یک قاضی فدرال صادر شده در سراسر کشور بلوک در برابر یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره مهاجرت در این زمان در یک سیاست است که تغییرات در راه مهاجرت مقامات محاسبه زمانی که یک خارجی در نظر گرفته شده است غیرقانونی در ایالات متحده است.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Loretta Biggs اعطا دائمی در سراسر کشور دستور روز پنج شنبه برای جلوگیری از یک سال 2018 سیاست است که تغییر چگونه U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) محاسبه حضور غیر قانونی برای دانش آموزان و تبادل بازدید کنندگان است. سیاست با عنوان “تعهدی از حضور غیر قانونی و J و M Nonimmigrants.”

Biggs یک رئیس جمهور باراک اوباما منصوب قبلا اعطا دستور مقدماتی (pdf) در مارس 2019 برای جلوگیری از سیاست از رفتن به اثر.

در سال 1996 کنگره معرفی مفهوم “حضور غیر قانونی” به قانون مهاجرت و ملیت (INA). یک غیر مهاجر تلقی می شود “غیرقانونی” اگر فرد “در حال حاضر در ایالات متحده پس از انقضای مدت اقامت مجاز توسط دادستان کل.” خارجی ها که ماندن در گذشته تاریخ انقضا برای یک تعلق دوره از زمان می تواند مجازات چنین به عنوان محروم از ورود به این کشور برای سه سال اگر آنها “غیرقانونی” بیش از 180 روز.

تاریخ شروع هنگامی که یک خارجی در نظر گرفته شده است “غیرقانونی” است که معمولا ویزای خود تاریخ انقضا اما برخی از دارندگان ویزای غیرمهاجرتی داده نشده دقیق تاریخ و به جای آنها ویزا در نظر گرفته معتبر برای “مدت از وضعیت” چنین به عنوان یک دانشجوی بین المللی تحصیل در یک دانشگاه آمریکایی. در این مورد ممکن است بستری برای مدت آنها به دنبال تمام وقت ،

در سال 2018 به USCIS اعلام کرد که آن را تا به حال تغییر سیاست خود را در “حضور غیر قانونی” صادر شده در سیاست نامه بیان کرد که خارجی ها شروع حاصل از حضور غیر قانونی از زمان وزارت امنیت داخلی را انکار می کند یک درخواست برای مهاجرت بهره مند شوند چرا که فردی نقض کرده یا او غیر-وضعیت مهاجرت بعد از یک I-94 ویزا تمام شده و یا بعد زمانی که یک قاضی مهاجرت سفارشات خارجی به “حذف اخراج شده و یا حذف شده است.”

چندین کالج آمریکایی و دو نفر به ارمغان آورد و طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت به منظور جلوگیری از اجرای این سیاست است.

در نظر او (pdf), Biggs حکم داد که تا سال 2018 سیاست “اعلام شده در” نقض ” از یک روش اداری عمل روش چون نمی تواند از طریق اطلاع و اظهار نظر فرآیند مورد نیاز در سیاست است که “زور و اثر قانون است.” او گفت: 2018 سیاست نیز فرار گرفتار قانون فدرال به دلیل آن را “impermissibly درگیری با متن این قانون به موجب آن یک غیر مهاجر است “تلقی می شود غیرقانونی’ تا ‘پس از انقضای مدت اقامت مجاز توسط دادستان کل.'”

“USCIS کست قانون مهاجرت و ملیت خاص را تعریف کنار حمایت از آن ترجیح داد. تحت [2018 سیاست] یک غیر مهاجر ‘شروع[s] حاصل از حضور غیر قانونی … روز بعد از او و یا او را درگیر در فعالیت های غیر مجاز.’ در این راه تفاهم نامه نادرست حل تمایز بین ‘انقضای مدت اقامت مجاز و تخلف از وضعیت قانونی,” Biggs نوشت.

Biggs همچنین اظهار نظر در این موضوع در سراسر کشور بوده با این استدلال که آن را با کمک های مناسب برای این مورد است. او گفت که افرادی که سو به دنبال درمان است که اعمال می شود و نه فقط در هر نقطه اما به هر کسی که می تواند در معرض 2018 سیاست.

“[U]nder اطلاعی در این مورد تنها عملی روش ارائه شاکیان با امداد که حق آنها است که به تخلیه [2018 سیاست] و به طور دائم فرمان کاربرد آن,” او گفت:.

او گفت این بود که به دلیل عدم سراسر کشور دستور می تواند در نتیجه ناهموار استفاده از سیاست های مهاجرتی می تواند تغییر “حضور غیر قانونی ساعت” برای هزاران نفر از زمان ویزا دارندگان و مختلف شاکیان در مورد “پراکنده در سراسر ایالات متحده است.”

“از لحاظ جغرافیایی تدریجی دستور بنابراین می تواند کافی برای درمان صدمات خود را,” او نوشت.

در سراسر کشور بوده اند علت نگرانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چند نفر از اعضای قوه قضائیه.

دیوان عدالت نیل Gorsuch وزن در این مسئله در یک concurring نظر دیگری در مورد مهاجرت و گفت که به طور فزاینده ای رایج از دادگاه فدرال قضات سفارش دستورات از “کشور” “جهانی” و یا “کیهانی” حوزه بود در مورد در حالی که اضافه کردن که چنین سفارشات بالا بردن “پرسش های جدی در مورد دامنه دادگاه عادلانه قدرت در ماده سوم” قانون اساسی است.

او گفت: این احکام را ناشی از قضات را “با عجله بالا و ریسک پایین-اطلاعات تصمیم گیری” از آنجا که این عمل نیروهای احزاب به “راش از یک دستور مقدماتی شنوایی” به جای “صرف وقت خود را با متد توسعه استدلال و شواهد در موارد محدود به احزاب در دست است.”

“و نه هزینه های سراسر کشور دستورات end وجود دارد” نوشت: Gorsuch و اضافه کرد که آن را تشویق می کند شاکیان تاثیر نامطلوب دولت تصمیم به “فروشگاه برای یک بازی دوستانه فروم برای تضمین پیروزی در سراسر کشور.”

“اگر یک چالش موفق است که به اندازه کافی به ماندن به چالش کشیده قانون در سراسر کشور, دولت امید از اجرای هر سیاست جدید می تواند به صورت طولانی شانس یک راست رفت و برگشت parlaying 94-برای-0 برنده شدن در دادگاه بخش به 12-به-0 پیروزی در دادگاه تجدید نظر,” او نوشت. “یک دست دادن و سیاست می رود بر روی یخ—احتمالا برای خوب و یا فقط به عنوان احتمالا برای برخی از نامشخص دوره از زمان تا زمانی که دادگاه دیگری در جهش به اعطای بماند.”

او گفت که این عمل می تواند تکرار دوباره و دوباره تا زمانی که یک حزب می دهد و یا دادگاه عالی موافقت خود را با بررسی این مورد.

“آنچه در این بازی ماهرانه و هرج و مرج می تواند ما افتخار؟”

وزارت دادگستری (DOJ) قبلا تایید به بار عصر روز دوشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و بیش از 50 کشور دستورات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. این است که بیش از دو شماره از سراسر کشور بوده که دولت قبلی بود رو در طول کل آن هشت سال.

به DOJ بلافاصله پاسخ به Epoch Times’ درخواست برای اظهار نظر در این مورد.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de