یک شهروند آمریکایی که مبتلا به کروناویروس جدید مرده است در ووهان چین در آنچه به نظر می رسد برای اولین بار شناخته شده و تایید مرگ یک آمریکایی از شیوع ویروسی.

“ما می توانیم تایید می کنند که 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت, در بیمارستانی در ووهان چین در فوریه. 6” یک سخنگوی سفارت ایالات متحده در بیانیه ای گفت: ارسال به اخبار رسانه ها است.

آمریکا قربانی درگذشت Jinyintan بیمارستان گفت:, و اضافه کرد: “ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن. از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

اخبار آمریکا مرگ می آید به عنوان یک مرد ژاپنی در دهه 60 درگذشت در ووهان ژاپنی, آژانس خبری جیجی پرس گزارش به نقل از وزارت خارجه. این مرد در بیمارستان بستری شد برای ذات الریه شدید و گفت: گفته شد طرف چینی است که او از “ذات الریه ویروسی.”

اگر چه او مشکوک به آلوده شدن با کروناویروس جدید, نتایج که هنوز در دسترس نیست از تست های تشخیصی, اخبار آژانس گزارش شده است. اگر نتایج تایید coronavirus او خواهد بود اولین بار ژاپنی, مرگ در شیوع.

ووهان یک شهرستان در استان هوبی چین است, کانون 2019 رمان Coronavirus (2019-nCov) که اولین مورد گزارش شده در اوایل ماه دسامبر 2019. بیش از دو دوجین از کشورها از جمله ایالات متحده را تایید موارد ویروس.

کاخ سفید روز جمعه خواسته دانشمندان به سرعت در حال ارزیابی ریشه های جدید کروناویروس. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Jan. 29 تشکیل یک coronavirus نیروی کار است که ارائه شده است رئیس جمهور با به روز رسانی روزانه در شیوع.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo روز جمعه گفت که ایالات متحده آماده شد به صرف $100 میلیون دلار برای کمک به چین و حمایت از coronavirus تلاش های سازمان بهداشت جهانی است.

ایالات متحده فرستاده است حدود 17.8 تن از تجهیزات پزشکی به چین از جمله ماسک ، روپوش و ماسک یک وزارت امور خارجه ایران ،

ایالات متحده تایید کرده است 12 نفر از coronavirus. آخرین مورد تایید شده بود در ویسکانسین نیز مورد اول در دولت است. دیگر coronavirus موارد تایید شده اند در ماساچوست و ایلینوی, آریزونا ایالت واشنگتن و کالیفرنیا.

جدید کروناویروس در خانواده از عوامل بیماری زا به عنوان سندرم حاد تنفسی (سارس) که باعث شد صدها نفر از مرگ و میر در چین در سال 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) است که به کشته شدن بیش از 500 در سراسر جهان از سال 2012.

یک مقام ارشد یک کوره جسدسوزی در coronavirus کانون ووهان می گوید مصرف خود را سر به فلک کشید در هفته های اخیر نشان می دهد بیشتر مردم در حال مرگ از بیماری از گزارش رسمی.

صدها نفر از اتباع خارجی شده اند تخلیه از ووهان بیش از دو هفته گذشته. دوم تخلیه هواپیما ترابری استرالیا از ووهان به تعویق افتاد پس از چین نمی دهد آن را ترخیص به زمین مقامات استرالیا روز شنبه اعلام کرد.

کلیک کنید در اینجا به دنبال پوشش ما از شیوع کروناویروس.

Zachary Stieber کتی او و سلامت کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de