کشتی فرودگاه غرق به عنوان کیوی خانه عجله برای ویروس مستند

SHOPPING. A man (C) wearing a face mask to waits enter a supermarket to buy supplies one day before the country goes on lockdown to stop any progress of the COVID-19 coronavirus, in Wellington on March 24, 2020. Photo by Marty Melville/AFP

خرید. یک مرد (C) با پوشیدن یک ماسک صورت برای منتظر ورود یک سوپر مارکت برای خرید لوازم یک روز قبل از کشور می رود مستند برای جلوگیری از هر گونه پیشرفت COVID-19 coronavirus در ولینگتون در مارس 24 سال 2020 است. عکس توسط مارتی ملویل/AFP

ولینگتون, نیوزیلند – پلیس نامیده می شدند به عنوان جمعیت عظیمی غرق نیوزیلند ترمینال کشتی روز سه شنبه با مردم عجله به خانه قبل از 4 هفته coronavirus مستند آغاز می شود به عنوان وحشت خرید محروم قفسه های سوپر مارکت سر.

تنش ها افزایش یافت به عنوان صدها نفر از مسافران از جان گذشته تلاش برای امن کردن لکه های روی رول رول کردن کشتی که لینک این کشور در جنوب و شمال جزایر در Pittston.

“هجوم مردم که اصلا بلیط برای یک عبور می چرخد تا” پلیس گفت: ارائه مشاوره به کسانی که بدون رزرو به دور ماندن.

Air New Zealand است که در حال اجرا یک اسکلت خدمات بین المللی گذاشته اضافی پروازهای داخلی به مردم قبل از اولیه مستند آخرین مهلت آغاز می شود در 11:59 pm (1059GMT) چهارشنبه.

در پاسخ به هرج و مرج در کشتی در پایانه ها و فرودگاه ها و دولت اعطا دو روز تمدید تا روز جمعه برای کسانی که از بازگشت به خانه به خود منزوی.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اذعان بسیاری از مردم در مواجهه با مشکلات به خانه اما خواستار صبر و شکیبایی است.

“پیش از این هرگز ما به دنبال تعطیل کردن کشور ما در 48 ساعت… من می دانم آن را استرس زا به خصوص برای کسانی که در کشتی پایانه اما ما کار را از طریق این مسائل,” او گفت.

“ما روشن خواهد شد مردم به خانه.”

پلیس نیز نظارت صف بزرگ در سوپر مارکت های سراسر کشور در میان وحشت خرید با وجود اطمینان از مقامات که منابع باقی می ماند فراوان است.

شمارش معکوس یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای گفت: سه هفته از بی سابقه تقاضا به اوج خود رسید و با هیجان خرید پس از protocol wine studio اعلام کرد این مستند در روز دوشنبه.

“این رو برای جلوگیری از بچه ها” شمارش معکوس سخنگوی Kiri Hannifin گفت: رادیو نیوزیلند “این تقصیر ما نیست که قفسه های خالی از آن راه مردم در حال خرید و آن را واقعا لازم نیست.”

در همین حال معاون نخست وزیر وینستون پطرس گفت: دهها هزار نفر از زلاند جدید که تا به حال شده است برای تعطیلات در سطح بین المللی شد و در حال حاضر رشته در خارج از کشور برای اقامت جایی که آنها هستند برای لحظه ای.

“آن تبدیل شده است بسیار دشوار است برای بازگشت به نیوزیلند از سراسر جهان,” او در بیانیه ای گفت.

“ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن بهترین گزینه برای اکثر زلاند جدید دریایی است که به پناهگاه در محل تهیه و با خیال راحت به ماندن در جایی که آنها هستند.”

نیوزیلند دارای 142 تایید COVID-19 موارد و protocol wine studio گفت: اعداد ادامه خواهد داد به افزایش است تا زمانی که این مستند اثر صورت گرفت.

“من انتظار نیست برای دیدن یک رکود برای 10-12 روز, بنابراین مردم باید احساس خطر نمی شود اگر آنها را به تعداد همچنان به رشد,” او گفت:.

“آنها باید باور نمی کند این بدان معناست که ما نه موفق بودن.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im