FBI, NYPD حمله مد مغول پیتر Nygard را منهتن HQ در قاچاق جنسی پروب

ماموران فدرال و دو افسر پلیس نیویورک در فوریه. 25 حمله به دفاتر منهتن کانادا مد خرده فروش پیتر Nygard به عنوان بخشی از رسیدگی به اتهامات او در قاچاق و تجاوز جنسی ده ها تن از دختران نوجوان و زنان است.

جستجو به دنبال یک حمله در لس آنجلس خانه در شب دوشنبه و پس از 10 زنان واصل طرح دعوی در دادگاه در اوایل این ماه را متهم به مد مغول از نظر جنسی آزار آنها. برخی از زنان گفت: افراد زیر سن قانونی بودند در زمان اتهام حمله و ادعا Nygard به آنها الکل یا مواد مخدر و پس از تجاوز آنها را.

شاکیان که نامش ذکر نشده در طرح دعوی در دادگاه ادعا Nygard اغوا “جوان تاثیرپذیر و اغلب فقیر و کودکان و زنان” به باهاما و مستغلات با مواد مخدر پول و وعده های مدل سازی فرصت ها.

طرح دعوی در دادگاه نیز متهم تاجر از قاچاق جنسی در Lyford Cay—خصوصی جامعه دردار واقع در غرب نوک New Providence باهاما. آن را متهم به Nygard از فریبنده زنان برای حضور در “متنعم احزاب” در ترکیب با حضور شخصیت های برجسته سیاسی و سپس از نظر جنسی آزار آنها.

چند تن از زنان جوان بودند مجبور به اقامت در یکی از خواص و انجام اعمال جنسی به طرح دعوی در دادگاه می گوید.

فنلاندی-متولد میلیونر در زمان دور گذرنامه های خود را زمانی که آنها پرواز به باهاما و “انتظار یک عمل جنسی قبل از او مایل به در نظر گرفتن انتشار هر فرد” از املاک و خود طرح دعوی در دادگاه مدعی.

همچنین ادعای برخی از زنان مجبور شدند به استخدام جدید قربانیان که Nygard نگهداری یک پایگاه داده بر روی سرور شرکت حاوی نام هزاران نفر از قربانیان بالقوه—برخی 7,500 زیر سن قانونی دختران و زنان است.

برخی از شکایات در طرح دعوی در دادگاه در تاریخ چهار دهه است.

Nygard را تکذیب کرد-فیلم قاچاق ادعا می کند از طریق یک سخنگوی خواستار آنها را “ساخته و تولید شده است.”

“Nygard استقبال تحقیقات فدرال و انتظار دارد که نام او پاک می شود” سخنگوی کن Frydman گفت: در یک ایمیل. “او بوده است متهم است در بازداشت است و با این تحقیقات همکاری.”

سخنگوی گفت که Nygard است “تعجب” توسط حملات.

Frydman گفت Nygard که تخمین زده می شود ارزش حداقل $700 میلیون دلار خواهد گام پایین به عنوان رئیس Nygard شرکت ها و محروم مالکیت خود را علاقه. او افزود که Nygard نمی خواهند خود را در جنگ حقوقی برای منحرف کردن اذهان کارکنان که تکیه بر این شرکت برای معیشت خود را.

شرکت خود Nygard بین المللی که او تاسیس در سال 1967 صاحب علامت های تجاری از جمله آلیا, بیانکا Nygard قهوهای مایل به زرد, جی, و SLIMS. آن آغاز شد و در وینیپگ به عنوان یک ورزشی تولید کننده. وب سایت خود می گوید: آن بخش خرده فروشی بیش از 170 فروشگاه در آمریکای شمالی است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de