خانواده چپ ویران شده توسط MS-13 قاچاق جنسی

واشنگتن—یک بی ضرر برخورد با مودب و مرد جوان در یک فیلم محلی تئاتر بود ناشناخته آغاز گام به سوی جنس قاچاق برای یک جوان Virginian ،

سوزان جوان گفت: دختر خود را به تازگی جشن گرفته او 15th birthday زمانی که او یک پسر بچه بود که “در سن مودب و خوش اخلاق” در حالی که در این فیلم با دوستان.

آنها تعویض شماره تلفن و Facebook اطلاعات است.

“با این به ظاهر کوچک تبادل اطلاعات کورتنی تا به حال هیچ راهی برای دانستن است که او زندگی و زندگی خانواده اش را برای همیشه تغییر” جوان گفت: در طول سال های اخیر وزارت دادگستری (DOJ) ضد قاچاق رویداد.

“این پسر بود که او ظاهر می شود. به جای شیرین, بی گناه, جوان مرد او MS-13 عضو باند. کار او این بود که به استخدام دختران جوان تحت ادعای نادرست از دوستی برگشتاندن آنها را به جهان تاریک از قاچاق انسان است.”

که هفت سال پیش بود و باند مرتبط با قاچاق بدتر, با توجه به لایحه وولف بنیانگذار فقط بخواهید پیشگیری از قاچاق.

“یکی از نگران کننده ترین اما به سرعت روند در حال ظهور است که از باند-کنترل قاچاق جنسی” وولف گفت: در کنگره شنوایی Dec. 11, 2019.

“دار و دستههای آموخته اند که جنس قاچاق به خصوص از افراد زیر سن قانونی است که کم ریسک و پر بازده جنایی سازمانی است که به اندازه کافی بودجه خود را باند عملیات در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

وولف گفت: باندهای “جلال طریق هالیوود” اغلب استفاده از خشونت یا تهدید به خشونت برای کنترل قربانیان خود را.

جوان گفت که پس از MS-13 اعضای باند که با حضور دخترش دبیرستان متوجه کورتنی در تلاش بود برای شکستن دور از آنها در زمان او به منزوی بخشی از مدرسه اموال و تجاوز ،

“آنها ضبط و به او گفت که اگر او تا به حال گفت: هر کسی که چه اتفاقی می افتد, آنها را به اشتراک گذاری ویدئو در رسانه های اجتماعی و با دوستان او و خانواده” جوان گفت: بار عصر.

“و آن قسمت سمت راست وجود دارد این است که واقعا چه شروع تمام قاچاق. پس از آن او بلافاصله قاچاق هر روز بعد از مدرسه. او را به من بگویید که او اقامت داشت پس از مدرسه برای مشق شب باشگاه و یا باشگاه یوگا. در واقع این باند بود و گرفتن او را به نزدیک خانه و قاچاق او که در آن هشت تا 10 آقایان در انتظار بودند. و او تا به حال به تظاهر به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود.”

به عنوان کورتنی بود که جنس قاچاق توسط این باند جوان گفت: او را بعد از آن که سه جوان فرزند— دو پسر در سن 12 و 11 و یک دختر بود که تقریبا 3 در آن زمان بودند نیز قربانی شده اند.

در بعد از ظهر شنبه جوان و همسرش را برای یک دوچرخه سوار را در یک پارک محلی برای یک ساعت یا بیشتر. کوچک آنها می دانند که در خانه خود بود که به طور مداوم تحت نظارت و به عنوان آنها راه می رفت جلو درب اعضای باند را وارد کنید از طریق درب عقب.

“پسر بودند و تهدید به زور اسلحه. آنها هر دو مورد تجاوز قرار گرفتند در اسلحه به نگه داشتن آنها را خاموش. آنها حتی تزریق ما جوانترین دختر با مواد مخدر است. آنها واقعا استفاده می شود بچه ها بسیار در برابر یکدیگر به مطمئن شوید که هیچ کس به صحبت پدر و مادر یا هر کسی که” جوان گفت:.

اعضای باند خواهد نیروی کورتنی در خارج از خانه با آنها با اشاره اسلحه در او خواهر کوچکتر و گفت: “بیا با ما و یا ما در حال رفتن به ساقه خواهر خود را در حال حاضر.”

جوان گفت: او و شوهرش را پیدا نکرد که خود را پسران و دختران جوان مورد آزار قرار گرفته بودند تا یک سال پس از کورتنی وضعیت به نور آمد “از آنجا که آنها هنوز هم بیش از حد ترس به صحبت می کنند و می ترسم که از اعضای باند بودند رفتن به عقب می آیند و آنها را” او گفت:.

جوان, در حال حاضر مدیر فقط برای درخواست پدر و مادر ائتلاف برای پایان دادن به قاچاق انسان گفت: خانواده اش از طریق ترک سقوط کرد.

او گفت: Courtney سعی کردم به دنبال کمک 22 بار با او افسر منابع مدرسه و مشاور مدرسه. “آنها نمی توانید به او یک بار.”

“او احساس نمی امن به صحبت کردن با من و همسرم—که در آن زمان این باند بود و تهدید او” اگر از انجام صحبت با کسی ما کشتن پدر و مادر خود را, ما به شما صدمه دیده خود را کوچک, برادران, خواهر خود را,'” جوان گفت:.

“هیچ کس می دانست که چگونه به ما کمک خانواده و یا نحوه حرکت این وضعیت ظریف. این failsafes به منظور حفاظت از خانواده و فرزندان خود را کمی به هیچ چیز برای ما—از سیستم مدرسه به اجرای قانون دادگاه های سیستم درمانگران و پزشکان.”

کورتنی رفت از دست رفته دو بار در بیش از یک دوره شش ماهه—اولین بار به مدت چهار روز و بار دوم دو هفته جوان گفت:. هر دو بار جوان گفت: آنها مطلع اجرای قانون و مرکز ملی گم شده و به استثمار کودکان (NCMEC).

“این بود تا او بهبود بار دوم توسط یک مامور اجرای قانون بود که آموزش دیده در زمینه قاچاق انسان که ما شروع به به طور کامل درک بزرگی از وضعیت ما,” او گفت:.

خانواده نقل مکان کرد و کورتنی صرف 4 1/2 سال در بستری مسکونی, درمان, تلاش برای بازیابی از تروما جوان گفت.

“اغلب برای قربانیان, یکی از سخت ترین چیز برای آنها را به انجام این است که برای سامان دادن به جامعه است. و ما نیاز به ایجاد برنامه هایی که آموزش آنها را به انجام, چگونه به یک زندگی عادی,” او گفت:.

او گفت: آن را می تواند دلهره آور برای بازماندگان به انجام کارهای روزمره مانند چیدن یک پیراهن و یا تصمیم گیری چه چیزی برای خوردن.

“این قاچاقچیان را دستکاری آنها را به دست آورد و به کنترل بسیار بیش از آنها را که آنها در واقع از دست دادن توانایی به فکر می کنم برای خود” جوان گفت:.

کارشناسان می گویند متوسط طول عمر برای کودکی که کشیده است به قاچاق جنسی است که هفت سال است. تعداد بسیار کمی دریافت کنید و حتی کمتر باقی بماند. اعتیاد به مواد مخدر و خشونت هستند همتراز برای دوره و تروما پیوند ایجاد شده توسط کاسب می تواند جلب قربانی در حتی پس از آنها نجات داده شده.

پرورش و مراقبت از خانه بدوشی و قاچاق

2019 وزارت امور خارجه با قاچاق گزارش گفت: کودکان در ایالات متحده در تقویت سیستم مراقبت هستند در معرض خطر تبدیل شدن به قاچاق می شود.

“گزارش های اخیر همواره نشان داده است که تعداد زیادی از قربانیان قاچاق جنسی کودکان بودند در یک زمان در سیستم نگهداری,” 2019 گزارش قاچاق انسان متحده است.

در سال 2019 بیش از 437,000 کودکان در پرورش و مراقبت با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

لایحه مرتبط: مدیر عامل میثاق خانه در کالیفرنیا فراهم می کند مسکونی برنامه ها و خدمات برای کودکان و جوانان رو به بی خانمانی در ایالات متحده و کانادا و مکزیک و مرکزی امریکا است.

او گفت که 30 درصد به 50 درصد از قربانیان قاچاق انسان که Convenant خانه با این نسخهها کار آمده از سیستم نگهداری و قاچاقچیان به عمد هدف پرورش کودکان و نوجوانان.

“ما دیدن قاچاقچیان جوان قربانیان سعی کنید به قربانی دیگران از طریق گروه خانه از طریق نگهداری شبکه های,” او گفت:.

مرتبط: تاکید کرد که قاچاق جنسی کودکان است که عمدتا داخلی موضوع است. او گفت: 90 درصد از زنان جوان که قاچاق شده اند که از طریق پیمان خانه هستند از ایالات متحده است.

گروه دیگری از کودکان آسیب پذیر هستند که هدفمند توسط قاچاقچیان در حال بی خانمان از جمله فراری.

از بیش از 23,500 در معرض خطر فراری گزارش NCMEC در سال 2019, 1 در 6 شد و به احتمال زیاد قربانیان قاچاق جنسی کودکان.

مرتبط: به استناد یک مطالعه اخیر کارگردان Convenant خانه است که نشان داد که 20 درصد از افراد جوان که تجربه بی خانمانی نیز تجربه قاچاق انسان است.

“و به این ترتیب به طور پیش فرض ما انجام داده ایم قربانی خدمات برای قربانیان قاچاق انسان بیش از 50 سال گذشته” مرتبط: گفت. “اما در آخرین پنج تا 10 سال victimology تبدیل شده است بسیار متفاوت است. پیچیدگی از قاچاقچیان تبدیل شده است بسیار متفاوت است. این insidiousness البته این تبدیل شده است بسیار متفاوت است.”

جوان بی خانمان مردم “نسبتا ” آسان” به فریب از خیابان با وعده عشق, حفاظت و امنیت مالی میثاق سایت خانه متحده است.

“برای بسیاری از این افراد جوان آنها به معنای واقعی کلمه را آغاز کرده اند که در حال قاچاق در 8 9 سال توسط اعضای خانواده خود را توسط باندهای by خیابان زندگی است که به آنها نمایانده,” مرتبط: گفت.

اعتقادات و چالش های جدید

به DOJ محکوم 501 جنسی با قاچاقچیان در مالی 2018 از 471 در سال مالی 2017. آن را در زمان پایین Backpage.com در سال 2018 بزرگترین سایت اینترنتی که تبلیغ از قاچاق جنسی از کودکان و بزرگسالان است. اما سایت های دیگر باید از فنر از جمله کسانی که در میزبانی خارج از کشور که به ارائه چالش های اضافی برای اجرای قانون است.

این NCMEC CyberTipline دریافت 1.1 میلیون گزارش از کودکان بهره کشی جنسی آنلاین در سال 2014; در سال 2019 آن را دریافت 16.9 میلیون دلار گزارش شده است.

اما چالش با تکنولوژی باقی می ماند پیچیده ترین برای اجرای قانون به رقابت با. شرکت های فن آوری در حال ارائه به کاربران با برنامه های بیشتر است که باید به صورت end-to-end encryption; cryptocurrency پنهان دنباله پول و تبلیغات سایت های میزبانی در خارج از کشور و یا در وب.

به DOJ گفت: end-to-end encryption بدون backdoor را برای اجرای قانون stymies تحقیقات جنایی ، شرکت های فن آوری می گویند یک backdoor ارائه یک خطر امنیتی برای کاربران است.

خدمات قربانی و حرکت رو به جلو

در حالی که Youngs تضعیف از طریق ترک سال پیش بیشتر سازمان ها از فنر برای حمایت از بازماندگان و خانواده خود را.

به DOJ نیز ریخت و کمک به قربانی, خدمات پشتیبانی که در حال تبدیل شدن بیشتر جزء جدایی ناپذیر از اجرای قانون سمت قاچاق.

در طول سال مالی 2018 به DOJ ارائه $31.2 میلیون دلار برای 45 قربانی ارائه دهندگان خدمات—قابل افزایش از 18 دهندگان از دریافت $16.2 میلیون دلار در سال مالی 2017.

اما به عنوان جوان گفت: باندهای نیز نشو و نما.

“این واقعا سخت بود برای ما به پیدا کردن یک محل امن برای رفتن و نوع پنهان کردن خانواده پس به صحبت می کنند پس از وضعیت ما,” او گفت:. او گفت: آنها نقل مکان به یک منطقه نیست که یک MS-13 حضور خود دانش است. اما مناطق اطراف آن انجام دهید.

“ما احساس می کنیم به عنوان امن به عنوان ما می تواند از وضعیت ما,” او گفت:. “ما فقط سعی می کنید به ماندن در سایه و نه رسم هر گونه توجه به خودمان و یا برای خانواده ما است.”

حتی در حال حاضر او در حال یادگیری بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است. او متوجه است که او را پسر ارشد بود و همچنین قاچاق با کورتنی.

“پس او و کورتنی زندگی همیشه متفاوت خواهد بود برای آنها را همیشه در حرکت در یک مقدار آهسته تر است. آنها را مجبور به مقابله با پیچیده PTSD و اضطراب و افسردگی—ترس که کسی که همیشه به آنها را دریافت کنید و یا خواهد بود انتظار برای آنها—که هرگز آنها را ترک. من همیشه به دنبال روش های درمانی جدید را امتحان کنید برای PTSD و سعی کنید برای کمک به آنها,” او گفت:.

کورتنی در حال حاضر تقریبا 24 و زندگی نزدیک در حالی که تحصیل به یک دامپزشک. پسران 20 و 19; یکی در کالج مشغول به کار نسبت به مدرک در امنیت سایبر و دیگر در مورد شروع به کالج. و جوانترین دختر است که نزدیک به 12.

این قاچاقچیان نشده مواجه عدالت است.

جوان می خواهد مردم را به درک کنند که آنها باید صبر کنید تا زمانی که آنها می دانند که از یک قربانی قبل از اینکه آنها را متوجه این مشکل است.

“من واقعا فقط می خواهید برای توانمند سازی برای آنها را به درک و آموزش خود را که قاچاق انسان واقعی است. این اتفاق می افتد هر روز.”

برای کمک به

NCMEC 24 ساعت تدریس خصوصی در خانه: 1-800-843-5678

www.missingkids.org

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de