غذا و داروی آمریکا مورد تایید CCP ویروس آزمون است که می تواند در ارائه نتایج در کمتر از 15 دقیقه.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

Abbott Laboratories, بهداشت و درمان شرکت مستقر در ایالت ایلینوی گفت: آزمون جدید می تواند در ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا 5 دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13.

جدا از زمان آزمون مهم است زیرا می توان آن را در خارج از بیمارستان ها در مکان هایی مانند دکتر دفاتر و درمانگاه های مراقبت های فوری. آزمون اجرا می شود در این شرکت ID در حال حاضر پلت فرم یک 6.6 پوند جعبه به اندازه یک توستر.

این تست با استفاده از آزمایش های مولکولی برای کمک به تشخیص حضور یک ویروس با شناسایی یک بخش کوچک از ویروس ژنوم و تقویت این بخش تا زمانی که وجود دارد به اندازه کافی برای تشخیص.

Epoch Times Photo
3D چاپ CCP virus مدل در این تصویر گرفته شده در مارس 25 سال 2020 است. (Dado Ruvic/فردا نیوز)

“قابل حمل آزمایش های مولکولی گسترش کشور ظرفیت مردم برای دریافت پاسخ سریع” کریس Scoggins معاون ارشد رئیس جمهور از سریع تشخیص در ابوت در بیانیه ای گفت:.

ابوت قصد دارد در تولید 50000 تا از آزمون های جدید در هر روز شروع هفته آینده در سراسر ایالات متحده است.

دستگاه داده شد اضطراری با استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). بیش از یک دوجین آزمون دریافت مجوز از FDA و بیش از 100 بیشتر labs باید به اطلاع آژانس که آنها را آغاز کرده اند تست تحت سیاست خود را برای تست های تشخیصی کمیسر دکتر استفان هان گفت: در روز جمعه.

یک تست از Cepheid تایید هفته گذشته نتایج وعده داده شده در حدود 45 دقیقه است.

دکتر اسکات Gottlieb یک همکار در آمریکا سازمانی موسسه و سابق FDA کمیسر به نام ابوت تست یک “بازی تعویض.”

Epoch Times Photo
پزشکی کارگر پیاده روی در خارج از CCP ویروس تست چادر در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک در مارس 27, 2020. (آنجلا Weiss/خبرگزاری گتی ایماژ)

در بیانیه ای در توییتر Gottlieb گفت که او معتقد است تصویب آزمون های مشابه است که در آینده آن را گسترش آزمایش به دکتر دفاتر در سراسر کشور.

آزمایش در ایالات متحده خاموش کردم شروع کند به زمانی که تنها آزمون مورد تایید برای استفاده در طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری کار نمی کند به درستی برای بسیاری از آزمایشگاه. FDA آغاز شده تصویب بیشتر از ماه گذشته است.

مقامات ایالات متحده در این هفته گفت که این کشور آزمایش بیشتر مردم در هشت روز از کره جنوبی را در هشت هفته. دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به خبرنگاران گفت که این کشور انجام شده بیش از 685,000 آزمون از سهشنبه افزایش از 552,000 پیش از آن در هفته.

تست در حال انجام است در تمام 50 ایالت.

گسترده تلاش برای شناسایی موارد CCP ویروس بخشی از کلی تلاش برای پیگیری از گسترش این بیماری است. با توجه به زمان تست بیش از 50 درصد از موارد در منطقه نیویورک.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im