FDA منتشر راهنمایی برای ساخت نسخه های عمومی از کلروکين, هیدروکسی کلروکین

انتظار افزایش تقاضا برای کلروکين فسفات و هیدروکسی کلروکین سولفات غذا و دارو منتشر کرده است, راهنمایی برای ساخت نسخه های عمومی از داروهای موجود که در حال آزمایش در COVID-19 بیماران در سراسر ایالات متحده است.

در حالی که آزمایش های بالینی بررسی ایمنی و اثربخشی داروهای ادامه دارد, پزشکان در کشورهای مختلف شده اند تجویز آنها را به عنوان یک درمان جدید برای بیماری که ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus—و یا به عنوان پیشگیری کننده.

کمبود این داروها در حال حاضر گزارش شده در برخی از مناطق. آنها به طور معمول استفاده می شود برای درمان تعدادی از بیماری ها از جمله لوپوس و آرتریت روماتوئید و مالاریا.

هدایت به سازندگان دارو از اداره غذا و دارو در مرکز مواد مخدر بررسی و پژوهش و دفتر پزشکی و محصولات توتون و تنباکو ساخته شده بود “در انتظار افزایش تقاضا” برای این قرص با توجه به FDA.

کلروکين فسفات هیچ شناخته شده و یا مشکوک “بیواکی والانسی یکسان مشکلات” با توجه به هدایت است و به عنوان “AA” در یک کتاب صادر شده توسط دولت است. در مطالعات in vivo در نتیجه لازم است.

راهنمایی برای هیدروکسی کلروکین سولفات شامل مشاوره در مورد biowaiver-گزینه است.

“چشم پوشی درخواست in vivo تست برای این محصول در نظر گرفته شود ممکن ارائه شده است که اسناد و مدارک مناسب با توجه به بالا حلالیت بسیار سریع انحلال و آزمون محصول فرمول کیفی و کمی بسیار مشابه به عنوان دقیق در هدایت صنعت: چشم پوشی از In Vivo فراهمی زیستی و بیواکی والانسی یکسان برای انتشار فوری جامد خوراکی اشکال دارویی بر اساس Biopharmaceutics سیستم طبقه بندی,” هدایت متحده است.

hydroxychloroquine bottle
یک داروساز نشان می دهد یک بطری دارو هیدروکسی کلروکین در اوکلند کالیفرنیا در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (بن مارگوت/عکس از آسوشیتدپرس)

“تصمیم گیری در مورد پذیرش درخواست چشم پوشی خواهد بود ساخته شده پس از ارزیابی اطلاعات ارائه شده در نرم افزار” به آن اضافه شده است.

همراه با راهنمایی FDA “است اولویت بررسی هر تازه ارائه شده به صورت مختصر داروی جدید برنامه های کاربردی برای این مواد مخدر” دکتر استفان هان آژانس کمیسر در بیانیه ای گفت: این هفته است.

عجله برای به دست آوردن کلروکين و یا قرص هیدروکسی کلروکین پس از برخی از بیماران و پزشکان شروع شهادت به اثر خود را در برابر COVID-19 led برای هشدار در مورد کمبود به ویژه در میان پزشکان و گروه های درگیر در درمان بیمارانی که با اتکا بر دارو قبل از همه گیر آغاز شده است.

مریلند مدیره از پزشکان گفت: در یک هشدار است که آن را دریافت گزارش از “فعالیت های نامناسب” مربوط به داروها از جمله اتهامات که تجویز “در حال نامناسب صدور نسخه و پر کردن مجدد برای آن دسته از داروها و احتکار و یا انباشت این داروها را برای خود و اعضای خانواده, دوستان و همکاران بدون هیچ گونه آشکار نشانه ای پزشکی و یا در انتظار COVID-19 مربوط به بیماری.”

کمبود این داروها می تواند مرتبط به این آشکار احتکار هیئت مدیره گفت.

چندین ایالت از جمله نوادا و نیویورک محدود استفاده از ضد مالاریا داروها برای COVID-19 به دلیل نگرانی وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی از آنها را به سمت چپ برای بیماران مبتلا به نیاز فوری برای آن است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net