آتش سوزی در PH نیروی دریایی یک ساعت پس از ترک هند

دو ملوانان نیروی دریایی در BRP رامون Alcaraz حفظ درجه دوم سوختگی و درمان خواهد شد و در یک بیمارستان در کوچین هند که در آن نیروی دریایی فیلیپین برداشت رشته فیلیپینی و یک محموله 200,000 ماسک صورت

منتشر شده 7:48 PM, مارس 08, 2020

به روز شده در 7:52 PM, مارس 08, 2020

PATROL SHIP. The BRP Ramon Alcaraz. Photo from the Philippine Navy

گشت کشتی. این BRP رامون Alcaraz. عکس از نیروی دریایی فیلیپین

مانیل فیلیپین – آتش سوزی در موتور اصلی اتاق فیلیپین نیروی دریایی (PN) گشت کشتی BRP رامون Alcaraz ساعت پس از آن به سمت چپ بندر کوچین هند برای مانیل در شب پنج شنبه, مه 7 نیروی دریایی گفت: در بیانیه ای در بعد از ظهر جمعه, مه 8.

کشتی واکنش سریع تیم قادر به قرار دادن آتش سوزی در 10 دقیقه. دو ملوانان نیروی دریایی دچار دوم-سوختگی درجه و برخی از تجهیزات آسیب دیده بودند.

دو ملوانان “به airlifted” به نیروی دریایی بیمارستان در کوچین برای “گسترده توجه پزشکی است.”

نیروی دریایی مهندس بودند ارزیابی خسارت به کشتی اصلی سیستم نیروی محرکه برای دیدن اینکه آیا این کشتی ممکن است با ادامه آن سفر یا بازگشت به هند برای تعمیرات.

“این حادثه ناگوار شده است می تواند بدتر اگر سرعت ما PN پرسنل در پاسخ به آتش حادثه است. ما می دانیم گالانت تلاش پرسنل ما در پاسخ به وضعیت اضطراری به رغم خطرات درگیر است. مطمئن باشید که ایمنی و رفاه پرسنل ما از بالاترین اهمیت است” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

این BRP رامون Alcaraz شد اسکورت فرود بارانداز کشتی BRP, Davao del Sur بود که گذر گاه برخی از 20 فیلیپینی بودند که رشته در هند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و باری از 200,000 ماسک صورت اهدا شده توسط یک فیلیپینی تاجر. ماسک صورت منابع شد در هند.

دو رگ وارد هند در آوریل 29 از عمان که در آنها مستقر شدند و در ژانویه ظاهرا برای کمک به بازگرداندن فیلیپینی از خاورمیانه است. یک رئیس جمهوری که به کشته شدن یک نظامی ایران به طور کلی در عراق در زمان تهدید به سقوط این منطقه به افزایش خشونت است.

تنش در خاورمیانه را پس از سرد و بازگشت غیر ضروری بود.

این BRP رامون Alcaraz یکی از 3 همیلتون-کلاس برش منتقل شده از گارد ساحلی آمریکا به نیروی دریایی فیلیپین. آن راه اندازی شد به فیلیپین ناوگان در سال 2013. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de