Fauci می گوید ما می تواند بازگشت به ‘واقعی درجه نرمال” در ماه نوامبر انتخابات

ایالات متحده’ top متخصص بیماری های عفونی گفت: در آوریل 10 که در ماه نوامبر ایالات متحده می تواند به بازگشت به “درجه نرمال.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, ساخته, نظر هفته گذشته هنگامی که از او پرسیده شد که توسط میزبان MSNBC برایان ویلیامز که آیا او معتقد است رای دهندگان در همه 50 ایالت آمریکا باید قادر به رای دادن از طریق پست در ماه نوامبر انتخابات با توجه به CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

“من امیدوارم که در ماه نوامبر ما که همه چیز تحت کنترل است که ما می تواند یک درجه نرمال. که علاقه من و کار من به عنوان یک بهداشت عمومی فرد” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که آن است که منطقه خود را از تجربه و تخصص.

Fauci در ضمن گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” او “نمی تواند تضمین نماید” که آن را امن برای آمریکایی ها به رای دادن در فرد در روز انتخابات نوامبر. 3.

نظرات خود را به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان برخورد بیش از امکان گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا انتقاد از رای گیری توسط ایمیل و گفت: این هموار راه را برای رای دهندگان بالقوه تقلب.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت چهارشنبه.”پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

“رای غایب هستند یک راه عالی برای رای برای بسیاری از شهروندان ارشد نظامی و دیگر افرادی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات,” او اضافه شده است. “این رای بسیار متفاوت از 100% پست الکترونیکی-در رای گیری که توسط ‘رسیده برای تقلب و نباید اجازه داده شود!”

Wisconsin
کارمند شهرستان برندا Jaszewski دارای یک جعبه غیابی از شهر ارین, Wis., به عنوان هیئت مدیره از کرباس عضو مرلین Merten می رسد به یک رای گیری طول یک ایالت در انتخابات ریاست جمهوری بازشماری آرا در غرب خم, Wis., در دسامبر. 1, 2016. (جان Ehlke/غرب خم روزانه اخبار از طریق AP)

دموکرات ها در ضمن باید اشاره کرد نگرانی در مورد خطر برای بهداشت عمومی است که خواهد آمد با فرد رای گیری.

“ما باید یک سیستم ارزشی متفاوت در مورد آنچه در رای گیری به معنی یک دموکراسی” مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “واضح است که ما می خواهیم به حذف تمام موانع برای مشارکت.”

شیوع CCP (دیروز) ویروس یک نوع از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 در ایالات متحده منجر به تغییر زمان از مقدماتی در حداقل یک دوجین متحده در سراسر کشور از جمله نیویورک و نیوجرسی.

در ایالات متحده وجود دارد بیش از 580,000 موارد بیش از 23,000 مرگ و میر و تقریبا 44,000 بهبود از شنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. حدود 3 میلیون نفر در سراسر کشور آزمایش شده است.

در هواپیمای, نیویورک, تعداد بیماران در امور بيمارستان با توجه به COVID-19 افزایش فقط 53 نفر در آوریل 11, بالاترین مجموع پس مارس 16, اولین روزی که دولت محاسبه شمارش و گزارش افزایش 94 بيمار. سه روز میانگین متحرک جدید از بستری شدن در بیمارستان در کشور کاهش یافته است و برای هشت نفر از این گذشته نه روز.

برای اکثر افراد, CCP ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

Fauci سی ان ان گفت او امیدوار است آمریکایی ها خواهد بود قادر به رای دادن در فرد در ماه نوامبر.

“من باور دارم که اگر ما خوب و اندازه گیری از راه نورد به این مرحله نسبت به حالت عادی است که ما امیدواریم در زمان ما به ماه نوامبر است که ما قادر خواهد بود به انجام آن را در راه است که راه استاندارد,” او گفت:.

“اما من نمی خواهم به بدبین فرد—همیشه این احتمال وجود دارد که ما را به آینده سقوط و آغاز زود هنگام فصل زمستان که ما می توانیم یک جهش.”

ایوان Pentchoukov و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im