در ماساچوست و میشیگان با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). ترین سال های کشور می بیند فقط نیمی از موارد این ویروس در انسان آژانس گفت.

در ماساچوست و نیوجرسی مقامات در حال حاضر شناسایی EEE در پشه ها در این سال اولین ثبت در این کشورها است. شده اند وجود دارد هیچ انسان یا حیوانی موارد نشده است.

“این دلسردکننده” گفت: Scott Crans که سر تا پشه کنترل, تلاش برای, New Jersey, اداره حفاظت از محیط زیست. “این می تواند سیگنال های شلوغ سال است.”

Crans و دیگر مقامات بهداشتی دولت می گویند EEE است که هیچ درمانی در انسان تمایل به آمده در دو تا سه سال از چرخه, اما آنها همچنین استرس که پشه برن-بیماری های بدنام روی حیله و تزویر برای پیش بینی.

یک زمستان نسبتا ملایم ممکن است بهره مند پشه جمعیت اما زیر متوسط بارندگی می تواند همچنین ارائه یک خوش آمدید, وزنه, او گفت:.

محلی مقامات بهداشت نیز هشدار در مورد خطر ابتلا به دیگر حشرات بیماری های منتقله همانطور که بیشتر مردم در حال گذراندن زمان طولانی در خارج از منزل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در میشیگان یک مهاجم پشه شناخته شده به انتقال دانگ Zika و گرمسیری دیگر ویروس ها در حال حاضر شناسایی شده برای اولین بار در این فصل گفت: Mary Grace Stobierski دولت بهداشت عمومی دامپزشکی.

دولت نیز تا به حال آن را اولین مورد از ویروس نیل غربی در این فصل است. شایع تر است اما کمتر شدید پشه بیماری های منتقله از EEE آن می تواند باعث تب و سردرد و درد بدن و علائم دیگر. عفونت داشت در یک اسیر شاهین در اوایل ماه ژوئن است.

کنه ها نیز انتظار می رود زودتر و در اعداد بزرگتر در این فصل به دلیل زمستان نسبتا ملایم هشدار داد هارون برنشتاین متخصص اطفال در بیمارستان کودکان بوستون و مدیر در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی.

که می تواند به معنای بیشتر موارد ناتوان کننده بیماری لایم و دیگر تیک-بیماری های مربوط به صورت محلی سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر احساس فشار در پاسخ به کروناویروس, او گفت:.

“برخی از مردم از رفتن به جنگل بیشتر در حال حاضر ممکن است با تجربه با نحوه محافظت از خود در جنگل که یک نگرانی” او گفت:.

مقامات می گویند مردم باید به جلوگیری از شب و ساعات اولیه صبح هنگامی که پشه ها بیشتر فعال با استفاده از اسپری اشکال و پوشیدن لباس که در آن ممکن است زمانی که خارج از منزل.

CDC ارائه کرده است متحده کمک های اضافی با پشه تست در این فصل به عنوان coronavirus همه گیر دارای ضعف دولت در بهداشت عمومی و دفاتر و گفت: Candice هافمن یک سخنگوی آژانس.

مقامات در هشت ایالت و واشنگتن را تا کنون گرفته تا پیشنهاد: مریلند, اوهایو, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, ورمونت, مین, فلوریدا و آریزونا.

در طول سال گذشته EEE شیوع CDC ارائه شده در مورد $700,000 در بودجه اضطراری و کمک های فنی به رود آیلند, ایندیانا و میشیگان و ماساچوست در بالا حدود 18 میلیون دلار در اختیار متحده سالانه بردار بیماری های منتقله نظارت هافمن گفت.

در میشیگان که در آن شش تن از دولتی که 10 مورد از EEE سال گذشته ثابت کشنده مقامات تابستان امسال راه اندازی یک برنامه آزمایشی برای بهبود امور خارجه در پاسخ به پشه بیماری های منتقله.

ند واکر یک حشره شناس پزشکی در دانشگاه ایالتی میشیگان می زنیم تا تلاش گفت: هدف این است که برای ایجاد این نوع به طور منظم پشه سیستم نظارت در حال حاضر در محل در ماساچوست و در جای دیگر به بهتر پیش بینی و آماده شدن برای بیماری شیوع است.

در کانکتیکات, مقامات, افزایش تعداد تست سایت برای پشه ها در آن در معرض خطر شرقی بخش با توجه به فیلیپ آرمسترانگ یک virologist با وزارت امور خارجه علوم محیط زیست.

در ماساچوست بود که سخت ترین ضربه توسط EEE سال گذشته با 12 مورد و شش تلفات مقامات را آزمایش کرده اند قبل از آن بیشتر و در یک طیف وسیع تری از مکان های این سال به منظور به سرعت شناسایی عفونت خوشه گفت: دولت اپیدمیولوژی کاترین قهوه ای است. خلبان تلاش است همچنین تست اثربخشی مختلف larvicides برای کمک به جمع اوری پشه جمعیت در اولین مراحل, او گفت:.

یکی نگران توسعه: دو اولین موارد EEE در پشه ها در این سال داشت و در بخش شمالی از کشور نزدیک به نیوهمپشایر به جای ویروس معمولی در نقاط در نزدیکی کیپ کاد که در آن مقامات همچنین شناسایی این ویروس در یک پشه نمونه در هفته گذشته.

که همراه با سال گذشته گسترده موارد به شدت نشان می دهد قلمرو EEE-حمل پشه ها در حال گسترش است با توجه به قهوه ای است. تغییرات آب و هوا است که باعث گرم تابستان و تغییر پرنده الگوهای مهاجرت و محلی پشه جمعیت می تواند در میان رانندگان, او گفت:.

در همین حال یک گروه زیست محیطی خواستار ماساچوست برای جلوگیری از توسل به گسترده هوایی اسپری حشره کش صورت گرفت که شش بار در سال گذشته به عنوان موارد رسید.

مریلند-اساس عمومی کارکنان محیط زیست مسئولیت شکایت ماساچوست بازرس کل دفتر این ماه با این استدلال که 2019 را هوایی پاشش هزینه بیش از $2 میلیون اما موثر در کاهش EEE-حمل پشه.

قهوه ای اختلافات این گروه ادعای اما اذعان حشره کش ها می تواند سمی باشد به زنبورها و دیگر گونه ها یکی دیگر از نگرانی های مطرح شده توسط این گروه است. “سال گذشته بی سابقه بود,” او گفت:. “هیچ کس می خواهد به انجام این کار دوباره.”

در سودبوری دیوید و Kirstin Garabedian می گویند آنها خوشبین دختر خود را می توانید در ادامه به درمان از EEE.

در حال حاضر 6, او قادر به بازگشت به مهد کودک در ماه ژانویه قبل از coronavirus همه گیر توقیف مدارس هفته بعد. اما پدر و مادر او می گویند او هنوز هم به طور منظم می رود به گفتار و کاردرمانی به مقابله با سخنرانی طولانی و مشکلات حافظه است.

Kirstin Garabedian می گوید: او می داند مردم می خواهم به استفاده از خارج از منزل در تابستان امسال است.

“رفتن به خارج و لذت بردن از خودتان اما اقدامات احتیاطی مناسب,” او گفت:. “فقط مراقب باشند. استفاده از عقل سلیم است.”

توسط فیلیپ Marcelo

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید