اولین پرواز غیر نظامی از سال 2012 زمین در حلب

FIRST CIVILIAN FLIGHT. The cockpit of the plane that carried out a flight from the Syrian capital Damascus to Aleppo is pictured upon the plane's arrival at the airport of the northern city that reopened today for the first time since the war forced its closure in 2012. Photo by Louai Beshara/AFP

اولین پرواز غیر نظامی. کابین خلبان هواپیما که انجام یک پرواز از پایتخت سوریه از دمشق به حلب که در تصویر پس از ورود به هواپیما در فرودگاه از شمال شهر که بازگشایی شد امروز برای اولین بار پس از جنگ مجبور به بسته شدن آن در سال 2012 است. عکس Louai Beshara/AFP

سوریه – اولین پرواز غیر نظامی در 8 سال فرود در فرودگاه حلب در شمال سوریه روز شنبه, مارس 19 یک Agence France-Presse خبرنگار در هیئت مدیره این هواپیما گزارش شده است.

پرواز می آید روز پس از آنکه دولت اعلام کرد که تا به حال wrested کل منطقه اطراف دوم شهر حلب را از گروههای جهادی و خود را شورشی کرد.

همراه با M5 یک بزرگراه اتصال این کشور 4 تا از بزرگترین شهرهای آن بود به طور کامل امن توسط این رژیم برای اولین بار از سال 2012 بازگشایی فرودگاه است که یک کلید نمادین و اقتصادی حرکت برای دولت است.

وزرای حمل و نقل و گردشگری بودند هر دو در سوریه هوایی ایرباس A320 که پرواز را از پایتخت به شهر حلب و همچنین به عنوان یک گروه از روزنامه نگاران دعوت از سوی وزارت اطلاعات.

حدود 40 دقیقه پس از برخاستن هواپیما لمس کردن در 11:22 am (0922 به وقت تهران) در فرودگاه حلب که در آن مقامات و کارکنان جمع شده بودند در یک فضای جشن.

صورت زنده پخش شد در تلویزیون دولتی.

دولت خبرگزاری سانا به نقل از وزیر حمل و نقل علی Dilair به استقبال بازگشایی فرودگاه و مجلس از پروازهای داخلی و بین المللی.

او در توصیف آن به عنوان “یک پیروزی مهم به دست آورد با تشکر از فداکاری قهرمانانه ارتش سوریه و ایستادگی مردم سوریه است.”

مقامات سوریه اعلام کرد بازگشایی فرودگاه در دوشنبه 17 فوریه گفت که پروازهای تجاری از دمشق و قاهره خواهد شروع “در روزهای آینده.”

ملکی پروازها متوقف شده بود به طور کامل در حلب فرودگاه زمانی که شورشیان مبارزه برای سرنگونی رئیس جمهور بشار اسد کشف و ضبط کنترل بخش های بزرگی از این شهر در سال 2012.

محاکمه پروازها در زمان خاموش از حلب در سال 2017, روز پس از اوج ویرانگر محاصره قرار داده است که پرداخت می شود به شورشی امیدوار است از مصرف بیش سوریه و دومین شهر.

با آن نیروهای درگیر در چندین جبهه دولت در زمان زمان به مناطق امن در اطراف حلب و به بازگشایی مسیرهای تجاری از سابق صنعتی hub.

نیروهای دولتی هنوز هم در مناطق گسترده ای در غرب حلب که از شورشیان بارها و بارها شلیک راکت ها در شهر است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im