ترس اما بی تاب ایتالیا لبه سمت پایان مستند

OPEN. An employee of a children's clothing store wears a protective mask and gloves in Rome on April 14, 2020, as some shops reopen for the first day. Photo by Tiziana Fabi/AFP

باز کردن. کارمند یک فروشگاه پوشاک کودکان می پوشد یک ماسک محافظ و دستکش در رم در 14 آوریل سال 2020 به عنوان برخی از مغازه ها برای بازگشایی روز اول. عکس از واژن, Fabi/AFP

رم ایتالیا – ایتالیا مورد بحث پنج شنبه, مارس 19 اولین مراحل احتیاط از coronavirus مستند که سمت چپ حدود نیمی از جمعیت فعال به دنبال حمایت از دولت است.

این کشور مدیترانه ای شده پر از شایعات و گمانه زنی ها در مورد زمانی که مردم در نهایت اجازه داده می شود به راه رفتن در خیابان آزادانه برای اولین بار از اوایل ماه مارس.

خوشبو آب و هوا است نه کمک به تلاش های دولت برای نگه داشتن هر کس در داخل در به صورت یک بیماری است که رسما کشته 23,227 در ایتالیا – دوم تنها به ایالات متحده است.

تعداد روزانه جریمه به صورت غیر قانونی فعالیت در فضای باز در حال افزایش است و پلیس در حال راه اندازی موانع در امتداد جاده های منتهی به سواحل غربی حومه رم.

رشد معنا که هفته حبس شد پایان مجبور ناشناس منبع در نخست وزیر جوزپه کونته را به بگویید رسانه ای است که “هیچ چیز تغییر خواهد کرد.”

اما برخی از مقامات به نظر می رسد فکر می کنم که گسترش دقیقترین مستند اقدامات فراتر از خود ممکن است 3 مهلت ممکن است به سادگی کار نمی کند.

روزانه مرگ و میر کاهش یافته است به نیمی از آنچه در آن بود در اوج بحران و مردم کمتر احساس وحشت زده اما بیشتر بزنید دیوانه – به سادگی ممکن است شروع به بیرون رفتن.

“ما باید به شهروندان آزادی بیشتری از جنبش” معاون وزیر بهداشت Pierpaolo Sileri گفت: در روز شنبه.

کونته به کمی از بازی دور در یکی از ویژگی های خود را اواخر شب Facebook پست در روز شنبه.

او گفت: برخی از فعالیت های اجازه خواهد داشت به سر “با توجه به ساختار برنامه است که توازن نیاز به حفاظت از سلامت مردم با نیاز به از سرگیری تولید”.

کونته است که انتظار می رود به شنیدن در روز دوشنبه گیری از یک re-opening گروه ضربت به ریاست سابق Vodafone اجرایی Vittorio Colao.

‘طراحی مجدد ما روز’

فشار بر کونته از رهبران شمال ایتالیا روز سه شنبه صنعتی افزوده است و همچنین رشد شدید.

سران میلان لومباردی و ونیز را ونتو مناطق باید هر دو هشدار داده است که آنها ممکن است به زودی به آغاز بازگشایی کسب و کار خود را.

“ما یا همه چیز و مرگ در انتظار این ویروس به دور و یا ما دوباره زنده” ونتو فرماندار لوکا Zaia گفت: پنج شنبه.

La Repubblica روزانه حدود پنج شنبه که 11.5 میلیون ایتالیایی – دقیقا نیمی از بخش رسمی نیروی کار را متوقف کرده اند دریافت درآمد و شروع به درخواست برای کمک.

از Confindustria کارفرمایان فدراسیون گفت: 97.2% از شرکت ها گزارش کرده اند, ضرر و زیان از shutdown – و 47.3% “بسیار جدی” هستند.

La Repubblica اضافه شده که بسیاری از بودجه تصویب شده توسط کونته در 25 میلیارد یورو ($27 میلیارد دلار) بسته شده اند صرف شده است.

اقتصادی اورژانس و تجدید حیات سیاسی حملات از ایتالیا را راست به رهبری کونته برای شروع صدایی به طور فزاینده دفاعی در هفته گذشته.

او گفت: ایتالیا Il Giornale روزنامه های یکشنبه است که “بسیاری از مکمل ما در خارج از کشور” در مورد چگونگی ایتالیا در پاسخ به بزرگترین فاجعه پس از جنگ جهانی دوم است.

“این دولت مصمم است و قوی” کونته گفت.

بسیاری از جهان غرب است و در حال حاضر بحث چگونگی آن می تواند پایان هفته حبس بدون تنظیم کردن یک دوم همه گیری موج.

ایتالیا معضل عمیق تر به دلیل آن بود در حال حاضر بسیار عمیق بدهی.

یکی دیگر از مستند های ناشی از جدید سنبله در عفونت ها به شمار قلمزن خطر تر از در بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی.

ایتالیا نیز تعطیل بسیار بزرگتر نسبت به کسب و کار خود را از کشورهایی مانند آلمان یا ایالات متحده است.

بهداشت عمومی مدیر موسسه سیلویو Brusaferro گفت: ایتالیایی ها خواهد شد که در نهایت پیدا کردن یک محتاط راه است.

“زندگی با ویروس وسیله طراحی مجدد روز ما,” او گفت: Corriere della Sera روزانه.

“هر کس به چیزی است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im