ترنتون نیوجرسی—ایالات متحده رگولاتور در روز جمعه تایید یک نوع جدید از کلسترول-کاهش مواد مخدر با هدف میلیون ها نفر از مردم که نمی تواند تحمل کند و یا نمی توانید به اندازه کافی از—به طور گسترده ای مورد استفاده قرص استاتین مانند Lipitor و Crestor.

غذا و داروی آمریکا تایید شده Esperion درمان Inc.’s Nexletol برای افرادی که از نظر ژنتیکی مستعد به آسمان-کلسترول بالا و افرادی که بیماری های قلبی و نیاز به بیشتر های خود را پایین تر کلسترول بد. روزانه قرص گرفته شود در رابطه با یک رژیم غذایی سالم و بالاترین دوز استاتین در بیماران می تواند رسیدگی به FDA گفت.

بالا LDL یا کلسترول بد است و یکی از خطرات حملات قلبی و دیگر مشکلات. مطالعات نشان داد که Nexletol می تواند در کاهش LDL حدود 25 درصد زمانی که به تنهایی گرفته و اضافی 18 درصد هنگامی که در ترکیب با یک استاتین.

“این یک جایگزین خوب است” به استاتین ها اما کسانی که داروهای هنوز هم انتخاب اول گفت: دکتر کریستی Ballantyne, Baylor College of Medicine قلب و عروق ارشد. او مشورت برای Esperion و کمک به تست مواد مخدر.

میلیون ها نفر از مردم را ارزان generic استاتین ها ولی دارو نیست و کاهش LDL کلسترول به اندازه کافی برای بسیاری از بیماران و دیگران تجربه عوارض جانبی مانند درد عضلانی. گزینه های دیگر عبارتند از Zetia قرص نیز به فروش می رسد در شکل عمومی به عنوان ازتیماب حدود 13 دلار به 50 دلار در ماه است.

به مراتب کمتر از بیماران استفاده از Repatha و Praluent داروهای جدیدتر که هزینه $6000 یا بیشتر از یک سال. اغلب شرکت های بیمه محدود کردن پوشش از آن دارو که عکس بیماران خود را یک یا دو بار در ماه.

Esperion مستقر در آن آربور میشیگان را بلافاصله فاش دارو لیست قیمت اما قبلا گفته آن برنامه ریزی شده قیمت حدود 300 دلار در هر ماه. Nexletol همچنین به عنوان شناخته شده bempedoic اسید باید در دسترس خواهد بود در اواخر ماه مارس این شرکت اعلام کرد.

آن را با این نسخهها کار در کبد با مسدود کردن آنزیم مورد نیاز برای ایجاد LDL. استاتین ها نیز جلوگیری کلسترول تولید در کبد, اما در راه های مختلف به طوری که مواد مخدر هم می تواند به کاهش LDL ،

این داروی جدید “خواهد بود ارزشمند برای اضافه کردن به درمان” برای بیمارانی که نمی توانند خود LDL پایین به اندازه کافی با داروهای موجود و یا نمی توانیم تزریق آنهایی که دوک مرکز قلب co-مدیر منش دکتر پاتل گفت. پاتل بود که درگیر در تحقیق و حدود 10 تا 15 درصد از بیماران ممکن است واجد شرایط برای Nexletol.

در شرکت تامین مالی مطالعات مشترک Nexletol عوارض شامل فشار خون بالا و درد مفاصل و عضلات. عوارض جانبی جدی شامل پارگی تاندون. زنانی که باردار هستند یا شیردهی باید Nexletol به دلیل امکان آسیب به نوزاد FDA گفت.

در یک مطالعه از بیش از 2,200 بیماران متعددی وجود دارد بیشتر مرگ و میر ناشی از مشکلات قلبی در Nexletol گروه از میان کسانی که قرص های دارونما داده. پاتل گفت که به احتمال زیاد فقط یک تصادفی تعادل و نه یک نگرانی بزرگ.

این شرکت دارای یک مطالعه بزرگ در جریان است برای دیدن اینکه آیا Nexletol می تواند به کاهش خطر حملات قلبی و مشکلات دیگر, نه فقط کلسترول. نتایج انتظار می رود در اواخر سال 2022. این شرکت تخمین می زند Nexletol می تواند مناسب تا 18 میلیون آمریکایی و بیش از 100 میلیون نفر در کشورهای دیگر.

مایکل Valant و 71 از لیگ شهرستان تگزاس در زمان Nexletol حدود 19 ماه در یک مطالعه. Valant بازنشسته زنجیره تامین جهانی مدیر تا به حال بای پس قلب عمل بیش از یک دهه پیش و پس از آن در زمان استاتین برای سال, اما آن را کمک به اندازه کافی.

اضافه کردن Nexletol که استاتین در طول مطالعه قطع کلسترول بد و حتی بیشتر.

“این قطعا یک تفاوت” Valant گفت.

توسط Linda A. Johnson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im