FDA شناسایی 20 مواد مخدر با کمبود خطرات ناشی از شیوع کروناویروس

این بررسی مرفولوژیکی مورفولوژی به نمایش گذاشته شده توسط 2019 رمان Coronavirus (2019-nCoV) که مشخص شد به علت شیوع بیماری تنفسی برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین دیده می شود در یک تصویر منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در آتلانتا Jan. 29, 2020. (Alissa اکرت MS; دن هیگینز MAM/CDC/جزوه طریق رادیو فردا)

سازمان غذا و داروی آمریکا در تماس است تولید حدود 20 مواد مخدر است که هر دو منبع اصلی خود را از مواد تشکیل دهنده و یا به پایان رسید در چین برای ارزیابی اگر آنها را در صورت کمبود با توجه به شیوع کروناویروس.

هیچ یک از شرکت گزارش داد که یک کمبود است که انتظار می رود برای مواد مخدر با توجه به شیوع FDA سخنگوی گفت.

“ما شده اند در تماس با آن شرکت به درک اگر آنها در صورت هر گونه کمبود دارو خطرات ناشی از شیوع” FDA سخنگوی استفانی Caccomo گفت: در بیانیه ای که اواخر روز دوشنبه. “هیچ یک از این شرکت گزارش کرده است هر گونه کمبود به تاریخ.”

Caccomo نیست شناسایی هر یک از مواد مخدر و یا شرکت.

او گفت: FDA نیز رسیده به بیش از 180 کنندگان برای یادآوری آنها را از نیاز خود را به اطلاع رگولاتور از هر گونه انتظار اختلال در عرضه.

مقامات ایالات متحده نگرانی در این هفته در مورد امنیت مواد مخدر ایالات متحده زنجیره تامین در پی شیوع کروناویروس در چین که در آن بخش قابل توجهی از مواد مورد استفاده برای ساخت داروهای تجویزی تولید شده است.

حدود 88 درصد از مواد اولیهی مورد استفاده در داروها برای بازار ایالات متحده تولید شد در خارج از کشور در سال 2018 با توجه به FDA. حدود 14 درصد از API برای آمریکا مواد مخدر در آن سال تولید شد در چین FDA گفت.

توسط مایکل Erman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de