طراحان مد دوختن ماسک برای PPEs coronavirus frontliners

طراحان با استفاده از مهارت های خود را برای کمک به سلامت کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر

منتشر شده 12:51 PM, مارس 25 سال 2020

به روز شده در 12:59 PM, مارس 25 سال 2020

PROTECTIVE EQUIPMENT. Designer Michael Leyva's and his team are just one of the many in the fashion industry pitching to help in sewing face masks and protective gear for the health workers and frontliners. Screenshot from Instagram/@michaelleyva_

تجهیزات حفاظتی. طراح مایکل Leyva و تیم خود را تنها یکی از بسیاری در صنعت مد تبادل برای کمک به در دوخت ماسک صورت و دنده محافظ برای سلامت کارگران و frontliners. عکس از Instagram/@michaelleyva_

مانیل فیلیپین – فیلیپینی, طراحان مد و مارک های تن به تن در کمک به frontliners از بیماری همه گیر کوروناویروس با دوخت فولاد ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی برای کمک مالی.

طراحان مانند Patty Ang, Puey Quinones, مایکل Leyva Yong Davalos, Santi Obcena, Rajo لورل و Domz راموس مشغول دوخت و برش و تهیه surgicals ماسک و دنده محافظ برای سلامت کارگران است.

آنها همچنین تماس استراحتی در رسانه های اجتماعی به منبع بیشتر مواد برای ماسک و محافظ دنده.

طراح Mich دولک هم ساخته شده یک تماس برای مردم در صنعت مد را برای کمک و پیوستن به مانیل دنده محافظ دوخت باشگاه به ماسک و لباس.

قدرت Fashion Inc., با هم با وزارت علوم و فناوری فیلیپین نساجی موسسه تحقیقات (DOST-PTRI) ساخته شده است یک قرارداد برای تولید از 500.000 قابل استفاده مجدد ماسک با توجه به Facebook پست توسط DOST, منشی, Fortunato ده لا پنا.

آن را با استفاده از یک PTRI نساجی-تکنولوژی پوشش برای درمان و اتمام” ده لا پنا گفت.

با توجه به آن تا مانیل اعلام کرد که در آن Instagram صفحه ای که آنها به اهدا P100,000 به فیلیپین بیمارستان عمومی برای وعده های غذایی و تجهیزات حفاظت شخصی.

طراح مد Mak Tumang درخواست برای کمک های مالی به طوری که او و گروه خود را می توانید خرید PPEs از چین است.

تعدادی از بهورزان و پزشکان گرفته اند به خود را شخصی حساب های رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن که آنها را اجرا کرده ام از ماسک و PPE. برخی از آنها حتی متوسل به استفاده از کیسه های پلاستیکی و فوم و بازیافت ظروف پلاستیکی برای محافظت از خود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im