اولین coronavirus مورد گزارش در کاویته, Cavite

مانیل فیلیپین – اولین مورد از coronavirus گزارش شده در کاویته, Cavite, شهردار آنجلو G. اگوینلدو گفت: در Facebook در یک پست در روز پنج شنبه, آوریل 9.

با توجه به اگوینلدو مورد است 59 ساله نر از Barangay Toclong. او یک گارد امنیتی برای Makati مشاع که رفت به Makati مرکز پزشکی (MMC) بررسی می شود و پس از برگزاری نمایشگاه علائم COVID-19.

اگوینلدو گفت که با توجه به بیمار و مدارک بیمار داده شد سواب آزمون در MMC به تعیین اگر او تا به حال COVID-19 اما پر از آزادی از مسئولیت و یا خانه در برابر توصیه های پزشکی (HAMA), فرم ترک بیمارستان در برابر مشاوره دکتر.

بیمار به خانه رفت در مارس 5 و رفت به کلیان بیمارستان در کاویته آوریل 6 به یک چک آپ. او رفت و برگشت به پزشکان در 7 آوریل که در آن سر دکتر در مورد وضعیت خود را و فرستاده او را به Calungsod بیمارستان بستری بود

چگونه او به خانه

اگوینلدو توضیح داد که چگونه بیمار رو به Barangay Toclong: یک آمبولانس از barangay او را گرفت و از خانه مقابل پروتکل.

با توجه به اگوینلدو, “Isang barangay kagawad ng Brgy. Toclong ang دی umano كه nagpasundo sa nasabing pasyente ملا sa Makati pauwi sa ating bayan. Sinasabing ipinaalam umano ito sa kanilang kapitan ngunit هندی sila pinayagan dahil nga labag ito sa پروتکل. Ngunit ipinilit talaga ang pagsundo در pag-uwi sa pasyente dito sa کاویته. در gamit pa mismo ang ambulansya ng barangay, ay naiuwi nga ang nasabing گارد امنیتی sa کاویته. Ang sitwasyong ito ay hindi ipinaalam ng Kapitan sa ating tanggapan.”

(عضو Barangay Toclong حال بیمار برداشت از Makati بنابراین او می تواند به خانه. این گزارش شد barangay کاپیتان درخواست اجازه برای وانت, اما به او اجازه ندادند با توجه به آن که در برابر پروتکل. وانت و بازگشت بیمار مجبور شد. به بازگشت بیمار به کاویته آنها با استفاده از آمبولانس از barangay. این barangay کاپیتان توصیه نیست هر کسی از این است.)

اگوینلدو محکوم اقدامات barangay کاپیتان و گفت آن نه تنها در برابر پروتکل انجام می شود و بدون شفافیت بلکه غیر مسئولانه انجام شود.

وی افزود: “Kasalukuyang pina-iimbestigahan po natin ang kasong ito. در pagkatapos ng قفل کردن MANANAGOT ANG MGA DAPAT MANAGOT.” (در حال حاضر وجود دارد رسیدگی به این پرونده است. پس از مستند کسانی که مسئول و پاسخگو خواهد بود.)

بیمار در حال حاضر در Calungsod بیمارستان و تمام خانواده خود را در قرنطینه می شود و در حالی که barangay مقامات قرنطینه می شود و همچنین. Barangay Toclong تحت مستند در حال حاضر.

به عنوان جمعه, آوریل 10 کشور گزارش 4,195 coronavirus موارد با 221 کشته و 140 بهبود.

Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de