BEST FILM. Lulu Wang poses in the press room during the 2020 Film Independent Spirit Awards on February 08, 2020 in Santa Monica, California. Photo by Phillip Faraone/Getty Images/AFP

بهترین فیلم. لولو وانگ در اتاق مطبوعات در طول سال 2020 Film Independent Spirit Awards در فوریه 08, 2020 در سانتا مونیکا ، عکس از فیلیپ Faraone/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – آمریکایی-چینی فیلم خداحافظی تحویل ملامت به آن اسکار گیری در روح جوایز چهار شنبه, آوریل 8 به کره جنوبی انگل اضافه شده نهایی پشت سر هم از حرکت به آن بسیار به کرات جایزه اسکار به چالش بکشد.

جوایز برگزار شد در ساحل, خارج از لس آنجلس یک روز قبل از مراسم اسکار, افتخار, فیلم های با بودجه های کوچکتر و اغلب برگزار می شود تا به عنوان یک پادزهر برای این آکادمی بیشتر جریان اصلی و کمتر متنوع – سلیقه.

خداحافظیحدود یک خانواده که reunites به دیدار یک مادر بزرگ در چین که نمی دانید او در حال مرگ برنده بهترین تصویر از دست رفته در هر اسکار نامزد.

لولو وانگ اکران کرده و گفته است که “بسیاری از مردم گفت: هیچ کس در حال رفتن به می خواهید برای دیدن فیلم (دلیل) آن را چینی به اندازه کافی, آن آمریکایی نیست به اندازه کافی.”

“برای مردم فقط آن را به عنوان یک خانواده داستان به عنوان یک داستان جهانی که واقعا معنی دار است.”

وانگ یکی از چندین تحسین مدیران زن که موفق به برنده شدن در اسکار به رسمیت شناختن اما گفت که او توسط او حذف.

“هنگامی که شما برنده یک جایزه از آن به شما داده شده است توسط یک گروه از همسالان خود. زمانی که من در آکادمی و آرایش رای گیری بدن آکادمی آنها همسالان من,” او گفت:.

“که بزرگترین مشکل است. اگر همسالان من نشان داده شد در آکادمی رای بدن پس از آن آنها خواهد بود رای گیری برای فیلم است که نشان دهنده زندگی خود را و داستان خود را.

“که همیشه چه در آن است. بنابراین من تعجب نمی توسط هر یک از آن.”

آکادمی عضویت 84% سفید و 68 درصد مرد بودند.

در روح جوایز بزرگترین شوک, جنیفر لوپز از دست رفته بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای او به نوبه خود به عنوان یک مکار کن در زرنگ به ژائو Shuzhen که نقش مادر بزرگ در خداحافظی.

ژائو قادر به سفر از چین با توجه به این رمان coronavirus شیوع آوردن کشور است.

در ضمن انگلنادر متقاطع زبان خارجی موفقیت است که می تواند تبدیل به اولین غیر فارسی فیلم برنده بهترین فیلم در مراسم اسکار در هالیوود در روز یکشنبه برنده بهترین بین المللی فیلم.

مدیر Bong Joon-ho گفت زیرنویسها شد هیچ مانعی برای او کمدی تاریک از آنجا که پیام خود را در مورد گسترش نابرابری طبقاتی خواهد با طنین “مردم زندگی در مریخ است.”

“من نمی ایجاد, این فیلم را همانند کمک به بین المللی سینما گفت:” بونگ.

“عمیق تر شما حفر کردن به آنچه که شما را احاطه کرده آنچه که در نزدیکی شما بیشتر جهانی و گسترده تر داستان می تواند تبدیل به” او به خبرنگاران گفت پشت صحنه.

‘انجام’

برادران جاش و بنی Safdie برنده بهترین کارگردان برای خود اتشی, اضطراب, زده, هیجان انگیز بدون سنگهایمورد اجباری نیویورک طلا و جواهر که اعتیاد به قمار زمین او را در حال عمیق تر شدن مشکل است.

فیلم ستاره و مخاطبان مورد علاقه آدام سندلر برنده بهترین بازیگر poking سرگرم کننده خود را در “نقل قول را تمام کردن حمله القاعده” در اسکار گفت: “اجازه دهید همه کسانی که قلم موهای douchebag… (بازیگران) خود را دریافت اسکار فردا شب.”

اولیویا وایلد که زن متمرکز, نوجوانان, کمدی Booksmart برنده بهترین ویژگی گفت که او امیدوار است این پیروزی می تواند “الهام بخش بیشتر خانم ها به خارج وجود دارد و مستقیم است.”

“The Film Independent Spirit Awards بسیار سردتر از اسکار – آن روز ما در ساحل ما تشخیص نر مدیران” شوخی میزبان اوبری پلازا به عنوان نشان می دهد باز در سانتا مونیکا.

Noah Baumbach برنده بهترین فیلمنامه برای طلاق tearjerker ازدواج داستانکه آن هم در مسابقه برای بهترین عکس در اسکار – به عنوان شریک زندگی خود را Greta Gerwig را کمی زنان.

“حتی اگر او ساخته شده یک فیلم بیش از حد گران قیمت برای روح جوایز او هیچ کمتر مستقل از هر کسی در اینجا” Baumbach گفت.

رنه زلوگر بیشتر سمان او اسکار frontrunner وضعیت برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای جودی.

بهترین فیلم مستند رفت و به آمریکا کارخانهاولین فیلم از باراک و میشل اوباما, شرکت تولید مورد ما زنگ کمربند کارخانه بازگشایی توسط یک میلیاردر چینی.

“حتی اگر آن را نوعی اسپانسر شده از طرف اوباما بسیاری از جمهوری خواهان و مردم ساکن در مناطق روستایی در حال تماشای آن را در حفظ حریم خصوصی از خانه خود را” مدیر جولیا Reichert گفته است: با استناد به Netflix داده است.

“آنها ممکن است به دوستان خود بگویید. اما آن را واقعا اتفاق می افتد. به طوری که واقعا سرد است. ما باید برای رسیدن به آن دسته از افرادی چون ما در انتخابات سال است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im