FDA به منظور تسریع Coronavirus تست به عنوان کمیسر می پیوندد پنس وظیفه نیروی

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را معرفی کرده است یک سیاست جدید است که اجازه می دهد خاص آزمایشگاه به منظور توسعه و استفاده از خود را تایید COVID-19 آزمایش غربالگری قبل از دریافت مجوز از این سازمان در تلاش برای سرعت بخشیدن به تست ظرفیت در ایالات متحده است.

این حرکت اعلام شد توسط FDA در فوریه. 29 به عنوان سه در چهار جدید تایید coronavirus موارد در سواحل غرب نشان داد جامعه گسترش ویروس در سراسر ایالات متحده است.

اولین آمریکایی به مرگ از coronavirus یک مرد بود در 50s خود را با شرایط اساسی در واشنگتن گفته است که روز شنبه. دوم آمریکا یک مرد در 70s با شرایط بهداشتی اساسی نیز درگذشت و در روز شنبه پس از عقد قرارداد coronavirus با توجه به یکشنبه مطبوعاتی از سیاتل و پادشاه شهرستان بهداشت عمومی.

از مارس 1, 88 موارد از رمان coronavirus تا به حال شناسایی شده در کشور ایالات متحده آمریکا, نیویورک, اولین مورد تایید شده در روز یکشنبه.

این تغییر سیاست نیز به عنوان FDA کمیسر Stephen هان پیوست کاخ سفید coronavirus نیروی کار. دولت در حال تقلا برای اطمینان آمریکایی ها از این کشور آمادگی در حالی که این بیماری گسترش می یابد و کسب و کار لغو کنفرانس و پرواز.

فدرال گواهی آزمایشگاه قادر خواهد بود به منظور توسعه و استفاده از خود را تشخیص مولکولی آزمون برای این ویروس بدون انتظار برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز صادر شده توسط FDA سازمان توضیح داد: در یک نسخه.

اگر چه labs’ آزمون هنوز هم نیاز به رفتن به آژانس برای تایید FDA ارائه خواهد شد یک مهلت 15 روز کسب و کار که در طی آن آزمایشگاه می توانید با استفاده از این تست برای غربالگری بیماران در حالی که ارسالی ها جمع شده بودند.

“ما اعتقاد داریم که این سیاست اعتصاب تعادل مناسب در طول این بهداشت عمومی اورژانس” هان در بیانیه ای گفت. “ما ادامه خواهد داد برای کمک به اطمینان حاصل شود علم صدا قبل از تست بالینی و پیگیری با دید انتقادی بررسی مستقل از FDA در حالی که به سرعت در حال گسترش تست قابلیت در آمریکا”

“این عمل امروز ما نشان دهنده سلامت عمومی تعهد به پرداختن به مهم بهداشت عمومی نیاز دارد و به سرعت در پاسخگویی و تطبیق با این پویا و در حال تحول وضعیت است.”

ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: ABC “این هفته” در روز یکشنبه که ایالات متحده در حال حاضر 75,000 کیت های آزمایش برای coronavirus و گسترش خواهد که شماره “اساسا” در هفته های آینده.

“در حال حاضر این مهم است که ما تست افرادی که هر نوع بیماری تنفسی—علائم تنفسی—که توسط ناشناس,” آذر گفت.

بیش از 3,600 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus در سراسر ایالات متحده آذر گفت. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) را آزمایش کرده است کمتر از 500 مورد با توجه به آمار رسمی.

افزایش ما Coronavirus مورد انتظار

مقامات بهداشت عمومی گفت: افزایش تست خواهد شد و به احتمال زیاد در نتیجه موجی از تایید coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده است.

بیش از 40 سلامت عمومی آزمایشگاه انتظار می رود که قادر به تست برای coronavirus تا پایان این هفته با توجه به اسکات بکر رئیس انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه. این رقم بکر افزود: باید رشد به بیش از 100 آزمایشگاه طی هفته آینده به عنوان CDC می فرستد بیشتر کیت های آزمایش.

CDC قبلا توصیه می شود فقط تست افرادی که یا تا به حال سابقه سفر به کشورهای آسیب دیده و یا در حال تماس با یک تایید COVID-19 مورد است. در ضمن تست کیت توزیع به دولت های محلی و آزمایشگاه که توسط CDC حال اجزای معیوب و تولید مجمل نتایج.

تنها هفت دولت labs توانایی تست برای coronavirus به صورت محلی به عنوان Feb. 26 در حالی که CDC مشغول به کار در تولید کیت جدید است که به تولید نتایج قابل اطمینان تر.

“مسلما من آرزو می کنم که این تست در دسترس بود هر چه زودتر. وجود دارد این بسیار تاسف چالش در فرایند تولید و آن را قرار داده و ما را چند هفته پشت” بکر NPR گفت و افزود که ایالات متحده “رفتن به شروع به دیدن بیشتر و بیشتر موارد تا موسیقی پاپ در سراسر کشور است.”

“ما باید بسیار بیشتر درک آنچه در جریان است با این ویروس در اینجا در امریکا,” او اضافه شده است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفته سی ان ان جیک Tapper روز یکشنبه که بیشتر coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده شد “ممکن است.”

“ما می تواند بیشتر غمگین اخبار,” او گفت:. “اما مردم آمریکا باید بدانند خطر برای آمریکا به طور متوسط پایین باقی مانده است.”

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im