تغذیه گسترش مخزن به $1 تریلیون دلار در روز برای جلوگیری از بحران نقدینگی

فدرال رزرو خود را گسترش داده اعطای وام های کوتاه مدت برنامه شناخته شده به عنوان مخزن به $1 تریلیون و تمدید آن در ماه است.

بانک فدرال رزرو نیویورک در بیانیه ای گفت که در آن عرضه خواهد شد بودجه در دو $500 میلیارد عملیات—یکی در صبح و یکی در بعد از ظهر—هر روز کسب و کار تا مارس 13.

در حالی که بانک تقاضا برای مخزن بودجه کم شده و پایدار در این هفته تصمیم بانک فدرال سیگنال های آن آمادگی خود را برای ارائه نقدینگی برای حفظ بازار از تصرف تا در میان COVID-19 بحران است.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus پاتوژن است که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت از شیوع اجازه داده است که این ویروس به گسترش در سراسر چین و تبدیل شدن به جهانی همه گیر.

ITALY-HEALTH-VIRUS
پزشکی کارگران در لباس کشش یک بیمار تحت مراقبت های ویژه به تازگی ساخته شده است به طور موقت بیمارستان برای مبارزه با کروناویروس جدید در Gemelli بیمارستان در رم ایتالیا در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. (Andreas سلرو /خبرگزاری گتی ایماژ)

این حرکت به دنبال یک بخشنامه توسط کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو (FOMC) در سیاست پولی بانک های مرکزی اجرایی برای گسترش مخزن “را به اطمینان حاصل شود که عرضه ذخایر باقی مانده کافی و به حمایت از عملکرد صاف کوتاه مدت دلار بودجه بازار.”

فدرال رزرو شده است در مدیریت بحران حالت در میان شیوع کاهش نرخ به صفر و استقرار طیف وسیعی از ابزارها برای مبارزه با رکود اقتصادی و برای جلوگیری از یک بحران مالی جهانی به عنوان COVID-19 مستندات وزن در اقتصاد و سر و صدا سرمایه گذاران.

“اقدامات انجام شده برای پهن کردن ویروس گسترش منحنی (بنابراین نه به پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان) در حال ایجاد شدید کوتاه مدت فشار اقتصادی” گفت: تحلیلگر ارشد مالی نیک Reece در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“و این است که با قرار دادن مقدار زیادی از استرس در سیستم مالی جهانی,” Reece گفت: بار عصر. “شرایط مالی خواهد بود که نگرانی اصلی از تغذیه بیش از چند هفته آینده” او گفت:.

Epoch Times Photo
معامله گران کار در کف بازار بورس نیویورک در نیویورک در مارس 20, 2020. (بی بی سی/لوکاس جکسون)

در نشانه ای از ادامه بی ثباتی بازار هر سه عمده در وال استریت شاخص در روز جمعه ثبت بزرگترین کاهش هفتگی از عمق بحران مالی 2008. اقامت در خانه سهام تنها آنهایی که به رشد انتظارات است که میلیون ها نفر از مردم را صرف هفته یا بیشتر cooped در خانه.

قبلا در این هفته فدرال رزرو تمدید تعویض خط مقررات به طور موقت به بانک مرکزی در نه کشور دیگر به سهولت دسترسی به دلار است.

دلار بوده است در تقاضا و عرضه در بازارهای خارج از مرزهای ایالات متحده به عنوان بانک ها و شرکت ها و دولت ها در تلاش برای امن آنها را به خدمات دلار گرانتر از بسیاری از بدهی های انباشته شده اند.

با دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهان بزرگ نسبت دریایی بدهی صادر شده است در دلار است.

“خارجی تعویض خطوط حیاتی هستند چرا که از 11 تریلیون دلار آمریکا دلار بدهی برجسته است که صادر شده توسط بانک در خارج از آمریکا” Reece توضیح داد. “را در تعویض خطوط است که به احتمال زیاد قابل توجه” او پیش بینی کرد.

“همچنین ممکن است ما شاهد افزایش هماهنگی بین تغذیه وزارت خزانه داری و کنگره به عنوان سیاستگذاران کار برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی از این شوک برونزا. من انتظار دارم که سیاستگذاران عمل خواهد کرد به شدت,” او اضافه شده است.

‘در حال حاضر آن را ‘جدی’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مدیران گردشگری در کاخ سفید در روز سه شنبه که در آن رهبران صنعت توصیف کسب و کار خود را در حال نابود ویروس.

یکی اجرایی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس مربوط به ممنوعیت سفر می تواند از بین بردن صدها میلیارد در هزینه های سفر و منجر به میلیون ها نفر از زیان کار است.

“اعداد $355 میلیارد چیزی است که ما در حال رفتن به از دست دادن 4.6 میلیون کارمند از کار خواهد شد و ما پیش بینی نرخ بیکاری را به 6.3 درصد” ایالات متحده در انجمن سفر مدیر عامل راجر داو گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بنابراین آن را در حال حاضر—آن را جدی” داو گفت.

Epoch Times Photo
یک نظامی اضطراری واحد عضو كشتن Nuevos Ministerios ایستگاه مترو در مادرید اسپانیا در مارس 20, 2020. (ایسنا/Javier Barbancho)

“ما به معنای واقعی کلمه به حال قویترین اقتصاد در زمین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این نشست است.

“باور نکردنی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که بیش از 124 کشور شده اند نهفته CCP ویروس.

“ما می دانیم که صنایع خود را در میان سخت ترین ضربه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدیران. “ما در حال رفتن به بیرون آمدن قوی تر از همیشه قبل از.”

Epoch Times Photo
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی دیدار با, سفر و گردشگری, صنعت مدیران به بحث اقتصادی در پاسخ به COVID-19 شیوع در کابینه در کاخ سفید در واشنگتن در 17 مارس سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

پرسیده شده توسط یک روزنامه نگار در دوشنبه جلسه در مورد اینکه آیا دولت آماده شد برای دیدن یک افزایش بیکاری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وحشتناک شده خواهد بود “بدترین سناریو” تاکید کرد که او انتظار دارد زمانی که بحران به پایان رسیده است, اقتصاد را افزایش.

“اگر ما می توانیم این چیز پیچیده به پایان رسید و قبل از آن چیز خواهد شد بسیار سادگی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و یکی از چیزهایی که آنها در حال کار—همانطور که می دانید یکی از عناصر آن است که در کار بسیار بر روی تپه ای است که برای حفظ شغل برای رفتن به طوری که وقتی ما خلاص شدن از شر این ویروس ما در حال رفتن به قادر به واقعا من فکر می کنم رفتن مانند یک موشک.”

“هنگامی که این شکست است—این معضل را شکست داد—من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار به سرعت در حال” رئیس جمهور افزود: “بازگشت به جایی که در آن بود و فراتر از آن.”

اعضای تهمت تیم اقتصادی شد برگزاری جمعه در کاپیتول هیل برای راه اندازی مذاکرات با مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها مسابقه پیش نویس $1 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی نجات بسته است.

“ما امیدواریم که برای دیدن کنگره عمل می کنند که در اوایل هفته آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در طول یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی.

نجات بسته است که بزرگترین و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده در میان همه گیر.

“آمریکایی ها از هر قدم از زندگی می آیند با هم” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز جمعه جلسه. “ما در حال برنده شدن است و ما در حال رفتن به برنده این جنگ است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de