فیلیپینی, کروناویروس در مورد سنگاپور, سفر به چین

TIGHT SCREENING. Health officers screen arriving passengers at Singapore Changi Airport on January 22, 2020, as authorities increase measures against the novel coronavirus. File photo by Roslan Rahman/AFP

تنگ غربالگری. سلامت افسران صفحه ورود مسافران در فرودگاه Changi سنگاپور در ژانویه 22 سال 2020 به عنوان مقامات افزایش اقدامات علیه این رمان coronavirus. فایل عکس Roslan رحمان/AFP

سنگاپور (به روز شده) – به سنگاپوری دولت در حال بررسی تماس نزدیک از اولین فیلیپینی مورد رمان coronavirus در اینجا به عنوان بیمار که هویت سنگاپور اعلام نشده آیا به تازگی از سفر به چین است.

فیلیپین سفیر سنگاپور یوسف Yap تایید این جزئیات به Rappler اواخر یکشنبه شب 23 فوریه به عنوان او گفت: سفارت فیلیپین آماده است برای کمک به فیلیپینی coronavirus بیمار است.

“بیمار هیچ سفر اخیر تاریخ به چین, و آنها هنوز در حال بررسی نزدیک خود تماس به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد که در آن او می تواند بدست ویروس از” Yap گفت Rappler.

صدای تند و تیز گفت: ممکن است که بیمار تماس نزدیک نیز فیلیپینی “اما آن را سخت به حدس و گمان.” او اشاره کرد که سنگاپور پروتکل برای همه coronavirus بيماران در اینجا این است که خود را ردیابی تماس نزدیک و برای آزمون آنها به این ویروس در صورت لزوم.

فیلیپینی “در حال حاضر در انزوا” در سنگاپور مرکز ملی بیماری های عفونی گفت: امور خارجه, معاون Brigido Dulay پیشتر در روز یکشنبه.

همچنین در روز یکشنبه هنگامی که سنگاپور وزارت بهداشت (MOH) توصیه فیلیپین سفارت در مورد فیلیپینی, بیمار, Yap گفت.

بیشتر که وزارت بهداشت اعلام شد که فیلیپینی است که یک مرد دائم اقامت سنگاپور با توجه به صدای تند و تیز. بیمار نیاز به رضایت او به سنگاپوری دولت قبل از هویت خود را می تواند فاش شود به فیلیپین سفارت.

“ما نمی دانیم که هویت زیرا وزارت بهداشت است به اشتراک گذاشته نمی شود آن را با ما برای حفظ حریم خصوصی دلایل” سفیر گفت.

صدای تند و تیز گفت که بر اساس سنگاپوری دولت پروتکل سنگاپور را شانه صورتحساب بیمارستان فیلیپینی بیمار و دیگر رمان coronavirus موارد است. (بخوانید: سنگاپور اعلام $4.6 میلیارد دلار افزایش به مبارزه با ویروس)

اما سفارت فیلیپین می تواند کمک به تماس با بستگان خود را و یا پرواز آنها را به سنگاپور, در صورت نیاز با استفاده از دولت فیلیپین صندوق برای کمک به خارج از کشور فیلیپینی.

“ما آماده ارائه تمام کمک های که او نیاز” Yap گفت.

‘هیچ دلیلی برای وحشت’

سنگاپور حداقل 89 موارد تایید شده از رمان coronavirus با توجه به داده ها از سنگاپوری دولت یکشنبه شب. از این موارد 65 قرارداد این ویروس در سنگاپور در حالی که 24 رو از آن در خارج از کشور است.

این سنگاپوری دولت گفت: 49 نفر مرخص شده و 35 پایدار باقی می ماند و 5 نفر دیگر همچنان در وضعیت بحرانی است. هیچ کس مرده است با توجه به این ویروس در سنگاپور است.

سنگاپور در حال حاضر دارای 3 بیشترین تعداد رمان coronavirus بیماران در خارج از چین است. این کشور به بزرگترین تعداد از بیماران خارج از چین اما کره جنوبی در حال حاضر دارای حداقل 602 موارد تایید شده. ژاپن 132.

این آمار و ارقام رد 634 نفر از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم لنگر انداخت در ژاپن است.

به دنبال کلمات اطمینان برای فیلیپینی در سنگاپور Yap گفت: “توصیه من این است که هنوز هم همان: ما باید آرام باقی می ماند. بله وجود دارد یک مورد اما ما باید همچنان آرام باقی می ماند و همچنان به ورزش هوشیاری. ما واقعا باید همچنان به دنبال مشاوره از وزارت بهداشت و درمان.”

او اضافه کرد که “دولت سنگاپور واقع شده است انجام یک کار خوب از نظر اجرای پروتکل خود را.” او اشاره کرد به عنوان مثال که تعداد رمان coronavirus موارد بوده است رفتن به پایین در حالی که تعداد بیماران مرخص شده است تا رفتن.

“روند مثبت است و من شخصا احساس می کنم که وضعیت در حال حاضر با ثبات تر از آن بود که شاید یک یا دو هفته پیش. من فکر می کنم ما فقط باید همچنان مراقب بود و با احتیاط اما وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت” Yap گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im