Fil-Am مربی Erik Spoelstra گرما می خواهد به احساس واقعی همدلی “

BREAK. Heat coach Erik Spoelstra says he’s spending more time with his family. Photo by Paul Mata/Rappler

شکستن. گرما مربی Erik Spoelstra می گوید او را به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را. عکس از پل ماتا/Rappler

شارلوت, ایالات متحده آمریکا – Miami Heat سر مربی Erik Spoelstra رشد کرده است به یک روال عنوان NBA همچنان تعطیل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در خانه قهرمان فیلیپینی-آمریکایی مربی پوشیده شده است یکی از پیراهن های مورد علاقه است که می گوید ‘مثبت باقی بماند.’ او آن را از دوستان خود نویسنده کتاب جان گوردون نوشت که این کتاب الهام بخش انرژی اتوبوس.

“من پوشیدن این هر روز تقریبا. من آن را بشویید و آن را می پوشند هر روز دیگر” گفت: Spoelstra.

“این غیر معمول مطمئن نیستید زمان برای بسیاری از ما. شما واقعا می خواهید به تمرکز بر روی کنترل آنچه که شما می توانید کنترل مانند است که چشم انداز مثبت و گفتن آن را به افرادی که شما را دوست دارم.”

Spoelstra نیز تشویق گرما از کارکنان خود را به بازیکنان درگیر در برخی از راه.

“آن منحصر به فرد است و ما نمی خواهیم تیم ما به فکر دیگران و به نشان می دهد و به احساس واقعی همدلی و [به] به طبیعت این بار او گفت:” در یک تیم رسانه ای کنفرانس تماس بگیرید.

“که به طور بالقوه می تواند کمک به افراد مبتلا به اضطراب. کسی ممکن است از طریق رفتن با این و تمرکز بر کمک به افراد دیگر است.”

“بله ما تحت تاثیر قرار گرفتن این با در نظر گرفتن ما دور از محل کار و انجام آنچه که ما عشق به کار و امرار معاش در محل کار” Spoelstra اضافه شده است. “و ما را به ماندن منظم و در خانه بماند. ما هنوز فرصت برای قرار دادن 3 وعده غذا در روز.”

Spoelstra گفت: لیگ تعلیق نیز اجازه داده او را به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

“بچه های من بچه های جوان زیر سن دو آنها هیچ ایده چه خبر است. آنها فکر می کنند آن است که یک حزب بزرگ در حیاط خلوت هر روز” او به اشتراک گذاشته.

“ما قادر به صرف وعده های غذایی ما با هم. من قادر به از خواب بیدار پسر من تا هر صبح و نه اینکه در یک عجله به آن را انجام دهد. من قادر به صرف زمان با او در صبحانه است.”

این Spoelstra خانواده شامل همسر نیکی و دو پسر – Santiago که فقط تبدیل به دو سال و چهار ماه دانته.

“ما شده است barbecuing هر شب. من هرگز از کباب کردن ، من همیشه منظور از takeout در رستوران” نهاد های عالی تفتیش Spoelstra. “من پخت و پز وعده های غذایی در حال حاضر برای خانواده است. من پیدا کردن عالی صلح از ذهن انجام آن است.”

“ما نیز بسیار خوش شانس برای زندگی در جنوب فلوریدا که در آن شما می تواند خارج شود در هر بعد از ظهر,” او اضافه شده است. “من صرف زمان بیشتری را در استخر شنا با بچه های من و همسرم در 10 روز گذشته از من شده اند در استخر در 10 سال گذشته بدون شک. که احتمالا یک بیدارباش برای من اما من هم آن را به عنوان یک برکت و رحمت در حالی که همه ما در حال رفتن را از طریق این.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im