فدرال: مرد عمدا از خط خارج LA قطار در نزدیکی بیمارستان کشتی

لس آنجلس—قطار مهندس عمدا سوار یک سرعت لوکوموتیو کردن یک مسیر در بندر لس آنجلس به خاطر او مشکوک در مورد حضور نیروی دریایی در بیمارستان کشتی لنگر انداخت وجود دارد برای کمک به در طول COVID-19 بحران دادستان فدرال گفت.

لوکوموتیو سقوط کرد از طریق یک سری از موانع و نرده ها و دیوارها قبل از آمدن به استراحت بیش از 250 متری (230 متر) از نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی رحمت روز سه شنبه وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در یک نسخه. هیچ کس صدمه دیده بود.

ادواردو مورنو 44 متهم شد با یک تعداد از قطار مخرب دادستان گفت. آن را بلافاصله شناخته شده اگر او یک وکیل است.

مورنو اذعان کرد در دو جداگانه مصاحبه با اجرای قانون که او عمدا از خط خارج و سقوط قطار در نزدیکی رحمت با توجه به شکایت کیفری.

“شما تنها این فرصت یک بار. تمام جهان در حال تماشای. من تا به حال به” مورنو گفته محققان با توجه به شکایت. “مردم نمی دانند چه خبر است در اینجا. در حال حاضر آنها خواهد شد.”

مورنو گفت: او مشکوک بود از رحمت و اعتقاد بر آن بود متناوب هدف مربوط به COVID-19 یا یک دولت تصاحب یک استشهاد متحده است. مورنو اظهار داشت که او به تنهایی عمل کرده و تا به حال نه از قبل برنامه ریزی شده اقدام به حمله.

در مصاحبه با ماموران اف بی آی, Moreno اظهار داشت که “او آن را از تمایل به بیدار کردن مردم به “” با توجه به استشهاد.

“مورنو اعلام کرد که او تصور می کردند که USNS Mercy مشکوک بود و اعتقاد نداشت ‘کشتی چیزی است که آنها می گویند آن را برای,'” شکایت گفت.

رحمت وارد بندر در این هفته به ارائه یک هزار تخت بیمارستان به صورت غیر COVID-19 موارد را به بار منطقه ای مراکز درمانی انتظار افزایش COVID-19 بيمار.

تلفن همراه تصویری نشان داد لوکوموتیو درست در یک پچ از خاک. ظاهرا شکست از طریق یک سد بتنی در پایان مسیر تضعیف سراسر آسفالت و شن و ضربه های زنجیره ای پیوند حصار قبل از آمدن به یک استراحت.

فیلیپ Sanfield سخنگوی بندر لس آنجلس گفت: لوکوموتیو آمد هرگز به رحمت.

“آیا تا به حال رفته اند چند صد متری از طریق یک پارکینگ و عبور آب کانال برای رسیدن به کشتی” Sanfield گفت. “آهنگ ابدا رحمت.”

مهندس نبود یک پورت کارمند اما ظاهرا مشغول به کار بود برای آرام بندر خط, Inc., یک شرکت قطار که دسته محموله در بندر و متصل به عمده راه آهن خطوط Sanfield گفت. شرکت نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک تماس تلفنی به دنبال نظر.

یک نشت سوخت به سرعت کنترل و پورت عملیات نمی شد به طور جدی تحت تاثیر قرار Sanfield گفت.

مورنو بود دستگیر شده توسط گشت بزرگراه کالیفرنیا افسر که شاهد سقوط و اسیر او را به عنوان او از صحنه فرار کرد. FBI مشترک با تروریسم نیروی کار و بندر پلیس لس آنجلس در حال حاضر پیشرو بررسی است.

CHP افسر گزارش دیدن “قطار سر و صدا به یک سد بتنی در پایان از این آهنگ سر و صدا به یک جراحی مانع سر و صدا به یک زنجیره ای پیوند حصار اسلاید از طریق یک پارکینگ در سراسر اسلاید یکی دیگر از بسیاری پر شده با شن و سر و صدا و به دومین زنجیره ای پیوند حصار” با توجه به استشهاد.

توسط کریستوفر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im