فدرال رزرو راه اندازی 3 اضطراری وام برنامه

فدرال رزرو اعلام کرد که آن را ایجاد یک اورژانس تسهیلات وام برای کمک به unclog اعتباری کوتاه مدت بازار شده است که مختل به شیوع ویروسی.

فدرال رزرو گفت: اواخر روز چهارشنبه که آن را به قرض دادن پول به بانک که خرید دارایی های مالی از بازار پول صندوق های متقابل از جمله در کوتاه مدت IOUs شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ.

با تسهیل خرید تجاری کاغذ است که صادر شده توسط شرکت های بزرگ و بانک های فدرال رزرو امیدوار است تا خار بیشتر در اعطای وام به شرکت هایی که به دنبال جمع آوری پول نقد به عنوان درآمد خود را شاقول میان گسترش coronavirus.

برنامه سوم تسهیلات بانک فدرال است احیا از بحران مالی سال 2008 زمانی که بانک مرکزی راه اندازی یک سوپ الفبا از برنامه های در نظر گرفته شده برای حفظ بازارهای مالی عملکرد.

این مرکز شناخته شده به عنوان بازار پول صندوق نقدینگی تسهیلات در نظر گرفته شده است برای کمک به وجوه بازار پول خالی کردن دارایی های تجاری کاغذ بلکه خزانه و اوراق قرضه تضمین شده توسط غول وام مسکن فنی می و فردی مک.

بازار پول صندوق متعلق به سرمایه گذاران فردی در حساب کارگزاری بلکه توسط سرمایه گذاران نهادی و کسب و کار. بسیاری از سرمایه های پی در دو هفته گذشته به فروش دارایی به جمع آوری پول نقد به عنوان بسیاری از سرمایه گذاران بازخرید سهام در بودجه. در عین حال با تقاضا برای پول نقد افزایش سهام و سقوط و اقتصاد را کند می کند به شدت وجوه بازار پول تلاش کرده اند برای پیدا کردن خریداران برای دارایی های خود را.

فدرال رزرو در آخرین تسهیلات در نظر گرفته شده است که در نهایت به حمایت از تقاضا برای تجاری کاغذ تا کسب و کار در حال ادامه به قرض گرفتن.

برنامه تاسیس شد و با حمایت وزارت خزانه داری خواهد شد که تضمین تا 10 میلیارد دلار در وام از تسهیلات.

توسط کریستوفر Rugaber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im