فیلیپینی coronavirus بیمار در سنگاپور مرخص

CASE 89. Visitors walk along a walkway at Marina Bay in Singapore on February 18, 2020. File photo by Roslan Rahman/AFP

مورد 89. بازدید کنندگان راه رفتن در امتداد یک راهرو در خلیج مارینا در سنگاپور در فوریه 18 سال 2020 است. فایل عکس Roslan رحمان/AFP

سنگاپور – اولین فیلیپینی coronavirus بیمار در سنگاپور از بیمارستان مرخص شد, در روز جمعه, فوریه 28, یک هفته پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus بیماری به نام COVID-19

این سنگاپوری وزارت بهداشت (MOH) تایید کرد که, فیلیپینی, تنها شناخته شده به عنوان مورد 89 است که در میان 3 نفر از COVID-19 بودند که از بیمارستان مرخص روز جمعه.

فیلیپینی بیمار که ناشناس باقی مانده است 41 ساله مقیم دائم سنگاپور که تا به حال هیچ سفر اخیر تاریخ به چین است.

این سنگاپوری دولت اعلام نشده است هویت خود را در انطباق با شهر-دولت با قوانین حفظ حریم خصوصی.

“سه مورد بیشتر از COVID-19 عفونت مرخص شده از بیمارستان امروز (موارد 52, 79 و 89). در همه 69 را به طور کامل از بهبود عفونت شده اند و از بیمارستان مرخص شد گفت:” وزارت بهداشت.

با توجه به وزارت بهداشت, فیلیپینی گزارش شروع COVID-19 علائم در فوریه 3, و بعد از آن “به دنبال درمان در دو پزشک عمومی (GP) درمانگاه در فوریه 3, فوریه 7 فوریه 10, 17 فوریه و مارس 21.”

او بعد از اشاره به سنگاپور مرکز ملی بیماری های عفونی در فوریه 21 “و پس از آن نتایج آزمون تایید COVID-19 عفونت” در صبح روز فوریه 22.

“قبل از بستری شدن او به کار رفته بود در میل سهام همکاران (S) Pte با مسئولیت محدود (8 Temasek بلوار) و بازدید Bishan جامعه Club (51 Bishan خیابان 13). او باقی می ماند در Serangoon Avenue, 3,” گفت: MOH.

روز جمعه وزارت بهداشت گفت: در حالی که 3 رمان coronavirus بيماران ترخيص شده دو مطلب تایید شده است که COVID-19.

سنگاپور 98 موارد تایید شده از رمان coronavirus بیماری است. از این تعداد 69 مرخص شده از بیمارستان در حالی که 29 باقی می ماند به عنوان بستری از دوشنبه با توجه به وزارت بهداشت.

فیلیپین سفارت گفته است که آماده برای کمک به تمام فیلیپینی بیماران از رمان coronavirus بیماری در سنگاپور و حتی به عنوان سنگاپوری دولت را شانه صورتحساب بیمارستان از همه COVID-19 بيمار در شهرستان دولت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im