اولین آمریکایی از تخلیه ووهان با یک مورد تایید شده از coronavirus منتشر شد از یک بیمارستان در سن دیگو پس از آزمون در ابتدا نشان داد فرد آلوده نیست, سلامت, مقامات گفت.

بیمار وارد Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو, کالیفرنیا, در هفته گذشته در یکی از وزارت امور خارجه پروازهای گذر گاه آمریکایی ها از کانون این ویروس جدید است.

بیمار نشان داد علائم این ویروس منتشر شد اما روز یکشنبه به پایگاه پس از آزمون نشان داد که او و سه نفر دیگر نداشته ویروس. جدید آزمایش نشان داد که بیمار را در واقع باید این بیماری است.

“امروز صبح مقامات CDC توصیه سان دیگو بهداشت عمومی است که آزمایش های بیشتر نشان داد که یکی از چهار بیماران آزمایش مثبت برای [رمان Coronavirus],” دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو در بیانیه ای گفت. “تایید مثبت بیمار بازگردانده شد به UC سان دیگو بهداشت برای نظارت و انزوا تا پاک توسط CDC برای انتشار است.”

یکی دیگر از مهاجر نیز به بیمارستان فرستاده شده. آزمون که بیمار بودند در حال بررسی است. “هر دو بیماران به خوبی انجام می دهند و باید حداقل علائم” نظام سلامت گفت.

A plane carrying evacuees from the virus zone in China
هواپیمای حامل evacuees از این ویروس در منطقه در چین زمین در Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو, کالیفرنیا., در فوریه. در 5 سال 2020 است. (گرگوری گاو/عکس از آسوشیتدپرس)

جدید مورد 13th در ایالات متحده و 7 در کالیفرنیا. یازده بیماران به دست آورد این ویروس در حالی که در ووهان; دو نفر دیگر بودند آلوده تماس نزدیک با بیماران در ایالات متحده است.

مقامات در شهرستان ریورساید نیز روز دوشنبه گفت که هیچ کس در میان گروهی از 195 evacuees در پایگاه هوایی رزرو مارس به ویروس. گروه اول به تخلیه از چین خواهد بود و مجاز به ترک on Feb. 12 دکتر کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر در بیانیه ای گفت.

بيماران برگزار شد در قرنطینه اجباری برای 14 روز.

“افرادی که نمی توسعه یافته علائم را با موفقیت به اتمام خود را قرنطینه و رایگان خواهد بود به ترک پایگاه” قیصر در بیانیه ای گفت.

مقامات بهداشت گفت: تکرار نمایش بيماران نشان داد هیچ نشانه ای از این بیماری است. دو نفر از این بیماران نشان دادن علائم این ویروس شد مجددا. آزمون بازگشت منفی است.

Epoch Times Photo
یک نقاب زن در یک پلاستیک باران, کت پیاده روی در یکی از خیابان های پکن در فوریه. 11, 2020. (Andy Wong/عکس از آسوشیتدپرس)

مقامات ایالات متحده در ابتدا کاهش یافته و به جای 195 نفر از افراد تحت قرنطینه اما پس از یک محاکمه خروج از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد 14 روز در قرنطینه.

مقامات در آلاسکا که در آن برای اولین بار تخلیه هواپیما سوخت گیری مجدد قبل از رفتن به کالیفرنیا گفت: تخلیه آمریکایی ها را تشویق می کردند در هنگام فرود.

“آنها خوشحال بودند به اینجا. آنها بسیار تعاونی با سوال” دکتر کریستوفر برادن معاون مدیر مرکز ملی در حال ظهور و زئونوز بیماری های عفونی افزود: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از وارد گروه در پایه.

چهار دیگر هواپیماهای حمل آسمان فرود آمد در هفته گذشته از جمله یکی که کاهش یافته است evacuees در سن دیگو. گروه دیگری بود در قرنطینه پایگاه هوایی رزرو مارس. یکی فرستاده شد به نبراسکا و دیگری به تگزاس. این گروه در نبراسکا بود قرنطینه در اردوگاه اشلند و دیگر گروه قرنطینه در لککلند ایر فورس بس.

مقامات گفتند که انتظار می رود برخی از evacuees به تست مثبت برای ویروس.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de