FDA خواستار تولید کنندگان را ضد عفونی کننده دست “کمتر خوشایند’ به عنوان مسمومیت گزارش موج

غذا و داروی آمریکا (FDA) روز دوشنبه به نام ضد عفونی کننده دست تولید کنندگان به این ماده کمتر خوش طعم با اضافه کردن الکل دناتوره به آنها پس از گزارش از مسمومیت رسید ماه گذشته در سراسر ایالات متحده است.

در تلاش برای دلسرد کردن مردم به خصوص کودکان از خوردن مایع تنظیم کننده توصیه تولید کننده برای اضافه کردن الکل دناتوره به دست عفونی آن را به عنوان ارائه یک طعم تلخ ساخت مایع کمتر جذاب برای مصرف.

FDA در انتشار اخبار گفت که تماس به ملی سم داده سیستم افزایش 79 درصد در ماه مارس این سال در مقایسه با مارس 2019. اکثر تماس بودند به صورت غیر عمدی قرار گرفتن در معرض این ماده در کودکان 5 و جوان.

اعلام شد که بیش از 1500 جدید تولید کنندگان الکل بر اساس دست عفونی ثبت نام با FDA آن را به عنوان کار می کند به منظور بهبود ایمنی و عرضه محصول در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

تقاضا برای دست عفونی افزایش یافت و پس از دولت و سازمان بهداشت و درمان به مردم توصیه می شود برای تمیز کردن دست های خود را به طور کامل برای تضعیف گسترش CCP (دیروز) ویروس که باعث شده است که حداقل 56,235 مرگ و میر در ایالات متحده و آلوده نزدیک به 1 میلیون.

“ما درک صنعت تمایل به کمک به عرضه بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست به این بازار برای پاسخگویی به افزایش تقاضا برای این محصولات و سپاسگزار تلاش های خود برای” Dr. Stephen M. هان FDA کمیسیون در بیانیه ای گفت:.

“این مهم است که ضد عفونی کننده دست توان تولید در راه است که باعث می شود آنها را ناخوشایند برای مردم به خصوص کودکان است که آنها را مناسب برچسب برای تضعیف اتفاقی و یا عمدی مصرف.”

FDA به ذکر یک مورد از این ماه است که در آن یک دختر 13 ساله کودک مصرف ضد عفونی کننده دست بسته بندی شده در یک بطری مشروب از دستگاه تقطیر که آیا الکل دناتوره به آن اضافه شده و بنابراین بنا به گزارش ها طعم مانند عادی نوشیدن الکل است.

“متاسفانه مصرف تنها مقدار کمی از ضد عفونی کننده دست ممکن است به طور بالقوه کشنده در یک کودک خردسال” تنظیم هشدار داد.

FDA همچنین توصیه می شود که دست عفونی برچسب شده با ایمنی کودک هشدارها و اطلاعات به دنبال کمک های پزشکی باید مایع مصرف شود به طور تصادفی. کودکان زیر سن 6 باید تحت نظارت برای جلوگیری از بلع تصادفی آن را گفت.

ماه گذشته آژانس آرام قوانین اجازه می دهد تا داروسازان به تامین مبتنی بر الکل دست عفونی بدون نسخه.

FDA مشاوره به شرح زیر نظرات اخیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد افشای بدن به مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک درمان بالقوه برای CCP ویروس—سخن گفتن رئيس جمهور گفت: طعنه آمیز بود.

U.S. President Donald Trump participates in the daily briefing
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت در جلسه توجیهی روزانه از Coronavirus نیروی کار در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

“من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. رئیس جمهور گفت که او درخواست کارشناسان “یا نه خورشید [خورشید] می تواند به ما کمک کند … خورشید دارای یک تاثیر منفی بر روی این [ویروس]” در روز پنجشنبه, اخبار جلسه.

“من فکر می کنم مواد ضد عفونی کننده در دست می تواند یک اثر بسیار خوب,” او گفت:.

رئیس جمهور شد و با استناد به نظرات او ساخته شده خود را در طول کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که وزارت امنیت داخلی وزارتخانه نشان داد که این ویروس رو به وخامت سریع تر زمانی که در معرض گرما و رطوبت و اشعه ماوراء بنفش از خورشید است.

“پس فرض ما آمار بدن با فوق العاده—آن است که آیا اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور—و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود اما شما در حال رفتن به آزمون آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه. “و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر. و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. برای تلفن های موبایل جالب است.”

“سپس من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “از آنجا که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

رئیس جمهور بعد از آن اشاره کرد در کنفرانس مطبوعاتی که “نمی توان آن را از طریق تزریق” اما “تقریبا تمیز کردن عقیم سازی از یک منطقه است.”

هان گفت: در بیانیه ای که روز شنبه دست عفونی “هستند نه ثابت شده برای درمان COVID-19,” اضافه کردن “…مانند دیگر محصولات به معنای برای استفاده خارجی هستند و نه برای مصرف استنشاق یا تزریق داخل وریدی استفاده کنید.”

جک فیلیپس و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im