مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که حفاظت از اقتصاد استان در سراسر کانادا به استراحت برخی از مستند قوانین

آخرین:

کانادا بالا بهداشت عمومی رسمی زده خوش بینانه تن مورد COVID-19 همه گیر در روز شنبه گفت که تلاش ها برای پهن کردن منحنی در حال کار به عنوان استان های سراسر کشور گزارش شده بیشتر چهره مثبت است.

“با پیروی از بهداشت عمومی توصیه ما جمعی آورده پایین نرخ عفونت است. ما در حال مسطح منحنی” دکتر ترزا Tam گفت: در انتشار اخبار به مقامات فدرال و نخست وزیر در زمان استراحت روزانه خود را از اخبار کنفرانس ها.

“در حالی که ما می تواند همچنان با احتیاط خوش بینانه, این مهم است که هر کس می ماند آگاه وظیفه ما برای محافظت از یک دیگر به خصوص کسانی که آسیب پذیر هستند ما به عنوان حرکت چند هفته آینده.”

هیچ فعال موارد در N. B.

پیام آمد که نیوبرانزویک گزارش آنها تا به حال هیچ فعال تر موارد COVID-19 روز شنبه پس از دو هفته بدون عفونت جدید و انتاریو برتر داگ فورد گفت: استان می تواند از طریق همه گیر سریع تر از آنچه قبلا انتظار می رود.

“ما شاهد تدریجی شیب رو به پایین در دامنه و پایین ما بیشتر ما می تواند باز کردن و بازگشت به حالت عادی” فورد گفت.

“من نمی دانم زمان دقیق … اما اگر ما نگه داشتن رفتن راه ما در حال رفتن, ما در حال رفتن به خارج از این خیلی زودتر از آنچه ما فکر می کنیم ممکن است بوده است قادر به گرفتن یک زن و شوهر از سال پیش است.”

در قوه مقننه استانی تظاهرکنندگان جمع شده بودند برای دومین روز شنبه در یک ردیف به صورت یک ضد قفل کردند. فورد لعنتی معترضان برای بی احترامی به پرچم کانادا با پرواز آن را وارونه در طول تظاهرات.

Anti-مستند معترضان با حضور در پارک ملکه در تورنتو در روز شنبه. (مهرداد Nazarahari /CBC)

“من درک می کنم مردم صدمه زدن به خارج وجود دارد و از مردم می خواهم به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد” فورد گفت. اما او افزود که پرواز پرچم وارونه بی احترامی اعضای نیروهای مسلح که در خارج از کشور و همچنین کسانی که کمک در مراقبت دراز مدت امکانات در انتاریو است.

“آنچه آنها در حال انجام است و قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر تا آنجا که من نگران هستم با تجمع side-by-side” او گفت:.

فورد گفت که او خود را مورد احترام و حق اعتراض اما تعجب که آیا این منصفانه است که مادران با فرزندان خود را دریافت جریمه برای بودن در پارک در حالی که ضد قفل معترضان نیست جریمه شد.

بیشتر مستند قوانین برداشته بودن

استان در سراسر کانادا در حال آماده سازی برای شروع آرامش بخش مستند قوانین در هفته آینده.

کسب و کار مانند باغبانی و مراکز خودرو, نمایندگی مجاز خواهد بود برای باز کردن در انتاریو روز دوشنبه در حالی که ساکنان در نیوفاندلند و لابرادور اجازه خواهد داشت برای ارتباط برقرار کردن با یک خانواده دیگر از خود را دارند.

مانیتوبا اجازه خواهد داد که بسیاری از غیر ضروری کسب و کار رستوران, patios, موزه ها و اردو و دیگر امکانات برای بازگشایی شده است.

آلبرتا است گفت: دندانپزشکان فیزیوتراپیست ها و سایر متخصصان پزشکی آنها می توانید شروع به عامل دوباره در روز دوشنبه.

کانادا فدراسیون از کسب و کار مستقل می گوید برخی از کسب و کار ممکن است بازگشایی تا زمانی که آنها اقدامات ایمنی در محل.

سازمان دیده بان | اتحادیه دعوا برنامه ای برای بازگشایی آلبرتا شرکت کارگیل گوشت-بسته بندی گیاه شنبه:

شبکه خبری سی بی سی مایکل Serapio صحبت می کند به توماس Hesse رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 401. 6:27

کبک است و اجازه دادن به فروشگاه های خرده فروشی در خارج از مونترال منطقه بازگشایی در روز دوشنبه. کسب و کار در زنجیره تامین از این فروشگاه همچنین می توانید رزومه عملیات.

فروشگاه در مونترال منطقه باید چراغ سبز برای بازگشایی زیر پنج شنبه. استان قصد دارد به تدریج بازگشایی daycares مدارس ابتدایی ساخت و ساز و تولید در ماه مارس.

مردم لذت بردن از بازگشایی VanDusen باغ گیاه شناسی در ونکوور روز جمعه. (بن Nelms/CBC)

این استان دارای بیش از نیمی از کانادا COVID-19 موارد دیده است و بیشترین مرگ و میر در دراز مدت مراقبت از خانه. کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت است گفت: مبارزه با COVID-19 کاملا متفاوت در آن امکانات — استدلال انتاریو برتر با توافق در روز شنبه.

“وجود دو دنیای متفاوت در حال حاضر ما در حال مبارزه با این ویروس در دراز مدت مراقبت از خانه و یکی در حوزه عمومی” فورد گفت. “در حوزه عمومی هر کس انجام داده است یک کار باور نکردنی و … که به همین دلیل ما شاهد روند رو به کاهش است.”

همانطور که از شنبه شب و کانادا تا به حال 56,714 تایید و presumptive coronavirus موارد با اکثریت متمرکز در انتاریو و کبک. استان ها و مناطق لیست 23,814 از موارد به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News شمارش COVID-19-مربوط به مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش لیست 3,656 مرگ و میر در کانادا و دو شناخته شده coronavirus-مرگ و میر ناشی از کانادایی ها در خارج از کشور.

این مسری تنفسی علل بیماری خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ. هیچ اثبات شده درمان یا واکسنی برای این ویروس که اولین ظهور در چین در اواخر سال 2019.

“ما نمی توانیم هر گونه اشتباه’

بریتیش کلمبیا بالا پزشکی رسمی دکتر بانی هنری خواست مردم به ماندن هوشیار درخواست هر کسی با علائم برای تماس با مقامات بهداشتی و اقدامات لازم برای محافظت از خانواده خود و اعضای جامعه.

“آن است که بیش از حد آسان به نوک فلس علیه ما و خنثیسازی کار سخت و فداکاری است که همه در اینجا در قبل از میلاد ساخته شده است,” او گفت: روز شنبه به عنوان استان اعلام کرد فقط 26 مورد جدید.

“ما نمی توانیم هر اشتباه ما به عنوان نگاه به سهولت ما محدودیت در روزهای آینده و هفته.”

شهروند کانادا دیل جانستون از جنوب ساری, B. C., و شهروند ایالات متحده دایان Sumi از ادموندز, بشویید., دیده می شود در مرز دو کشور در لنگلی, B. C., در روز جمعه. جانستون و Sumi که قدمت سه و نیم سال از هم جدا شده اند از با هم بودن پس از مرزها بسته شد با توجه به COVID-19. (Jonathan هیوارد/کانادا مطبوعات)

نخست وزیر جاستین ترودو صحبت با همتای خود در نیوزیلند, Jacinda protocol wine studio برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که حفاظت از اقتصاد است.

یک بازخوانی از تماس گفت که رهبران دو کشور همچنین صحبت در مورد نیاز به حفظ زنجیره تامین کار در طول بحران جهانی به خصوص در رابطه با تجهیزات پزشکی.

سازمان دیده بان | اقتصاد کانادا به خصوص ضربه COVID-19 ،

کانادا چهره های مختلف اقتصادی و معایب آن را به عنوان ظهور از این بیماری همه گیر اما آمریکا به عنوان شریک تجاری بزرگ می تواند کمک به پیتر می گوید: سالن اقتصاددان ارشد برای توسعه صادرات کانادا. 7:36

نیوزیلند به طور گسترده ای دیده شده است به عنوان یک داستان موفقیت در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

چه در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا سلامت استان افسر دکتر بانی هنری در روز شنبه اعلام کرد یک جامعه جدید شیوع در کارخانه مرغ که در آن وجود دارد مورد تأیید. هنری همچنین گفت: وجود 26 جدید COVID-19 نفر در این استان در روز شنبه, آوردن زمان مجموع به 2,171. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

یک COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها در ماموریت میلاد به رشد ادامه دارد. B. C. دولت می گوید 133 نفر در ماموریت موسسه باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. در میان کسانی که این اتحادیه از کانادا اصلاح افسران می گوید ده افسران در حال حاضر بیمار است.

سازمان دیده بان | مسافران پس از رسیدن در B. C. ملاقات با سخت قرنطینه دستورالعمل:

به عنوان مسافران زمین در میلاد آنها انتظار می رود به جزئیات قرنطینه برنامه و پیگیری تماس چند روز بعد. 2:07

آلبرتا گزارش 97 مورد جدید در روز شنبه اولین بار در هفته روزانه موارد جدید کاهش یافته و به زیر 100. این استان همچنین گزارش دو مورد جدید مرگ و میر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

ساسکاچوان اعلام کرد که تعداد آن از موارد صعود به 421 با شش مورد جدید ثبت شده در شنبه. از موارد جدید گنجانده شده در این آپدیت چهار در شمال و یکی در ساسکاتون و یکی در رجاینا. شمال رهبران می گویند اقدام شدید ممکن است گرفته شود مگر اینکه بیشتر مردم شروع به زیر بهداشت عمومی سفارشات به عنوان آنها می گویند برخی از مردم هنوز در تلاش برای رفتن در اطراف محدودیت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

سازمان دیده بان | ادمونتون, مادر بزرگ غلبه شکسته لگن و ذات الریه و COVID-19:

ادمونتون, مادر بزرگ غلبه شکسته لگن و ذات الریه و COVID-19. 0:41

مانیتوبا گزارش یک مورد جدید در روز شنبه. این استان می گوید: نیز وجود دارد یکی بیشتر بستری آوردن مجموع به شش. روز شنبه, Manitoba دولت است که اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن پاسیو اگر آنها به دنبال دستورالعمل های خاص فیزیکی برای فاصله را ترک کرده است که صاحبان وزن جوانب مثبت و منفی از شرکت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در این استان ،

در انتاریویک اتحادیه به نمایندگی از کارگران بهداشت و درمان می گوید یک سوم شخصی حمایت از کارگر شده بود به عنوان بسیاری از هفته. SEIU بهداشت و درمان می گوید: کارگران درخواست شده است برای اطلاعات بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی است که در حال حاضر جیره بندی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو است.

کبک مدیر بهداشت عمومی می گوید: این استان در حال راه اندازی یک “تهاجمی” استراتژی تست آن را به عنوان شروع به شل گیر محدودیت. دکتر Horacio اررودا می گوید کبک در حال برنامه ریزی برای انجام 14,000 آزمون بعد از حدود 6,000 آزمون در روز است که آن را در حال حاضر انجام می دهند. این استان می خواهد برای شروع تست به طور منظم شهروندان از جمله برخی بدون علائم است. تا اواخر این هفته, Quebec تنها تست ضروری کارگران با علائم با تمرکز بر مراقبت از سلامت کارگران. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک.

سازمان دیده بان | وینیپگ زن و شوهر از 70 سال ‘اتصال’ از طریق پنجره میان محدودیت:

Winnipeg زن و شوهر از 70 سال ‘اتصال’ از طریق پنجره میان COVID-19 محدودیت 1:34

نیوبرانزویک است COVID-19 رایگان, با توجه به آخرین شماره از این استان است. این استان می گوید: هیچ مورد جدید در روز شنبه — برای 14 مستقیم روز و تمام 118 موارد در حال حاضر بهبود. که باعث می شود, New Brunswick تنها استان بدون تایید فعال مورد در کشور است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. B.

ماموران پلیس با گشت زنی در یک پارک در مونترال در روز شنبه. (Graham Hughes/The Canadian Press)

نوا اسکوشیا گزارش دو مرگ و میر بیشتر در نرتهوود دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس. که به ارمغان می آورد مرگ و میر در استان به 31. این استان همچنین گزارش داد چهار news موارد آوردن تعداد کل موارد مثبت به 963. به تاریخ 609 نفر بهبود یافته اند از COVID-19. دوازده نفر در بیمارستان از جمله سه در بخش مراقبت های ویژه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. S.

در پرنس ادوارد آیلند فاز 1 استان طرح به سهولت محدودیت آغاز شد و جمعه. P. E. I. ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر هدر موریسون استان گفت: دولت ادامه خواهد داد به تاکید فیزیکی فاصله خوب بهداشت و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. این جزیره دارای 27 موارد تایید شده اما تنها دو نفر از آوریل 8. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

برتر دنیس پادشاه می گوید: او با ابراز سرخوردگی بسیاری از جزایر زمانی که او گفت: شارلوت تاون ایستگاه رادیویی ” من می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای گفتن فو به COVID.’ این کنایه در حال حاضر ساخته شده راه خود را بر روی یک تی شرت تولید شده توسط یک شرکت شارلوت تاون. (فرستاده شده توسط Joel وات )

نیوفاندلند و لابرادور هیچ جدید موارد گزارش شده از COVID-19 روز شنبه. با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط دولت استانی تعداد کل موارد در استان باقی می ماند و در 259.

روز شنبه پنجمین روز این هفته بدون هیچ گونه جدید موارد گزارش شده از COVID-19 در این استان تنها سه مورد جدید از آوریل 18. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

در کانادا, شمال, همه Yukon 11 تایید موارد COVID-19 بهبود یافته اند.

در ضمن Yukon وزیر دادگستری تریسی-Anne مکفی جمعه اعلام کرد که کسی که متهم شده است تحت Yukon مدنی اقدامات اضطراری عمل می کنند به اتهام عدم خود منزوی به عنوان مورد نیاز است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

سازمان دیده بان | یلونایف بهداشت کارگران نگه داشتن کار در میان همه گیر:

برخی از شخصی حمایت از کارگران در حال استفاده از همان ماسک محافظ چند بار در روز در حالی که رفتن را در داخل و خارج از خانه های مراقبت زیرا آنها نگرانی در مورد در حال اجرا است. 2:03

چه در ایالات متحده

زرق و برق دار بهار آب و هوا در سراسر ایالات متحده روز شنبه به خود جلب کرد مردم cooped داخل برای هفته خارج به خیس کردن در آفتاب.

هر چند سپاسگزار به خارج از منزل, مردم هنوز هم با احتیاط — ماسک پوشیده بودند در همه جا و در شهر نیویورک بازار کشاورز اجرا آشنا دو متر از فضای بین انتظار مردم برای خرید گل بهار. مادران در پارک مرکزی خاطر نشان کرد بچه های خود را به مردم فضا. و گروه های کوچک از picnickers نگه داشته خود را امن فاصله در حالی که جاگر نقل مکان کرد در گذشته هر یک از دیگر بدون یک نگاه.

سازمان دیده بان شخصی | حمایت از کارگران استفاده مجدد از ماسک در میان PPE کمبود

Kavanaugh برادران صاحب و مدیر کل پیتر Houweling سهام آنچه که او انجام می دهند متفاوت به نگه داشتن سطل زباله مجموعه ای که در وسط یک بیماری همه گیر. 3:06

بازنشسته نیویورک وکیل استن Neustadter پایین کشیده ماسک خود را به می گویند مهم است به روح خود را به خارج. “چرا زندگی مانند یک خرگوش ؟ به علاوه من نزدیک 78, من تا به حال اجرا” Neustadter گفت.

استر Forbus و دخترش, راشل, نشستن در گشت و گذار در هرشی ساحل در گالوستون تگزاس در روز شنبه. (جنیفر رینولدز/این شهرستان گالوستون روزانه اخبار از طریق AP)

پلیس و مقامات پارک بودند گسترش در سراسر شهر نیویورک که فرستاده 1,000 ماموران برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در گرمترین روز پس از اواسط ماه مارس. اما آنها احتمال بیشتری برای شکستن گروه های بزرگ ترک آزار دهنده اجتماعی فاصله و حلق آویز کردن با خیال راحت خارج به نیروهای جدید خود را.

“برای پیاده روی بروید اما احترام اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

با مباحث خشک کردن در باشگاه ها و سالن های کنسرت, آلمانی بومی جولیا Banholzer یک نوازنده ساکسیفون گفت: او را گرفته به بازی نقاشی با آبرنگ روی گچ در پارک مرکزی برای هر کس اتفاق می افتد. در روز شنبه بود که یک جریان ثابت از مردمی ترین و با پوشیدن ماسک که چپ نکاتی برای او سه نفر به عنوان آنها مشغول به کار راه خود را از طریق مجموعه ای از استانداردهای جاز.

“این فوق العاده است که مخاطب بعد از این همه سال.” او گفت:. “تمام تاریخ لغو شده اند از طریق سپتامبر و من نمی دانم اگر هر گونه خواهد آمد این سال است. نیویورک دشوار است اما این فقط یکی دیگر از دوره های دشوار ما نیاز به دریافت از طریق.”

‘خیلی خوب’

در ضمن جت های جنگنده از U. s. Navy Blue Angels and U. s. Air Force Thunderbirds جلب مردم در خارج به عنوان آنها پرواز بیش از آتلانتا بالتیمور و واشنگتن در افتخار از مراقبت های بهداشتی کارگران است. در آتلانتا رانندگان متوقف در یک بزرگراه اصلی در حالی که دیگر مردم در مکان های باز به نگاه به آسمان در پشت بام ها و یا در یک گورستان.

نیوجرسی بازگشایی پارک دولت روز شنبه. محدود به 50 درصد ظرفیت خود را در پارکینگ در مناطق مختلف تا به حال به نوبه خود به دور اضافی واردان توسط, بعد از ظهر. اما تقریبا همه به دنبال قوانین اجتماعی فاصله و رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت: “خیلی خوب” در جلسه توجیهی روزانه.

مارجی Roebuck و شوهرش در میان مردم برای اولین بار بر روی شن و ماسه در ساحل جزیره پارک ایالتی. “چهل و شش روز در خانه به اندازه کافی بود,” او گفت:.

U. s. Navy Blue Angels and U. s. Air Force Thunderbirds, پرواز بیش از نشنال مال در واشنگتن در روز شنبه. (جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

وجود عوامل اقتصادی را در نظر بگیرید به عنوان به خوبی. در برخی از مناطق ایالات متحده بازگشایی بودن خواست به سهولت خاموش کردن کسب و کار است که سقوط اقتصاد جهانی به عمیق ترین رکود از دهه 1930 و محو میلیون ها شغل.

آن را ایجاد یک درهم آمیخته از قوانین در سراسر 50 متحده است. در کارولینای جنوبی که در آن حدود 20 درصد از دولت درآمد حاصل از گردشگری هتل ساحل اجازه داده شد به بازگشایی جمعه. وب کم نشان داد ده ها تن از مردم در ساحل شنبه اما استخرهای هنوز بسته است. کارولینای جنوبی نیز نشده بازگشایی شد ناهار خوردن در رستوران بر خلاف همسایه گرجستان است. برخی از ایالات آمریکا هنوز برای شروع بازگشایی روند.

مسلح به معترضان تجمع نیوهمپشایر دولت خانه تماس برای رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu برای باز کردن دولت در کنکورد در روز شنبه. (یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ)

صاحبان کسب و کار نیز در سمت چپ بدونم که اگر مشتریان باز خواهد گشت. بر روی یک کارت پستال-کامل روز بهار دیترویت شرقی بازار تا به حال به مراتب کمتر مشتریان و فروشندگان از حد نرمال در بازار کشاورزان.

جیل و علامت توماس گفت: آنها احساس امن فروش بطری شراب خانگی از خود Unwined کارخانه شراب سازی ندارد اما همان در COVID-19 جهان است.

“آن را آسان تر زمانی که شما می توانید نمونه ها را به مردم گفت:” جیل توماس. “ما مجاز به انجام این کار در حال حاضر.”

آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان

چین‘s مقامات بهداشتی می گویند دو coronavirus موارد تایید شد شنبه ادامه روند رو به پایین از آنجا که دولت در زمان مراحل به قطع تعداد زیادی از مردم از ورود از خارج از کشور. چین رسمی مورد تایید شده تعداد غرفه در 82,877 و آن تلفات رسیده است 4,633.

دولت را مسدود کرده است تقریبا همه خارجی ها از ورود این کشور به شدت محدود و تعداد پروازهای بین المللی, ساختن آن دشوار برای شهروندان چینی برای بازگشت از خارج از کشور بیش از حد.

تعداد coronavirus موارد در فیلیپین صعود به 9,223 پس از اعلام وزارت بهداشت و درمان گزارش 295 عفونت های جدید در روز یکشنبه. این وزارت همچنین از ثبت چهار مرگ و میر بیشتر مربوط به ویروس, آوردن شمارش به 607.

مردم با استفاده از تلفن نرم افزار برای اسکن کردن یک کد مورد نیاز برای اثبات سلامت خود و سفر به وضعیت قبل از اینکه اجازه ورود به یک مرکز خرید در پکن در روز شنبه. (گرگ بیکر/خبرگزاری گتی ایماژ)

یمنسلامت, مقامات می گویند که با وجود جدید کروناویروس موارد در شهر جنوبی عدن و غرب شهر تعز آوردن تعداد کل موارد به 10 با دو مرگ. شنبه اعلام می آید به عنوان آژانس سلامت سازمان ملل متحد هشدار داده نامرئی شیوع ویروس و گفت که آن را “به طور فعال در گردش در سراسر کشور است.” آژانس می گوید تست ها و منابع برای تشخیص این ویروس هستند “به شدت ناکافی است.”

یمن شده است درگیر در جنگ داخلی برای بیش از پنج سال است و شکننده نظام سلامت با نیمی از امکانات بهداشتی به درستی عملکرد.

در ایرانمساجد شده اند که توقیف از اواسط ماه مارس خواهد بازگشایی در روز دوشنبه در کم خطر شهرستانها و شهرهای کوچک در حالی که رعایت آنها برای سلامت پروتکل های. مدارس برای بازگشایی شروع مارس 16.

ایران وزارت بهداشت می گوید: این مسیر از عفونت را آغاز کرده است “تدریجی” روند رو به پایین. روز یکشنبه وزارت گفت: این کشور coronavirus مرگ و میر افزایش یافته بود به 6,203 و تعداد موارد تشخیص داده شده رسیده بود 97,424.

بریتانیا‘s وزارت بهداشت می گوید: در مجموع 28,131 های مردمی در بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه پس از تست مثبت جدید کروناویروس در بریتانیا افزایش 621 از شمارش قبلی.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز پنج شنبه گفت: ملت است که بریتانیا اوج خود را سپری کرده در COVID-19 شیوع و گفت که او قصد دارد به فاش کردن یک “نقشه راه” ترسیم چگونه مستند مراحل ممکن است کاسته در هفته آینده.

معترضان نگه داشتن پلاکارد به عنوان یک گروه کوچک ضد قفل برپایی تظاهرات در اعتراض به جدید اسکاتلندیارد در ویکتوریا لندن در روز شنبه. (جاستین Tallis/خبرگزاری گتی ایماژ)

در ایتالیاتعداد تخت های درمان COVID-19 بيمار به کاهش خود ادامه داد که این کشور آماده به سهولت آن سخت مستند اقدامات در روز دوشنبه.

مدنی گفت: سازمان حفاظت وجود دارد 212 مردم کمتر بستری با ویروس و 39 کمتر در بخش مراقبت های ویژه در 24 ساعت گذشته تعداد که همواره کاهش در هفته های اخیر. است که به مقامات اعتماد به نفس قادر به مقابله با هر گونه جدید سنبله در بیشتر موارد به عنوان کسب و کار بازگشایی و افراد مجاز آزادی بیشتری برای حرکت در اطراف شهرها و شهرستانها از محل اقامت.

در همان زمان تعدادی از مرده درآورده تا بیشتر در 11 ماه — توسط 474 — و تعداد افرادی که بهبود یافته اند از این ویروس به کمترین میزان خود در بیش از دو هفته است. ایتالیا ثبت شده است اکثر مرگ و میر پس از ایالات متحده در 28,710.

سازمان دیده بان | ایتالیایی شهرستانها تست فیزیکی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت به زودی به سهولت

زیبا فلورانس و استیا آماده به آرامی انتقال به یک تا حدودی طبیعی جدید آغاز ممکن است 4. 1:02

اسلوونیکه در مرز ایتالیا روز یکشنبه گزارش داد هیچ مورد جدید از COVID-19 برای اولین بار از اوایل ماه مارس. کشور ثبت اولین مورد در مارس 4 و معرفی strick downdown اقدامات است. کل گزارش تعدادی از عفونت در اسلوونی می ایستد در 1,439 از جمله 96 مرگ و میر.

در اسپانیامردم با استفاده از حمل و نقل عمومی باید پوشیدن ماسک, شروع روز شنبه به این کشور آغاز می شود برای بلند کردن COVID-19 محدودیت.

در روز شنبه مردم در اسپانیا اجازه داده شد به خارج از ورزش برای اولین بار در هفت هفته. مقامات را کنار بگذارند زمان های مختلف به ورزش برای گروه های سنی مختلف.

اسپانیا سوم بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر پس از ایتالیا و انگلیس در این کشور 24,824 مرگ و میر ناشی از این ویروس را از 217,00 تایید عفونت. آمار منتشر شده در روز یکشنبه نشان داد 164 نفر در درگیری قبلی 24 ساعت بالاترین یک روز پس از افزایش مارس 18.

تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان می ایستد در بیش از 3.4 میلیون با بیش از 243,000 مرگ و میر مرتبط با این ویروس.

در حالی که برخی از کشورها دیده می شود عفونت نرخ صاف و برنامه های در حال ساخته شده به منظور کاهش محدودیت های دیگران شروع به دیدن خوشه در اعداد است.

روسیه روز یکشنبه گزارش داد 10,633 موارد جدید در گذشته 24 ساعت این کشور بالاترین تک-روز ظهور است. بیش از نیمی از موارد جدید گزارش شده در مسکو که در آن نگرانی در حال افزایش است در مورد اینکه آیا پایتخت امکانات پزشکی غرق خواهد شد. روسیه به ثبت بیش از 134,000 coronavirus عفونت های کلی و 1,420 مرگ و میر.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de