هاوایی خانواده ادعا کرد که آنها را از دست بدهند $32,000 پس از لغو سفر کروز متوقف می شود که در هنگ کنگ در بحبوحه افزایش نگرانی از coronavirus.

“ما قطعا می خواستم در این کروز. آن را همیشه یک عمر چیزی که ما می خواستیم برای رفتن بر روی یک کروز” Pua موریسون گفت KHON2 اضافه کرد که این سفر رزرو در ماه فوریه سال گذشته بود که مدتها قبل از coronavirus کشف شد.

موریسون گفته است که این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر چین, تحریک توده قرنطينه و مستندات او تا به حال به لغو این سفر با خطوط کروز نروژی.

“[نروژی کروز] است گفت: “ما درک وضعیت’ و ‘ایمنی شماره یک ما است موضوع’ و ‘ما هرگز قرار دادن هر یک از ما مسافران در راه ضرر. اما خط پایین این است که اگر شما انصراف از شما از دست دادن تمام پول خود را,'” موریسون گفت. “ما در حال گشت و گذار رزرو ما به روز رسانی بسته های سفر. این بود که در یک تعطیلات خانوادگی بنابراین ما برای رفتن ذوق,” او اضافه شده است.

او گفت که خانواده اش نمی خواهید برای رفتن بر روی یک کروز و خطر ابتلا به بیماری مسری.

“به جای خودم را از طریق تمام است که سردرد و بیشتر از همه خطر ابتلا به این ویروس من فقط می خواهم به قادر به لغو کروز و دریافت بازپرداخت. که همه از من بپرسید. و من فکر نمی کنم که بسیاری بپرسم با چه خبر است. و از آن بدتر هر روز” موریسون گفت که او خواهد بود خوشحال به حضور کروز در تاریخ بعد. “من فقط می خواهم به امن و من نمی خواهم برای رفتن در مسیر ویروس.”

در بیانیه ای به Epoch Times, نروژی کروز خط گفت آن است که “به دلیل ماهیت غیر منتظره شرایطی که ما به شدت توصیه می کنند که مهمانان به دست آوردن سفر حمایت بیمه.”

“لطفا می دانم که مهمانان نمی خرید, سفر, حفاظت از برنامه است که اجازه می دهد تا برای لغو. مهمانان خریداری سفر حفاظت را پوشش می دهد که آنها تنها در مورد یک اورژانس پزشکی است. ما درک می کنیم و عذر خواهی برای نا امیدی این مهمانان در حال تجربه. اما همانطور که گفته شد ما باید این سیاست ها در محل برای شرایط دقیقا مانند این گفت:” نروژی کروز خط سخنگو.

با توجه به کهن, نروژی کروز خط نیز گفت: هیچ یک از برنامه های تغییر کرده در نور از شیوع ویروس.

این هفته دولت ژاپن قرار داده شده از الماس شاهزاده خانم کروز تحت قرنطینه پس از یک مسافر آزمایش مثبت برای کوروناویروس. بیش از 3500 نفر در رگ.

“در حالی که در کشتی او مراجعه نمی کند کشتی مرکز پزشکی برای گزارش هر گونه علائم یا بیماری” با توجه به انتشار اخبار از کروز اپراتور گزارش ایالات متحده آمریکا امروز. “بیمارستان گزارش می دهد که او در شرایط پایدار و اعضای خانواده سفر با او باقی می ماند و نشانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de