شرکت هایی که در زمان PPP وام زیر 2 میلیون دلار دریافت “بندر امن” شکستن

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: شرکت هایی که در زمان وام کمتر از $2 میلیون نفر تحت COVID-19 کسب و کار کوچک کمک برنامه می تواند بر روی شکستن در صورت نداشتن برای اثبات به حسابرسان که این بیماری همه گیر به حال تاثیر منفی بر کسب و کار خود را.

جدید ارشاد صادر چهارشنبه (pdf) برای چک Protection Program (PPP) توسط اداره کسب و کار کوچک (SBA) و وزارت خزانه داری گفت: همه وام های اعطا شده تحت $2 میلیون آستانه دیده خواهد شد که پس از ملاقات با “حسن نیت” استاندارد یعنی که “زمان بی ثباتی اقتصادی” خود را توجیه نیاز برای وام چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد برای دسترسی به سایر منابع است.

هدایت به نظر می رسد که فرض کنیم که همه کسب و کارهای کوچک را دچار مشکلات مالی در برخی از راه در میان شیوع COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که از ووهان چین در اواخر سال گذشته و گسترش در سراسر جهان است.

“هر وام گیرنده است که همراه با آن وابسته به دریافت PPP وام با یک اصلی مقدار کمتر از 2 میلیون دلار خواهد شد تلقی به ساخته شده اند مورد نیاز صدور گواهینامه مربوط به ضرورت درخواست وام در ایمان خوب” SBA و خزانه گفت: در دستورالعمل جدید.

treasury department
وزارت خزانه داری ایالات متحده ساختمان در واشنگتن در اکتبر. از 18 سال 2018 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

علاوه بر این فرض کنید وام های کوچکتر کمتر دسترسی به نقدینگی در میان همه گیر محور بحران اقتصادی و بنابراین “بندر امن” برای آنها قابل توجیه است SBA و خزانه داری گفت: دادن چنین شرکت های شکسته کمک خواهد کرد که آنها را نگه دارید و rehire کارکنان.

“این بندر امن را نیز ترویج اقتصادی یقین به عنوان PPP وام گیرندگان بیشتر با منابع محدود تلاش برای حفظ و rehire کارکنان” این دو سازمان گفت.

این حرکت را نیز اجازه مقامات فدرال تمرکز خود را محدود حسابرسی ظرفیت در بازیکنان بزرگتر است.

“علاوه بر این با توجه به حجم زیادی از PPP وام این رویکرد را قادر خواهد ساخت SBA برای حفظ آن محدود ممیزی منابع و تمرکز آن در بررسی بر روی وام های بزرگتر که در آن رعایت تلاش ممکن است عملکرد بازده بالاتر,” SBA و خزانه داری گفت.

Epoch Times Photo
یک عابر پیاده در گذشته یک بسته صنعتگر خانه رستوران در لس آنجلس در 7 مه سال 2020 است. (Frederic J. Brown/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

همچنین شرکت هایی که در زمان وام بیش از 2 میلیون دلار را علامت هنوز هم باید از این فرصت برای ایجاد یک مورد که آنها در زمان وام در ایمان خوب است. آنها خواهد بود موضوع را به بررسی انطباق برای بررسی اگر آنها ملاقات PPP مورد نیاز است. شرکت هایی که قادر به اثبات آنها نیاز به وام خواهد شد به بازپرداخت تعادل و آنها را فاقد شرایط لازم برای وام بخشش.

همچنین شرکت هایی که در زمان وام از بیش از 2 میلیون دلار است که آنها نیاز ندارد را مجاز به بازپرداخت پول بدون عواقب قانونی. این معکوس زودتر هشدار داده است که دولت می تواند دنبال چنین وام-takers با عنوان جرم جنایی.

ماه گذشته پس از یک واکنش زیر گزارش می دهد که شرکت های بزرگ جمع آوری میلیون ها نفر از برنامه های در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در میان شیوع وزیر خزانه داری استیون Mnuchin وام گفت: تا به حال مسئولیت کیفری برای گرفتن وام به آنها نیاز ندارد.

“من می خواهم به بسیار روشن است—آن را به وام گیرندگان که مسئولیت کیفری اگر آنها ساخته شده این گواهینامه و این درست نیست,” او گفت: با توجه به CBS.

PPP برنامه گسترش وام تا 10 میلیون دلار است که می گوید اگر شرکت صرف پول بیشتر در پرداخت کارگران که باید در حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته.

ایده پشت این برنامه بود برای تشویق شرکت ها به اخراج کارکنان در میان شیوع و بنابراین به حداقل رساندن تاثیر اجتماعی این بیماری همه گیر. همچنین به دلیل شرکت خواهد صرف زمان کمتر در re-استخدام کارگران و دوباره بوت کسب و کار خود را هنگامی که ماندن در خانه و سفارشات در حال برداشته سیاست را پشتیبانی قوی اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن.

“هدف از این برنامه نیست رفاه اجتماعی برای کسب و کار بزرگ” Mnuchin گفت CNBC. “هدف از این برنامه برای کمک به کسب و کارهای کوچک.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de