ترس تورم به عنوان پکن سیگنال های آن می تواند به ارسال و سازمان های امنیتی به هنگ کنگ

رژیم چین را سازمان های اطلاعاتی می تواند به طور رسمی کار در هنگ کنگ تحت یک برنامه ریزی قانون جدید که منتقدان می گویند می تواند طلسم پایان برای این شهر استقلال.

امنیت ملی, قانون, پرده برداری کرد روز جمعه در چین ملی (NPC) رژیم اسمی قوه مقننه به هدف چه رژیم بداند به عنوان تجزیه طلبی براندازی یا خارجی نفوذ کرده و موجب ترس برای آینده این مستعمره سابق بریتانیا است که تا کنون لذت می برد یک درجه بالایی از آزادی های سیاسی نهان در سرزمین اصلی چین است.

وانگ چن نایب رئیس NPC ایستاده کمیته روشن ساخته است در روز جمعه که پکن را تحمل کند فعالیت هایی است که چالش رژیم اقتدار از جمله ترویج دموکراتیک انتخابات قانونی اقدامات از دولت های خارجی و گروه های حمایت که صدای حمایت از معترضان طرفدار دموکراسی.

در زیر پیش نویس قانون “مربوط به امنیت ملی سازمان از دولت مرکزی را راه اندازی پایگاه در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری در صورت لزوم” با توجه به رسانه دولتی صدای آمریکا.

HONG KONG-CHINA-POLITICS
پلیس ضد شورش نگهبانی در نزدیکی گروهی از معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ در 22 مه سال 2020 است. (آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ)

کندی وانگ نماینده به مردم را سیاسی مشورتی کنفرانس پکن بالای سیاسی مشورتی گفت: این قانون می تواند در توانمند سازی چین و وزارت امنیت برای راه اندازی هنگ کنگ شاخه. علاوه بر جمع آوری اطلاعات از آژانس انتظار می رود که “یک درجه خاصی از مستقیم اجرای قانون قدرت در هنگ کنگ گفت:” دولت-اجرا روزنامه گلوبال تایمز.

ونگ گفت که دلار هنگ کنگ نشده راه اندازی یک بخش اختصاص داده شده برای جمع آوری اطلاعات از 1990s شروع شد. “به عنوان مسائل مربوط به امنیت ملی نیاز به تسلط بالا به طور منظم هنگ کنگ پلیس و یا مقامات دولتی ممکن است فاقد خاص تحقیقی مهارت,” او اضافه شده است. او گفت که پیش نویس بیشتر تکمیل خواهد شد و طرح قوانین خاص مانند حبس و شرایط و جریمه برای هر وضعیت خاص.

‘ناقوس مرگ’

پیشنهاد قانون ارسال امواج شوک در سراسر هنگ کنگ کشیده و گسترده فشار از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و استرالیا و کانادا و انگلستان و تایوان است.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه در پکن خواست به “تجدید نظر در آن فاجعه پیشنهاد” خواستار حرکت “ناقوس مرگ” برای هنگ کنگ, سیاسی و آزادی مدنی است که تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” چارچوب طریق 2047.

محلی طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس که به تازگی در برخورد با pro-استقرار کمپ بیش از ترس از گسترش پکن کنترل دیدم این قانون به عنوان سنگ پله برای افزایش سرکوب مبارزات انتخاباتی.

“با امنیت ملی قانون معرفی شده توسط پکن, ما ممکن است به زودی چینی Gestapos. اذیت و آزار سیاسی ساخته شده است بسیار ساده تر” آلوین Yueng هنگ کنگ قانونگذار و رهبر محلی مدنی, حزب, در توییتر نوشت جمعه.

“بدترین کابوس است که اتفاق می افتد قبل از چشم ما” دنیس Kwok محلی طرفدار دموکراسی در مجلس گفت: جمعه در یک رویداد آنلاین میزبانی واشنگتن-بر اساس اتاق فکر بنیاد میراث.

HONG KONG-CHINA-POLITICS
پان-دموکراتیک سیاستمدار لام Cheuk-تینگ (C) حذف شده است امنیت پس از پرتاب مقالات پاره از Legco rulebook طی یک درگیری بین دموکراسی و نرم افزار-پکن قانونگذاران در خانه کمیته انتخابات از رؤسا در شورای قانونگذاری هنگ کنگ در 18 مه سال 2020 است. (آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ)

پکن را طرح کرده که به موجب یک حس قریب از خشم و ناامیدی در میان مردم محلی که هنوز از وضعیتی وخیم از سال گذشته توده طرفدار دموکراسی در برابر یک شرکت-اوراق استرداد لایحه Kwok گفت.

“آن را به عنوان اگر آنها آموخته اند که هر چیزی را,” او اضافه شده است.

خشم بیش از لایحه جدید باعث شد ده ها تن از اعضای حزب دموکراتیک برای اعتراض در مقابل پکن دفتر رابط.

آلمانی-بر اساس NordVPN که اجازه می دهد تا کاربران برای دور زدن سانسور وب دیدم 120 بار بیشتر محبوبیت در هنگ کنگ روز پنجشنبه در پاسخ به پکن ،

این نماینده مجلس گفت: این رژیم با استفاده از این اپیدمی به عنوان یک “پوشش” با ساخت حرکت خود را در طول زمان هنگامی که کشورها در سراسر جهان متمرکز شده حاوی CCP شیوع ویروس در داخل کشور.

hong kong protest
فعالان مارس برابر قوانین امنیتی جدید در نزدیکی چین دفتر ارتباطی در هنگ کنگ در 22 مه سال 2020 است. (تایرون سیو/فردا نیوز)

“آنها در حال اقدام در حال حاضر که جهان است نه تماشای,” Kwok گفت. “آنها فکر می کنم آنها می توانید با استفاده از این فرصت را به انجام چیزی است که بسیار ظالمانه است.”

او اضافه کرد که او نمی خواهد قرار داده و از آن گذشته این رژیم به معرفی و حتی بیشتر دور زدن قوانین هنگ کنگ مقننه در حال حاضر که آن را به مجموعه ای از این سابقه.

Kwok انتظار وجود خواهد داشت “بزرگ درگیری میان معترضان و پلیس در هفته آینده, زمانی که تظاهرات علیه قانون جدید به جرم بی احترامی چینی سرود ملی برنامه ریزی شده.

Martin Lee سابق مجلس و طرفدار دموکراسی فعال تشبیه رژیم کمونیستی را عذابی در این شهرستان به یک ویروس و دوبله آن به “چینی حزب کمونیست ویروس.”

“حزب کمونیست چین ویروس … در حال حاضر به هنگ کنگ و ما را بکشند آزادی” لی گفت: در همان رویداد است.

او هشدار داد که رژیم سرکوب آزادی بعید است به توقف در هنگ کنگ.

“این طبیعت یک ویروس به گسترش به کشور دیگر یکی دیگر از خاک است.”

کتی او باعث شد به گزارش.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de