پدر 4-سال کشته در تنسی گردباد سهام خود دلخراش حساب که شب

چهار سال Hattie Collins درگذشت, هفته گذشته هنگامی که یک گردباد قدرتمند لمس کردن در تنسی است.

او یکی از پنج فرزند با سن کمتر از 13 قرن در Putnam County است. پدر او مت کالینز است که در حال حاضر به اشتراک گذاری در Facebook دلخراش جزئیات از شب او را از دست داده است.

“هتی را دوست دارد برگزار می شود” پست خود را آغاز می شود.

مانند بسیاری از کودکان خردسال, Hattie خواهد وزش نسیم تا خواب در تخت پدر و مادر. که شب بود درست مثل دیگران او گفت:. Hattie خواب بود بین او و همسرش میسی و پس از آن گردباد هشدار هشدار آغاز صدایی از تلفن.

“ما بلافاصله برداشت Hattie از تخت و شروع به در حال اجرا به عنوان سریع که ممکن است نسبت به Lainey اتاق برای گرفتن او را از گهواره,” او گفت:. Lainey است که زن و شوهر جوان ،

“میسی برداشت Lainey من تا به حال Hattie و ما به طبقه. صدا در اطراف ما بود و بر خلاف هر چیزی من تا کنون شنیده ام. سکوت پر سر و صدا.”

کالینز گفت: گردباد آمار خانه خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها آمار زمین و همه چیز بود سقوط در اطراف آنها. در مجموع 24 نفر کشته شدند در چهار شهرستان پس از طوفان های منتقل شده از طریق دولت است.

“چهار نفر از ما نقل مکان توسط طوفان به جایی در اطراف ما مقابل ایوان ما فکر می کنم. ما در این خاک در خزیدن فضا اما با هم.”

او می گوید: چیزی که بعد از او به خاطر بیدار شدن از خواب در سراسر خیابان در همسایگان ، او گفت: همسایگان خود را پر و آنها را در آنچه اتفاق افتاده است گفت: آنها در بر داشت خانواده هنوز هم برای هر یک از دیگر.

“میسی شد برگزاری Lainey. من برگزاری Hattie. ما هرگز اجازه رفتن.”

تمام چهار نفر از آنها مجروح شدند. کالینز ستایش همسایه ها که شروع به پریدن کرد و به عمل به آنها کمک کند. او می گوید در زمان آنها از سلاح های خود را و همچنان به آنها را نگه دارید. یکی از همسایه ها قادر به دریافت خودرو خود را رایگان و سوار دختران برای دریافت کمک به آنها به عنوان منتظر در آمبولانس.

Hattie را ندارد اما کالینز گفت: او همیشه برگزار می شود درست مثل او عاشق بود.

کالینز و همسرش, ماندند, که در آن دیگر کشورهای همسایه تمایل به خود آسیب ها و حتی شکست یک درب به یک برانکار برای همسر خود, با توجه به پست خود.

“کلمات انجام عدالت برای چگونه ما احساس می کنیم برای Hattie. درد غیر قابل تحمل است در زمان و در حال حاضر در همه زمان ها. ما نیز با غرق عشق و حمایت از بیش از همه است.”

کالینز به پایان رسید در این پست که به اشتراک گذاشته شده است نزدیک به 50,000 بار با یک لحظه لمس همسر او با Hattie پس از storytime که شب قبل از خواب.

“هتی خواهد بود نه بحث از خواب” پست خود گفت. “او به او گفت:” مامان من می توانید ببینید عیسی و او با پوشیدن تمام سفید.'”

“قبل از اینکه ما می دانستیم که عیسی رفتن به نگه داشتن او را که او انجام داد. ما اعتقاد به خداوند در زمان ما از ما. به اعتقاد ما او را نگه داشته است ما برای ما. و Hattie را دوست دارد برگزار می شود.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de