FDA کمک های مالی پرسنل بهداشت و درمان دسترسی به صنعتی ماسک: به استفاده از آنها

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) on Mar. 2 اعطا درخواست توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اجازه می دهد تا پرسنل بهداشت و درمان به استفاده از برخی از ماسک صنعتی در طول COVID-19 شیوع در مراقبت های بهداشتی تنظیمات.

در انتشار اخبار آژانس گفت: این عمل اجازه می دهد برخی از موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH) تایید ماسک که در حال حاضر توسط FDA برای استفاده در یک محیط مراقبت های بهداشتی توسط پرسنل بهداشت و درمان در نتیجه به حداکثر رساندن تعدادی از ماسک های موجود برای پاسخگویی به نیازهای مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم.

FDA به این نتیجه رسیدند که ماسک مورد تایید NIOSH اما نمی که در حال حاضر دیدار با FDA مورد نیاز “ممکن است موثر در جلوگیری از پرسنل بهداشت و درمان از هوابرد قرار گرفتن در معرض از جمله COVID-19.”

آنها شامل برخی N95s ماسک استفاده شده است که به طور گسترده ای در صنعت ساخت و ساز است که CDC می گوید موثر ترین زمانی که آن را می آید به حفاظت از متخصصین مراقبت های بهداشتی در برابر این بیماری است.

“در FDA ما مشغول به کار مجدانه برای کاهش هر گونه بالقوه کمبود در زنجیره تامین از جمله پرداختن به افزایش عرضه و تقاضا و چالش های مرتبط با تجهیزات حفاظت فردی,” FDA کمیسر Stephen M. هان M. D. گفت: در انتشار اخبار.

“این ضروری است که ما اطمینان پرسنل بهداشت و درمان در خط مقدم از این بیماری باید منابع کافی تنفسی دستگاه های محافظ.”

عمل می آید در میان گزارش می دهد که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها در حال خرید ماسک در حالی که ایالات متحده در موسسات مراقبت سلامت در حال اجرا کوتاه از تجهیزات حفاظت شخصی. در فوریه. 29 U. S جراح عمومی هشدار داد عموم مردم در برابر خرید ماسک آن را به عنوان قرار دادن فشار بر منابع برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“به طور جدی مردم—توقف خرید ماسک! آنها نه موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به کروناویروساما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!” او در توییتر نوشت.

“بهترین راه برای محافظت از خود و جامعه خود را با روزمره اقدامات پيشگيرانه مثل ماندن در خانه هنگامی که شما مریض هستند و شستن دست ها با صابون و آب برای کمک به کاهش سرعت گسترش بیماری های تنفسی. دریافت واکسن آنفولانزا—کمتر آنفولانزا بیماران برابر بیشتر منابع برای COVID19,” او اضافه شده است.

در این اخبار انتشار در دوشنبه FDA و CDC گفت که به عنوان COVID-19 شیوع همچنان به گسترش در سراسر جهان رو به رشد تقاضا برای ماسک را ادامه خواهد داد به استرس زنجیره تامین و در سراسر کشور کمبود پیش بینی هستند.

اما با گسترش استفاده از ماسک هستند که مورد تایید NIOSH اما در حال حاضر دیدار با FDA, الزامات قانونی آژانس امیدوارم که برای کمک به بهینه سازی در دسترس بودن و استفاده از ماسک برای مراقبت های بهداشتی پرسنل.

این سازمان اضافه شده است که عموم مردم باید پوشیدن این خاص NIOSH-تایید ماسک برای محافظت در برابر ویروس ها و وجود دارد که به نفع سلامت در انجام این کار است. آن نیز توصیه می شود که فوری خطر سلامت از COVID-19 در نظر گرفته شده است کم است. وجود دارد در حال حاضر 71 تایید و presumptive موارد مثبت coronavirus در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de