فدرال سفارش کالیفرنیا مخزن تخلیه بیش از زلزله نگرانی

یک دره سیلیکون مخزن باید خشک می شود چرا که آن سد می تواند در طول یک زلزله بزرگ و سیل های متعدد در شهرها و شهرستانها در منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

خطر ناشی از این سد بر روی اندرسون رودخانه در شهرستان سانتا کلارا بیش از حد بزرگ است گفت: کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال (FERC) که گفت: این دریاچه به تخلیه توسط Oct. 1.

“این غیر قابل قبول است برای حفظ مخزن در ارتفاع بالاتر لازم است که آن را می توان کاهش می یابد در نتیجه کاهش خطر ابتلا به امنیت عمومی و جمعیت زیادی در پایین دست اندرسون سد” نوشته دیوید Capka رئیس FERC بخش از سد ایمنی و بازرسی در نامه ای به آژانس که مدیریت سد دره سانتا کلارا آب منطقه.

سد ساخته شده بود که در سال 1950 واقع شده است و بین سن خوزه و مورگان هیل و آن را می توانید نگه دارید 89,073 هکتار-فوت آب است. با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل آن دارای بیش از نیمی از آنچه در این منطقه ذخیره شده است.

Capka گفت: مخزن باید خشک “را به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید” و سد باید ثابت شود قبل از زمستان سال 2021 و 2022. “اقدامات خود را به روز نمی کند نشان می دهد مناسب حس فوریت” او همچنین نوشت.

مقامات محلی به توافق رسیدند که این سد نیاز به تعمیرات اساسی اما او گفت که تخلیه مخزن می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته.

“دره آب موافقت با فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات که حیاتی است ما کاهش سد ایمنی در معرض خطر و حرکت به سرعت به عنوان امکان پذیر است با اندرسون سد لرزه ای مقاوم سازی پروژه” دره آب مدیر عامل شرکت نرما کاماچو در بیانیه ای گفت شنبه. اما کاماچو افزود: “تقاضا برای خالی اندرسون مخزن می تواند منجر به عواقب نا امن.”

کاماچو گفت: تخلیه مخزن ممکن است باعث مرگ ماهی-آف و به طور قابل توجهی تاثیر حساس بومی و ماهی و دوزیستان و خزندگان تالاب ها و زیستگاه های دیگر. منابع آب را تیره و تار می شود و این منطقه را برای پیدا کردن منبع دیگری در خارج از شهرستان به خصوص اگر یکی دیگر از خشکسالی او اضافه شده است.

بیش از 14 ، 000 ساکنان تخلیه شدند در سال 2017 پس از Coyote Creek پایین دست از Anderson مخزن آب گرفتگی خانه ها و تعطیل متعدد در جاده ها. که در زیر به خصوص باران های سنگین در این منطقه است.

در حال حاضر اندرسون مخزن عامل زیر سطح فعلی مورد نیاز FERC و کالیفرنیا سد آژانس با توجه به دره آب. ضمنا مقامات را مجبور به طراحی و ساخت لوله خروجی برای تخلیه آب قبل از اکتبر. 1.

در سال گذشته یک آسوشیتد پرس تحقیقات نشان داده است که حدود 1,700 سدها در سراسر ایالات متحده در “فقیر یا در شرایط نامطلوب به عنوان” سال 2018 است.

“وجود دارد هزاران نفر از مردم در این کشور هستند که زندگی پایین دست از سدها هستند که احتمالا در نظر گرفته کمبود داده های فعلی استانداردهای ایمنی گفت:” علامت گذاری اگدن سابق اوهایو سد ایمنی رسمی است که در حال حاضر ویژگی های متخصص با انجمن های ایالتی سد ایمنی مقامات با توجه به AP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im