تغذیه, راه اندازی مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت بحران دوران ابزار برای کمک به بیمار کسب و کار

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت که یک مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت اندازه گیری خواهد اجازه دهید فدرال رزرو با استفاده از یک بحران دوران نقدینگی ابزار برای ارائه کمک های بیشتر به طور مستقیم به کسب و کار رنج می برند از شیوع کروناویروس.

یک ابزار مشابه گذشته استفاده می شود در طول 2007-2009 بحران مالی برای بهبود نقدینگی در یک کلید کمک های مالی کوتاه مدت بازار, کمک به جلوگیری از خطرناک بحران نقدینگی.

“ما شنیده صدای بلند و واضح وجود دارد نقدینگی مسائل” Mnuchin گفت: در یک شنبه جلسه از coronavirus نیروی کار.

Mnuchin گفت: تغذیه, راه اندازی special purpose vehicle (SPV) روز سه شنبه در قالب تجاری, مقاله بودجه, تسهیلات (CPFF) که قادر خواهد بود به خرید تجاری کاغذ.

در هماهنگی با خزانه که ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار اعتبار از تولید از طریق آن ارز تثبیت صندوق CPFF خواهد شد که قدرت خرید و نا امن و دارایی-حمایت تجاری کاغذ از شرکت های واجد شرایط تا زمانی که کاغذ دارای A1/P1.

“این بسیار مهم است” Mnuchin گفت: “من فکر نمی کنم ما نیاز به استفاده از آن همه اما ما باید توانایی به فدرال ریزرو خرید تا 1 تریلیون دلار از تجاری کاغذ به عنوان مورد نیاز است.”

مهمتر میان black swan مانند بیماری همه گیر کوروناویروس کسب و کار در سراسر طیف گسترده ای از صنایع—و نه فقط بانک ها—قادر خواهید بود به ضربه بزنید به نقدینگی اضطراری ابزار و لوازم.

“است که یک $1 تریلیون بازار و حیاتی برای کارگران آمریکایی این مهم به شرکت های آمریکایی و این مهم به آمریکا محافظ که مقدار زیادی از این پول در بازار پول بودجه” Mnuchin گفت.

“که در حال حاضر ایجاد ثبات قابل توجهی در بازار امروز,” او اضافه شده است.

آبی تراشه داو شد تا با بیش از 4.5 درصد در 14:28 همکاران در روز سه شنبه پس از تحمل بدترین حالت آن بعد از سال 1987 سقوط بازار.

Epoch Times Photo
نمودار نشان دادن شاخص Dow Jones Industrial Average (DJI) که بازگشت بیش از 4 درصد در 14:28 ET در 17 مارس سال 2020 است. (TradingView)

Mnuchin گفت که بودجه جدید تسهیلات یکی از چندین برنامه های پاسخ اضطراری امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با هدف سهولت تاثیر coronavirus رکود در افراد و کسب و کار.

تهمت نیز مجاز Mnuchin به تسلیم $300 میلیارد دلار مالیات برای افراد و کسب و کارهای کوچک برای 90 روز. آمریکایی ها که می توانید فایل مالیات در زمان حال را تشویق به پس بسیاری را دریافت بازپرداخت مالیات.

تهمت و دولت نیز به دنبال ارسال پول به آمریکایی ها مبتلا به کروناویروس جدید “بلافاصله” Mnuchin روز سه شنبه گفت.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا دولت پیشنهاد بسته محرک اقتصادی متمرکز بود بر مالیات که حدود شش تا هشت ماه تاخیر و یا مستقیم اشکال از مزایای Mnuchin گفت: “آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر و رئیس جمهور می خواهد برای دریافت پول نقد در حال حاضر—و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این جلسه که ویروس “نامرئی دشمن” است که وادار کردن مقامات به آمده تا با راه حل های موثر.

“ما نمی خواهیم مردم از دست دادن شغل خود و یا نداشتن پول زندگی می کنند زمانی که آنها انجام می دهند بسیار خوب فقط چهار هفته پیش” رئیس جمهور گفت:.

‘قابل توجه فشار’

به طور جداگانه فدرال رزرو در بیانیه ای گفت که بودجه جدید ابزار “باید تشویق سرمایه گذاران بار دیگر به شرکت در مدت وام در تجاری بازار کاغذ” که فدرال رزرو گفت: “شده است قابل توجهی تحت فشار در روزهای اخیر به عنوان کسب و کار و خانواده ها بیشتر عدم قطعیت در نور از شیوع کروناویروس.”

این حرکت به شما اجازه فدرال رزرو دور زدن بانک ها و دریافت نقدینگی مستقیم به بیمار کسب و کار. آن است که دیده می شود به عنوان یک ابزار کلیدی به عنوان تغذیه به نظر می رسد برای حمایت از شرکت های کوچک تر منابع به رویترز گفت.

این CPFF شامل تغذیه خرید تجاری کاغذ از صادر کنندگان به طور مستقیم. تجاری بازار کاغذ استفاده می شود توسط شرکت به صورت وام های کوتاه مدت و حفظ نقدینگی در بازار مهم است برای اطمینان از شرکت ها می توانند کمک های مالی.

نقدینگی—و یا توانایی برای خریداران و فروشندگان به راحتی و ستد—خشک شده در تجاری کاغذ در بازار در هفته های اخیر به عنوان گسترش coronavirus است مختل بازارهای اعتباری و ضربه زدن به قیمت تجاری کاغذ.

شرکت تکیه بر بازار به عنوان یک منبع نقدی کوتاه مدت برای اشتغال و موجودی و حسابهای پرداختنی و همچنین پیش بینی نشده بودجه نیاز دارد.

از تغذیه گرفته شده از دیگر اقدامات غیر معمول در میان شیوع.

علاوه بر کاهش نرخ بهره را به نزدیک صفر تغذیه نیز دوباره بحران دوران سیاست خرید دارایی اعلام کرد, دلار مبادله خطوط برای جلوگیری از یک بحران نقدینگی جهانی و کاسته بانک قوانین برای تشویق وام.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im