فدرال ریزرو مستار می گوید اضطراری کاهش نرخ باید به کمک سپر اقتصاد از ویروس خطرات

کلیولند فدرال رزرو جمهور Loretta مستار گفت: او حمایت بانک مرکزی اضطراری کاهش نرخ در پی شیوع کروناویروس “تیرگی چشم انداز اقتصاد جهانی است.”

مستار که یک رای گیری از اعضای کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) بانک فدرال نرخ-تنظیم بدن گفت: در آماده سخنان که در حالی که قطع نمی خواهد ثابت زنجیره تامین دررفتگی آن را تقویت اعتماد به نفس در اقتصاد است.

“این ویروس را در کوتاه مدت اثرات آن بر سمت عرضه اقتصاد از جمله کاهش فعالیت از تعطیلی کاهش تعاملات اجتماعی کاهش سفر و گردشگری و اختلال در زنجیره تامین هستند نه چیز است که می تواند تحت تاثیر کاهش نرخ بهره” مستار گفت: در اظهارات برای یک سخنرانی در لندن در شام سالانه انجمن اقتصاددانان حرفه ای.

“عمل های گرفته شده توسط [کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو] می تواند کمک به حمایت از اعتماد به نفس و سهولت شرایط مالی از مدیون خانواده ها و شرکت ها در نتیجه کمک به کاهش تقاضای بالقوه سمت اثرات ویروس,” او گفت:.

علاوه بر عرضه اختلالات اقتصاددانان نگران ویروس ترساندن می تواند تعدیل ضریب اطمینان مصرف کننده. پاریس مستقر در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) شنبه هشدار داد که اگر COVID-19 شیوع گسترش به طور گسترده ای می تواند به کاهش رشد اقتصاد جهانی در نیمه.

“این است که قطعا درست است که کاهش نرخ ارائه نمی دهد و برای درمان بیماری های کروناویروس گفت:” رابرت جانسون, استاد امور مالی در Heider دانشکده کسب و کار دانشگاه علوم پزشکی هاربین در بیانیه ای به بار عصر. “اما کاهش نرخ کمک خواهد کرد به تقویت بازارهای مالی و از طریق ثروت اثر کمک خواهد کرد که زمینه اقتصاد آب و هوا (امیدوارم) کوتاه مدت اختلال ناشی از کوروناویروس.”

در پاسخ به “تغییر مواد” در چشم انداز اقتصادی فدرال رزرو را بارها تبلیغ شرط برای سیاست های پولی مداخلات رئیس فدرال جروم پاول روز سه شنبه اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ 50 اساس امتیاز. این حرکت یکی از بزرگترین و در زمان کاهش نرخ پس از بحران مالی 2008.

“گسترش coronavirus آورده چالش های جدید و خطرات” پاول گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که او انتظار می رود شوک اقدام به ارائه یک “افزایش معنی دار” برای اقتصاد است.

Epoch Times Photo
رئیس فدرال جروم پاول صحبت می کند به خبرنگاران پس از فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره در شرایط اضطراری حرکت طراحی شده برای محافظت از بزرگترین اقتصاد جهان از تاثیر coronavirus طی یک کنفرانس خبری در واشنگتن در مارس 3 سال 2020 است. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

بانک فدرال نیم-نقطه برش در ابتدا باعث پرش در عمده شاخص های سهام. اما آنها به زودی تبدیل منفی با داو جونز و نزدک و S&P 500 با تمام بسته شدن تنها کمتر از 3 درصد پایین برای روز.

آلن Sukholitsky رئیس ماکرو استراتژیست در Xallarap مشورتی گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه آمده است که بازار نمی شد متقاعد شده توسط اورژانس برش از آنجا که زمینه های اقتصادی نشان می دهد اقتصاد آمریکا در شکل خوب جرقه سرمایه گذار حدس و گمان است که فدرال ریزرو اقدام در اطلاعات است که این بیماری همه گیر است و بدتر از آن به نظر می رسد.

“هیچ آمار اقتصادی منتشر شده در طول هفته گذشته را توجیه یک برنامه ریزی از کاهش نرخ اجازه دهید به تنهایی بزرگترین کاهش از زمان بحران مالی” Sukholitsky گفت. “تقریبی راننده شد و S&P 500 که تجربه اصلاح البته یکی بود که به خوبی در میانگین تاریخی. سهام در حال حاضر در رنگ قرمز به دلیل آنها حس تناقض بین این کاهش نرخ و درآمدی که ” اصول اقتصاد آمریکا قوی باقی می ماند.'”

مستار گفت: در اظهارات او که قبل از این ویروس مربوط به کدورت از چشم انداز اقتصاد بود و در واقع طرح ریزی قدرت با نرخ تورم نقطه به آمار تغذیه 2 درصد هدف رو با یک قوی شغل بازار و مصرف کننده اعتماد به نفس است.

“در مقایسه با نرم کسب و کار هزینه های مصرف کننده صرف شده است رانندگی اقتصاد ایالات متحده رو به جلو شده است که در این مورد برای بسیاری از توسعه” او گفت:. “جامد اصول کمک کرده اند برای حمایت از هزینه های مصرف کننده. خانواده ترازنامه سالم هستند.”

اما شیوع بازیگران است, سایه سیاستهای اقتصاد, او گفت:.

“بسیار است که هنوز هم ناشناخته در مورد این بیماری ساختن آن دشوار برای پیش بینی چقدر بزرگ و مداوم اقتصادی تاثیر خواهد بود,” او گفت:.

“اوج و مداوم و عدم اطمینان می تواند بر اقتصاد است. آن را افزایش می دهد احتمال این که اثرات منفی بر مصرف کننده و ضریب اطمینان کسب و کار و عقب نشینی سرمایه گذار ریسک می تواند پس از گسترش coronavirus تثبیت شده است,” او اضافه شده هشدار داد که در چنین شرایطی “عرضه شوک می تواند تکامل را به یک شوک تقاضا.”

اضطراری کاهش نرخ بهره با هدف جلوگیری از شیوع بیماری از کاهش ضریب اطمینان مصرف کننده و تخلیه تقاضا, او گفت:.

Sukholitsky در ضمن استدلال تغذیه اخراج آن سیاست گلوله قبل از موعد مقرر و در حال حاضر “اتاق کوچک باقی می ماند برای یک سنتی سیاست پاسخ در طول رکود اقتصادی است.”

اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر در آن 11 سال از رکورد طولانی بوم.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im