حرکت برای مقابله با گسترش جدید کروناویروس شیوع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه گفت که این امر بار ورود توسط بسیاری از اتباع خارجی که به تازگی به چین سفر و قرار دادن برخی از ایالات متحده مسافران تحت قرنطینه به عنوان آن را اعلام کرد نادر بهداشت عمومی اورژانس.

محدودیت های موقت به دنبال اطلاعیه ها توسط آمریکا خطوط هوایی Delta Air Lines و ایالات متحده هواپیمایی که آنها را تعلیق سرویس هوایی بین ایالات متحده و چین برای چند ماه.

دولت محدودیت های مسافرتی که اثر را یکشنبه شب اعلام شد توسط Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی که گفت: کروناویروس جدید مطرح شده “عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در ایالات متحده است.”

“این احتمال وجود دارد که ما ادامه خواهد داد برای دیدن موارد بیشتر در ایالات متحده آمریکا در روزهای آینده و هفته” آذر گفت.

همچنین یکشنبه در ایالات متحده آغاز خواهد شد نصيبم تمام پروازها به مقصد آمریکا از چین به هفت فرودگاه های بزرگ از جمله Seattle-Tacoma International که در آن مسافران می تواند غربالگری بیماری است.

دولت اقدام محدود خواهد شد همه اتباع خارجی که به چین در سال گذشته 14 روز از ورود به آمریکا محدودیت شامل نمی شود فوری اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده و اقامت دائم. نزدیک به 3 میلیون چینی ساکنان سفر به آمریکا در سال 2018 با توجه به اطلاعات فدرال بر اساس سفر سوابق.

تبلیغات

این محدودیت های مسافرتی و هواپیمایی اطلاعیه نشان داد که چگونه به سرعت نگرانی در مورد جدید کروناویروس که سرچشمه در ووهان چین تشدید شده به یک قبر تست اقتصاد جهانی است. سه هفته پس از اولین ویروس مربوط به مرگ گزارش شده در چین پیدا کرده است به طور فزاینده خود را قطع از آن بزرگترین شریک تجاری ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر.

مقامات چینی گفت: مرگ و میر رسیده بود 259 در کشور و تایید عفونت حال رشد به حدود 12,000 از 1,300 یک هفته قبل است.

حدود 100 نفر تایید شده اند در 21 کشور دیگر از جمله هفت موارد گزارش شده در ایالات متحده آمریکا و روسیه و ایتالیا و انگلیس هر یک از گزارش های خود را برای اولین بار عفونت جمعه دو نفر از هر کشور است.

این اختلال سفر فرستاده شوک از طریق بازار سهام و لرزاند صنایع است که بستگی به جریان کالا و مردم بین دو اقتصاد بزرگ. برنامه ریزی شد طرح میتوانست برای شرکت گسترده ای در سراسر زنجیره تامین جهانی از اپل به جاندیر تراکتور شرکت می باشد.

S&P 500 دچار بدترین حالت آن از دست دادن پس از ماه اکتبر کاهش 1.8% به عنوان گسترش ویروس — و به طور فزاینده فوری تلاش های شرکت ها و دولت برای مهار آن دامن زد ترس از رکود اقتصادی.

“بسیاری از ناشناختهها”

عمومی-بهداشت و درمان اضطراری در ایالات متحده اجازه می دهد تا دولت به شیر منابع اضافی برای ارسال به کشورهای مانند بودجه اضطراری و در صورت لزوم دارو یا تجهیزات از ملی ذخایر و به تعلیق برخی از الزامات قانونی.

تبلیغات

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت که در حالی که خطر در آمریکا کم است “من می خواهم به تاکید است که این مهم جهانی وضعیت و آن را همچنان به تکامل است.”

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در واشنگتن جلسه که اقدامات گرفته اند به دلیل وجود دارد “بسیاری از ناشناختهها” در اطراف رمان coronavirus و انتقال آن مسیر. بر خلاف آنفلوانزا است که نسبتا قابل پیش بینی از نظر عفونت و مرگ و میر Fauci وجود دارد گفت: نه همان یقین در مورد نرخ و مسیر انتقال است. تعداد موارد “شدت شیب دار هر روز با” Fauci گفت.

وجود دارد که هفت مورد از جدید کروناویروس در آمریکا و تمام شد و مسافران به جز شیکاگو که آن را از همسر خود که در چین است. اولین مورد تایید شده در ایالات متحده است Snohomish County مردی که باقی می ماند بستری در اورت.

در علاوه بر این به Sea-Tac دیگر فرودگاه که مسافران از چین ارسال خواهد شد در حال بینالمللی جان اف کندی در نیویورک بین المللی لس آنجلس و سان فرانسیسکو بین المللی در کالیفرنیا, Chicago o’hare International Hartsfield-Jackson Atlanta بین المللی در گرجستان و Daniel K. Inouye بین المللی در هاوایی است.

CDC در حال حاضر در حال انجام نمایش های بهداشتی جدید کروناویروس در دریا-Tac. این فرودگاه یکی از 20 کشور که در آن بهداشت فدرال آژانس است و آنچه شناخته شده به عنوان “ایستگاه قرنطینه” با توجه به پری کوپر سخنگوی بندر سیاتل. با وجود نام مردم آزار در ایستگاه در داخل گمرک منطقه, اما در حال نمایش داده شده توسط CDC کارکنان است که وجود دارد در همه زمان ها به عنوان بیماری های مختلف شکستن در سراسر جهان است. قرنطینه دوره 14 روز است.

کوپر گفت: “نمی دانم که در آن مردم در نظر گرفته می شود در خطر ابتلا به کروناویروس خواهد بود قرنطینه. مقامات فدرال تعیین خواهد کرد که.

نزدیک به 200 نفر تخلیه این هفته از ووهان گرفته شد به یک پایگاه نظامی در جنوب کالیفرنیا. یک sharif amiri سخنگوی گفت: پایه و Yakima مرکز آموزش “دیگر بودن در نظر گرفته شود.”

تارا لی سخنگوی رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: دفتر خود مشغول به کار بود با دولت فدرال برای کمک به پیدا کردن مکان مناسب.

سردرگمی و اختلال

به آدرس شیوع چین افزایش یافته قمری تعطیلات سال نو بود که به پایان رسید سه شنبه به هفته آینده. در شهرستانها در سراسر کشور از جمله کسانی که دور از مرکز شیوع بیماری وجود دارد وهم آور صحنه های جمعه از همه-اما-خالی کردن خیابان ها و بزرگراه ها ، مغازه ها بسته قطار بدون مسافر و تقریبا خالی از فضاهای عمومی که به طور معمول بسته بندی شده.

بیشتر بخوانید ملت و جهان داستان

رکود در فعالیت مطرح شده است و ترس است که لوازم ضروری از جمله مواد غذایی اجرا خواهد شد کوتاه که دولت اصرار دارد آن را نمی خواهد اجازه می دهد اتفاق می افتد.

و معلوم نیست که چین موتور اقتصادی — بزرگ تولید کننده هم مصرف کننده کالا و قطعات صنعتی — ممکن است بازگشت به چیزی شبیه عادی.

تیم کوک, اپل, مدیر اجرایی گفت: در یک درآمد تماس این هفته که بسیاری از تولید کنندگان کارخانه در چین باقی خواهد ماند بسته تا فوریه. 10.

تبلیغات

اپل تا به حال بسته یک فروشگاه خرده فروشی در چین و گفت: ترافیک به فروشگاه خود را در سراسر چین کاهش یافته بود در روزهای اخیر. اپل اغلب “تمیز کردن عمیق” فروشگاه خود را به طور منظم چک کردن دما از کارکنان آن وجود دارد کوک گفت.

شرکت های هواپیمایی در ضمن نیروبخش برای طولانی مدت آشفتگی. آمریکایی گفت: تمام پروازهای بین ایالات متحده و چین بودند که به حالت تعلیق بلافاصله از طریق مارس 27.

ایران و دلتا گفت: پروازهای خود را در آن مسیر خواهد بود به حالت تعلیق در آینده پنج شنبه. ایالات گفت: این انتظار برای از سرگیری عملیات مارس 28 در حالی که دلتا گفت: تعلیق آن می گذشته از طریق آوریل 30. سه شرکت هواپیمایی اختصاص بیش از یک سوم از تمام سفر بین چین و ایالات متحده آمریکا در سال 2018 است.

در سال 2018 بیش از 8.5 میلیون مسافر سفر بین ایالات متحده و چین با توجه به داده ها از ایالات متحده حمل و نقل گروه. اکثر پرواز در یک تعداد انگشت شماری از شرکت های هواپیمایی هیچ یک از آن بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر جمعه در هیچ برنامه ای برای توقف و یا تغییر سرویس.

شیائو وانگ از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مستقر در سیاتل بی حد و حصر یک شرکت فن آوری است که کمک می کند تا خانواده ها حرکت روند مهاجرت گفت: با هم تداخل دارند محدودیت های مسافرتی مربوط به کروناویروس و امنیت ملی در حال ایجاد سردرگمی و اختلال.

“هر کس در تلاش برای کشف کردن چه خبر است,” او گفت:.

تبلیغات

محلی برای کارفرمایان با تعداد قابل توجهی از کارکنان و رشد کسب و کار در چین محدودیت های مسافرتی را در برخواهد داشت چالش های قابل توجهی. آمازون و مایکروسافت در این هفته محدود سفر برای کارکنان که به طور منظم سفر به چین برای کار با تامین کنندگان و فروشندگان و تولید کنندگان گواهی و مانند آن.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک کلی تاخیر از یک عملیات دیدگاه برای تعدادی از طرح های مهم در سراسر این شرکت های بزرگ,” او گفت:.

وانگ گفت: او به تازگی با یک کارمند آمازون که نمی تواند بازگشت به کار در منطقه سیاتل با توجه به محدودیت های مسافرتی. کارمند در تلاش است به مولد از طریق وسایل دیگر مانند بازگشت به Vancouver, British Columbia, کار از راه دور.

جدید کروناویروس در حال حاضر بیمار بیشتر مردم از ویروس سارس را در هشت ماه شیوع 2002 و 2003.

برخی از بهداشت عمومی و کارشناسان سیاست گفت: محدودیت اعلام کرد دوشنبه هفته پس از این ویروس در چین کشف نمی ممکن است تا آنجا که مقامات امیدوار حاوی بگیرد.

در این مرحله به شدت محدود کردن مسافرت هوایی و از چین است که بیشتر از یک عاطفی و یا واکنش های سیاسی گفت: دکتر مایکل Osterholm متخصص اپیدمیولوژی و مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

“گاو را در حال حاضر در خارج از انبار,” او گفت: “ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد بستن درب انبار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de