قاضی فدرال بلوک تهمت Admin در تلاش برای سفت شدن غذا تمبر برنامه

یک قاضی فدرال را مسدود کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره حکومت است که با هدف کاهش تعداد سفت بزرگسالان از دریافت مواد غذایی تمبر اگر آنها را برآورده نمی مربوط به کار مورد نیاز است.

قاضی بریل A. هاول از سی دادگاه منطقه در روز جمعه اعطا دستور مقدماتی (pdf) که بلوک های قانون جدید, مجموعه ای برای آمدن به اثر در تاریخ 1 آوریل است که در حد یک دولت توانایی به دنبال چشم پوشی برای گسترش منافع از طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP), معمولا شناخته شده به عنوان مواد غذایی برای سفت بزرگسالان بدون وابستگان برای بیش از سه ماه.

در حال حاضر تحت قوانین سفت بزرگسالان بدون وابسته هستند محدود از دریافت مواد غذایی به سه ماه مگر اینکه آنها را به دیدار برخی از کار مورد نیاز است. پس از درخواست از دولت و وزارت کار می تواند به طور موقت چشم پوشیدن از محدودیت زمانی که در منطقه زبانی که نرخ بیکاری بیش از 10 درصد یا کمبود شغل است. سفت بزرگسالان بدون وابستگان به طور کلی تعریف شده به عنوان افراد بین سنین 18 و 49 که از لحاظ جسمی یا ذهنی نامناسب برای کار ندارند و مسئولیت برای یک فرزند وابسته.

محدودیت زمانی و شرایط کار برای این گروه از بزرگسالان بودند تصویب شده توسط کنگره در سال 1996 به عنوان بخشی از مسئولیت شخصی و کار فرصت آشتی عمل می کنند. هدف از قانون 1996 بود “[ترویج] کار بیش از رفاه و اعتماد به نفس بیش از وابستگی در نتیجه نشان دادن درست … دلسوزی برای کسانی که در امریکا که نیاز به یک دست کمک و نه جزوه.” آن بود که کنگره تلاش برای اصلاحات “رفاه به آن را بیشتر سازگار بنیادی و ارزش های آمریکایی—توسط کار پاداش و اعتماد به نفس, تشویق مسئولیت شخصی و بازگرداندن حس امید به آینده است.”

در سال 2018 رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا بر “کاهش فقر در آمریکا با ترویج فرصت و تحرک اقتصادی” که مجموعه دولت در جهت ایجاد خودکفایی و جهت حرکت مردم به نیروی کار و خروج از فقر است.

این قانون جدید منتشر شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) در ماه دسامبر گذشته به دنبال تشدید شرایط که در آن بخش می تواند کمک مالی این کشورها درخواست برای چشم پوشی اجازه می دهد تا این بزرگسالان به ادامه دریافت مواد غذایی بدون ملاقات با کار مورد نیاز است. این قانون همچنین تلاش برای محدود کردن تعداد اختیاری معافیت است که می تواند توسط متحده به گسترش ضربه محکم و ناگهانی واجد شرایط بودن برای این گروه از بزرگسالان موضوع به زمان محدود.

این گروه اعلام کرد که آنها شناسایی نقاط ضعف در زمان حکومت در زمان محدود چشم پوشی بر نقد و بررسی. آن گفت که ایالات متحده در طول سال گرفته شده با استفاده از نقاط ضعف و ساخته شده اند درخواست در مناطق که در آن سوال برانگیز است که آیا آنها تا به حال ملاقات الزامات دریافت چشم پوشی.

پس این قانون را اعلام, 19 متحده منطقه کلمبیا شهر نیویورک و سه شاکیان خصوصی شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دعاوی متعدد در یک پیشنهاد برای جلوگیری حکومت از رفتن به اثر. ایالات متحده استدلال در دعوی خود را که حکومت غیر قانونی به دلیل آن تضعیف کنگره قصد ضربه محکم و ناگهانی و ساخته شده بود به صورت خودسرانه و هوس باز دلایل (pdf).

در حکم هاول توافق کردند که این تغییرات به زمان محدود چشم پوشی غیر قانونی “از آنجا که آنها خودسرانه و هوس باز” در حالی که اضافه کردن که گروه مسدود خواهد شد از اجرای این بخش از قانون در حال بررسی نهایی بررسی قضایی.

او همچنین اشاره کرد که قوانین جدید را تحت تاثیر نزدیک به 700000 نفر و که برنامه های برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای مردم مانند مواد غذایی تمبر برنامه ویژه ضروری در طول شیوع کروناویروس.

“به خصوص در حال حاضر به عنوان یک جهانی همه گیر به شمار گسترده خطرات بهداشتی تضمین است که مقامات دولتی در هر دو فدرال و ایالتی سطوح باید انعطاف پذیری لازم برای رسیدگی به نیازهای تغذیه ای از ساکنان و اطمینان از رفاه خود را از طریق برنامه هایی مانند ضربه محکم و ناگهانی ضروری است” هاول نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی در روز جمعه برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از بیش از 1700 موارد تایید شده در ایالات متحده است. عمل خود را فراهم خواهد کرد تا به 50 میلیارد دلار در امداد رسانی کمک های مالی به دولت و دولت های محلی در واکنش به شیوع COVID-19 بیماری جدید کرونا ويروسی می شود.

در ضمن هاول اجازه اختیاری معافیت بخشی از حکومت به جلو حرکت کند. در این بخش راه اندازی شد برای رفتن به اثر در Oct. 1.

چند دولت به طور کلی وکیل جشن تصمیم گیری است.

“یک قاضی حکم به نفع من دعوی w/@AGKarlRacine در برابر تهمت مدیر را غیر قانونی تغییرات به ضربه محکم و ناگهانی آن را تکذیب کرد بیش از 700 ، 000 آمریکایی دسترسی به مواد غذایی اساسی کمک” نیویورک دادستان کل Letitia جیمز یکی از کشورهای پیشرو در این طرح دعوی در دادگاه نوشت: در توییتر ارسال. “میلیون ها نفر تکیه بر ضربه محکم و ناگهانی به بخورید و این حکم یک پیروزی بزرگ برای ما و تمام ملت.”

“این یک پیروزی بزرگ برای کشور ما آسیب پذیر ترین ساکنان که تکیه بر ضربه محکم و ناگهانی به خوردن” سی دادستان کل کارل رکین است که منجر به طرح دعوی در دادگاه نوشت: در یک پست.

یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای که گروه “مخالف با دادگاه استدلال و درخواست تجدید نظر تصمیم گیری آن است.”

جک فیلیپس کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im