Fauci می گوید روزانه COVID-19 جلسات مهم هستند اما واقعا تخلیه’

Dr. Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی متخصص خبر داد و گفت: در حالی که روزانه کاخ سفید COVID-19 جلسات هستند “واقعا تخلیه” آنها یک منبع مهم اطلاعات در مورد شیوع.

Fauci, که در خدمت به عنوان موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر این اظهارات را به آسوشیتد پرس.

“بودن وجود دارد قادر به پاسخ به سوالات رسانه ها, من فکر می کنم که واقعا مهم است” Fauci گفت: این سازمان در روز سه شنبه. “از آنجا که ما در حال رفتن را از طریق یک بحران بهداشت عمومی در کشور ما است.”

او گفت که او می یابد و مدت زمان جلسات به چالش کشیدن اما تصدیق آنها در خدمت یک تابع مهم.

“اگر من تا به حال شده است قادر به فقط چند نظر و سپس رفتن به محل کار که واقعا خیلی بهتر است,” او گفت:. “آن نیست این ایده که وجود دارد و پاسخ دادن به سوالات که من واقعا فکر می کنم مهم است که برای مردم آمریکا. آن مقدار از زمان.”

Anthony Fauci and Trump
Dr. Anthony Fauci صحبت می کند در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری در واشنگتن در روز 5 آوریل سال 2020 است. (سارا Silbiger/گتی ایماژ)

Fauci را نظرات به اهمیت COVID-19 جلسات آمده و پس از گزارش که ABC, CBS, NBC, CNN و MSNBC شروع برش دور از بخشهایی از جلسات ماه گذشته.

Fauci تبدیل به یکی از برجسته ترین صداها در کاخ سفید نیروی کار است که مختصات دولت گسترده پاسخ به شیوع CCP (دیروز) ویروس یک نوع از رمان coronavirus پدید آمده است که از سرزمین اصلی چین در سال گذشته و علل بیماری COVID-19.

او به نظر می رسد در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا هر روز به ارائه به روز رسانی در این بیماری همه گیر.

در جلسه روز دوشنبه Fauci گفت: علائم وجود دارد که در برخی از مناطق این بیماری همه گیر منحنی بود صاف مختصر برای یک کاهش در نرخ های جدید روزانه عفونت و نشانه وقوع است در آینده تحت کنترل است.

“ما در حال شروع به دیدن برخی از مناطق در حال حاضر این نوع از تراز وسط قرار دارد” Fauci و افزود: “به خصوص در جایی که کانون مانند نیویورک.”

“همه چیز شروع به تعادل,” او گفت:.

U.S. President Donald Trump speaks
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در COVID-19 در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن در 14 آوریل سال 2020 است. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

در ضمن تهمت به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز در روز سه شنبه که کشور ساخت “پیشرفت قابل توجهی در جنگ ما در برابر ویروس.”

“ما اندوهگین و در هر قیمتی زندگی که از دست داده است و به نامرئی دشمن اما از طریق تاریکی, ما می توانید ببینید اشعه نور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که 15 درصد از ایالات متحده شهرستانهای صفر موارد COVID-19.

تهمت نیز به میدان فرستاد سوال در مورد بسیار مورد بحث زمان بندی و فرایند بازگشایی اقتصاد در میان امیدوار نشانه هایی از شیوع تدریجی و نگرانی است که اگر همه چیز باز هم به زودی ممکن است یک تجدید حیات از عفونت.

“ما یک کشور اما ما تعداد زیادی از تکه های مختلف. این یک پازل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:, و اضافه کرد که او نمی خواهد فشار دولت فرمانداران به باز قبل از آنها آماده است. “ما آن را باز کنید تا در زیبا تکه های کوچک به عنوان آن می آید همراه است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im