زن دانشکده افسری از ایزابلا تاپ PMA ‘Masidlawin’ کلاس 2020

TOPNOTCHER. Cadet 1st Class Gemalyn Deocares Sugui of Echague, Isabela, tops the Philippine Military Academy 'Masidlawin' Class of 2020. Photo from PMA

TOPNOTCHER. دانشجوی دانشکده افسری 1st Class Gemalyn Deocares Sugui از اچگو, Isabela, تاپ, فیلیپین آکادمی نظامی ‘Masidlawin’ Class از سال 2020 است. عکس از PMA

مانیل فیلیپین – برای سال دوم در یک ردیف یک زن در صدر نظامی فیلیپین آکادمی (PMA) فارغ التحصیلی کلاس و زمان 6 پس از این کشور در مراسم افتتاحیه مدرسه نظامی شروع به پذیرش دانشجویان زن در سال 1993.

دانشجوی دانشکده افسری 1st Class Gemalyn Deocares Sugui از اچگو, Isabela است topnotcher از PMA “Masidlawin” Class از سال 2020 است. او نیز اعطا ریاست جمهوری صابر دستاورد جایزه برای تعالی علمی ، JUSMAG (مشترک نظامی آمریکا و گروه مشورتی) جایزه فیلیپین ارتش صابر اسپانیایی نیروهای مسلح جایزه علوم اجتماعی پلاک مدیریت پلاک و حاکمیت قانون شد.

در اینجا بقیه فارغ التحصیلی کلاس’ top 10 دانشجویان 5 تا از آنها زنان هستند:

  • Top 2: Cadet 1st Class جید کمپو بیانوبا از شهر تاکلوبان
  • Top 3: Cadet 1st Class جفرسون Yamson Salazar از شهرستان زمبنگا
  • Top 4: Cadet 1st Class Rojes Gaile Cacud Jamandre از Lamut, Ifugao
  • Top 5: Cadet 1st Class جب حوله بای-یک از Kabayan, Benguet
  • Top 6: Cadet 1st Class Catabay Gunnawa Ladyong از تبوک شهرستان, Kalinga
  • Top 7: Cadet 1st Class Vanelyn فرشته Zipagan Tabao از توگوگرو سیتی, Cagayan
  • Top 8: Cadet کلاس 1 ژوئن كون دادن آن Lacuesta عامل Piddig, Ilocos Norte
  • Top 9: Cadet 1st Class Rubenson Prajes Abgao از Baroy, Lanao del Norte
  • Top 10: Cadet 1st Class Dencel Aina مندوزا Bayaca از Floridablanca, Pampanga

این Masidlawin کلاس 196 دانشجوی فارغ التحصیل خواهد شد در یک “ساده و خصوصی” شروع ورزش در PMA دانشگاه فورت کلی Gregorio دلم پیلار در Baguio City. پردیس به روی عموم بسته است و حتی به فارغ التحصیلان خانواده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

PMA سرپرست معاون دریاسالار الان فردیناند Cusi گفت که او شخصا نوشت: پدر و مادر از هر فارغ التحصیل دانشکده افسری به آنها تبریک می گویم و توضیح دهد که چرا نمی شود آنها مجاز به حضور در شروع مراسم.

“من معتقدم که این یک تصمیم لازم به منظور حفاظت از سلامت و رفاه عمومی از [دانشجویان] و کل PMA جامعه است. به عنوان یک پدر و مادر من می دانم که چگونه دلخراش و ناامید کننده است که تصمیم گیری است اما ما باید به آنچه که بهترین است برای همه. ایمنی و بهداشت در حال پارامونت در همه زمان ها” Cusi در بیانیه ای گفت.

با وجود این همه گیر فارغ التحصیلان بلافاصله گزارش خود را به عمده خدمات در نیروهای مسلح فیلیپین به عنوان دوم Lieutenants و Ensigns, Cusi اضافه شده است.

این Masidlawin کلاس تشکیل شده است از 173 نفر مرد و 23 زن کادتها. یک صد تن از آنها را به پیوستن به ارتش فیلیپین, 51 را به نیروی دریایی فیلیپین و 45 به فیلیپین نیروی هوایی.

این topnotcher از PMA را ‘Mabalasik’ کلاس 2019 شد کادت 1st Class Dionne مای Apolog Umalla از Alilem, Ilocos Sur.

روز جمعه مراسم فارغ التحصیلی اولین بار است که پس از مرگ دانشجوی دانشکده افسری 4 طبقه داروین تخصصی از اتهام متوحش کننده, توسط خود شخص دانشجویان در سپتامبر 2019. این حادثه را تکان داد PMA به عنوان به خوبی به عنوان پلیس و نظامی به عنوان آن را در معرض نیاز به اصلاحات و نزدیک نظارت از دانشجویان در محوطه دانشگاه. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de