Fauci ‘با احتیاط خوش بینانه’ ما می توانیم به تدریج بازگشایی ماه آینده به عنوان CCP شیوع مسطح

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص پیشنهاد کرده است که ایالات متحده ممکن است شروع آرامش بخش stay-at-home سفارشات در اوایل ماه آینده در میان CCP (حزب کمونیست چین) ویروس همه گیر.

Fauci گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در مارس 12 که نشانه هایی وجود دارد که شیوع “نه تنها ناقص آن شروع به نوبه خود گوشه” و این که این کشور می تواند باز “در برخی از راه” در ماه مه اشاره کرد این است که یک “نیاز به تلاش و بازگشت به حالت عادی است.”

“من فکر می کنم آن را احتمالا می تواند شروع حداقل از برخی جهات شاید در ماه آینده” Fauci گفت. “ما امیدواریم تا پایان ماه ما می توانید به اطراف نگاه کن و بگو: خوب وجود دارد هر عنصر در اینجا است که ما می توانید با خیال راحت و با احتیاط شروع به کشیدن پشت در.’ اگر آن را انجام دهد. اگر نه, پس از آن فقط در ادامه به سرپا ایستادن کردن,” او گفت:.

Fauci نظرات آمده تنها چند روز پس از CCP مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 2,000 روز جمعه بالاترین روزانه شمارش تا به امروز با بیشترین تعداد قابل توجهی در داخل و اطراف شهر نیویورک است. آن چوب خط حساب کردن در حال حاضر پیشی گیرد و ایتالیا با 532,879 مورد تأیید و 20,577 و میر نسبت به این بیماری تا کنون.

این متخصص بیماری های عفونی گفت که در حالی که نیویورک دارای بالاترین تعداد مرگ و میر, او در حال حاضر “با احتیاط خوش بینانه” به دلیل پذیرش به بیمارستان ها و مراقبت های ویژه را آغاز کرده بود به کاهش و حتی در نیویورک است. و اضافه کرد که اطلاعات موجود پیشنهاد شیوع “نه تنها ناقص آن شروع به نوبه خود گوشه ای.”

“هنگامی که شما نگاه در پذیرش ، بستری شدن در بیمارستان مراقبت های ویژه و نیاز به intubate که نه تنها ناقص آن شروع به نوبه خود گوشه,” او گفت:. “بنابراین این چیزی است که ما امیدوار [برای] و آن را خوشبینی محتاطانه است که ما شاهد هستیم که کاهش و اگر شما نگاهی به الگوهای منحنی در کشورهای دیگر هنگامی که شما به نوبه خود که گوشه امیدوارم ما را ببینید یک کاهش بسیار شدید.”

با وجود ابراز خوش بینی در مورد چشم انداز از مردم در سراسر ایالات متحده بازگشت سالم زندگی روزانه Fauci تاکید کرد این روند خواهد بود تدریجی بود که “نمی شود یک سوئیچ نور” و امر بستگی دارد که در منطقه شما هستیم. “این خواهد بود بسته به جایی که شما هستند در این کشور که طبیعت از شیوع است که شما در حال حاضر تجربه کرده و خطر شیوع است که شما ممکن است تجربه کرده اند” Fauci گفت. “من فکر می کنم آن را به چیزی که نیست “یک اندازه متناسب با همه” او گفت:.

دوباره تأکید کرد که باید به صورت آهسته و پیوسته روند بازگشت به زندگی روزانه Fauci هشدار داد: “اگر شما فقط می گویند, ‘OK آن را هر چه ممکن است 1 کلیک کنید’ به نوبه خود سوئیچ بدیهی است که اگر شما آن را در همه-یا-هیچ راه وجود دارد فوق العاده خطر وجود دارد که دوباره بجای اول برگشتن.”

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که او را به زودی اعلام یک نیروی کار اختصاص داده شده برای باز کردن ایالات متحده برای کسب و کار به عنوان او تاکید کرد تمایل خود را به ایالات متحده باز “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

نیروی کار را تشکیل شده از “رهبران کسب و کار بزرگ پزشکان و گروه زیادی از مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “این کشور بود به باز و پر جنب و جوش و بزرگ است. نه با مردم ماندن در … من دوست دارم به آن را باز کنید. من مصمم به انجام هر کاری اما حقایق را تعیین خواهد کرد که چه کار کنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de