تلفات سقوط در نیویورک, کانون کروناویروس در آمریکا

نیویورک: ایالات متحده در حال ورود به چه مقام ارشد هشدار داد در روز یکشنبه خواهد بود “سخت ترین” هفته از coronavirus بحران به عنوان تلفات نصب شده اما برخی از دیدم برق امید از اندکی کاهش مرگ و میر در, سخت, ضربه, New York.

نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس گزارش روز یکشنبه که برای اولین بار در یک هفته مرگ و میر کاهش یافته بود کمی از روز قبل. اما هنوز هم وجود دارد نزدیک به 600 جدید مرگ و میر و بیش از 7,300 موارد جدید در دولت است.

لوئیزیانا تبدیل به یک نقطه داغ برای این ویروس گزارش یک پرش در مرگ و میر نزدیک به 500 و بیش از 13000 موارد است. فرماندار پیش بینی شده دولت خواهد اجرا از هواکش توسط پنج شنبه.

مکان هایی مانند پنسیلوانیا, کلرادو و واشنگتن دی سی نیز با شروع به افزایش مرگ و میر.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده. این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9/11 لحظه تنها آن را نمی تواند موضعی” ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams هشدار داد در فاکس نیوز در روز یکشنبه. “این رفتن به اتفاق می افتد در سراسر کشور است. و من می خواهم به درک که.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: روز یکشنبه که بستری شدن در بیمارستان به حال 50 ٪ کاهش یافته است بیش از گذشته 24 ساعت. او هشدار داد که آن هنوز روشن نیست که آیا بحران رسیدن به یک فلات در دولت است که در مجموع 4,159 مرگ و میر و بیش از 122,000 موارد تا کنون بیشتر از هر دولت ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de