FDA ممنوعیت فروش ادعایی CCP ویروس درمان

غذا و داروی آمریکا (FDA) توصیه تهیه کننده “معجزه مکمل معدنی” برای جلوگیری از فروش تایید نشده و غیر مجاز محصولات برای درمان, کاهش, درمان و یا پیشگیری از COVID-19.”

در نامه روز شنبه, مارس 8, شرکت-امضا شده توسط کمیسیون تجارت فدرال (FTC) FDA احضار جیم فروتن پدرخوانده معجزه مکمل معدنی (MMS) و یا دی اکسید کلر بلافاصله توقف فروش و ترویج مکمل خود را به عنوان یک عامل است که جان CCP ویروس یا رمان coronavirus آن را به عنوان است که معمولا شناخته شده است که باعث می شود COVID-19.

“با وجود هشدارهای قبلی FDA نگران آن است که ما هنوز هم از دیدن دی اکسید کلر محصولات فروخته شده با گمراه کننده ادعا می کند که آنها بی خطر و موثر برای درمان بیماری ها در حال حاضر از جمله COVID-19, “FDA کمیسر دکتر استفان هان در بیانیه ای گفت.

“فروش این محصولات می تواند به خطر اندازد سلامت فرد و تاخیر درمان پزشکی مناسب,” هان گفت. “ما همچنان به اقدام و نگه دارید تا تلاش های ما برای نظارت بر جعلی برای درمان در طول این اضطراری برای بهداشت عمومی و یادآوری مردم به دنبال کمک های پزشکی خود را از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.”

جیم فروتن, با این حال, می نویسد در وب سایت خود: “خبر جعلی فعال بوده است در انکار که دی اکسید کلر (به عنوان MMS) کمک می کند تا مبارزه با بیماری است و اشتباه آن را با خانواده مشترک سفید کننده. آنها را انکار حقیقت با گفتن نهفته است. شایع سفید کننده خانگی (NaClO) از بین می برد و عوامل بیماری زا از طریق کلرزنی. دی اکسید کلر (ClO2), کشته شدن عوامل بیماری زا از طریق فرایند اکسیداسیون. یک تفاوت بزرگ وجود دارد.”

اما با این نامه هشدار, آن را می گوید FDA استدلال می کند آن را صرفا با استفاده از قدرت خود برای محافظت از مردم از احزاب است که فروش داروهای تایید نشده در طول CCP ویروس بحران با ساخت کاذب و ادعاهای بی اساس.

“FDA و سایر سازمان های دولتی نوشته شده است مقالات نام تجاری دی اکسید کلر به عنوان بسیار سمی به جز آنها را ستوده اند استفاده از آن در مواد غذایی” فروتن که در تماس خود را اسقف اعظم پیدایش 2 کلیسا از سلامتی و شادی اضافه شده است.

FDA اعلام کرد که فروتن نقض FD&C عمل می کنند و باید ظرف 48 ساعت ارسال هشدار از طریق توصیف مراحل خاص گرفته شده برای اصلاح این تخلفات است. شامل توضیح هر مرحله گرفته شده برای جلوگیری از عود از نقض حقوق بشر و همچنین به عنوان نسخه از مستندات مربوط. عدم بلافاصله تصحیح نقض ذکر شده در این نامه ممکن است منجر به اقدام قانونی از جمله, بدون محدودیت, تشنج و دستور.

NTD رسیده به جیم فروتن از پیدایش 2 کلیسا از سلامتی و شادی برای نظر اما نه یک پاسخ دریافت نشده است.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im