رشته باریک در پیشنهاد به رهبری صدراعظم مرکل حزب CDU

برلین (AP) — زمینه نامزدهای امیدوار به بیش رهبری آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان را تنگ جمعه به عنوان یک مدعی بالا اعلام کرد که او در رکوع خارج از مسابقه به پشتیبانی دیگر در پیشنهاد خود را.

وزیر بهداشت ینس Spahn به خبرنگاران گفت که این یک محوری برای آلمان و حزب دموکرات مسیحی در میان گسترده ای چالش های جهانی مانند تغییرات آب و هوا و مهاجرت و گفت امیدوار است که او تصمیم به بازگشت نوردراین-وستفالن فرماندار آرمین Laschet خواهد منجر به یک تصمیم گیری سریع و شفاف ،

“این است که در مورد آینده کشور و آینده حزب ما,” او گفت:.

رهبر CDU انتخاب خواهد شد در یک حزب خاص کنوانسیون در برلین در آوریل 25 و خواهد بود presumptive نامزد برای انتخابات ریاست صدراعظم آلمان محافظه کار بلوک در سال 2021 از مرکل گفته است او نمی خواهد دوباره اجرا کنید.

Spahn گفت Laschet سابقه به عنوان فرماندار آلمان پرجمعیت ترین دولت او متقاعد شده بود که او حق انتخاب. Spahn به عنوان معاون CDU رهبر اگر Laschet انتخاب شده است.

“آرمین Laschet نشان داده است و نشان می دهد هر روز در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع خود را لیبرال اجتماعی و محافظه کار به رهبری” Spahn گفت.

تبلیغات

Laschet گفت: آلمان با وجود پایین بودن نرخ بیکاری فعلی و رفاه وجود دارد در حال رشد است نگرانی از افزایش درآمد ناشی از تغییر آب و هوا مهاجرت دیجیتالی و مسائل دیگر و افزایش “نفرت و خشم” علیه گروه های بسیاری از جمله افزایش یهودی ستیزی.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد که” او گفت:.

او متعهد به کار به پل شکاف بین بزرگتر و کوچکتر آلمانی ها بین مردم در سابق آلمان شرقی و آلمان غربی برای فشار پیش با تولید انرژی در آلمان برنامه ریزی برای پایان دادن به استفاده از هسته ای و ذغال سنگ قدرت در حمایت از انرژی های تجدید پذیر و به کار بر روی یک سطح اروپا با کشورهای دیگر به عنوان یک “لنگر ثبات” برای اروپا است.

“ما باید بیشتر در اروپا,” او گفت:.

تصمیم به همکاری با یکدیگر نشان می دهد Laschet و Spahn آموخته درس از رقابت داخلی که دیدم خروجی رهبر حزب Annegret Kramp-Karrenbauer دقت انتخاب برای موفقیت مرکل به عنوان رهبر حزب در سال 2018 است. پس از آن CDU تا به حال یک رشته ضعیف و نمایش آن در دولت در انتخابات و Kramp-Karrenbauer تلاش کرده است برای او ایجاد اقتدار بیش از حزب منجر به تصمیم او در اوایل این ماه ،

سابق وزیر محیط زیست نوربرت Roettgen اعلام کرد در هفته گذشته که او را به دنبال آورد رهبری است.

سومین مدعی اصلی به جای Kramp-Karrenbauer پیشین گروه پارلمانی رهبر فریدریش مقرر شد برای اعلام نامزدی خود را بعد شنبه. مقرر شده است که در بخش خصوصی در سال های اخیر به طور گسترده ای به حمایت از سمت محافظه کار از CDU.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im