خبر جعلی شکن: آیا رونالدو واقعا تبدیل خود هتل به موقت بيمارستان?

وجود دارد اخبار قبلی که فوتبالیست کریستیانو رونالدو تا به حال ارائه شده برای تبدیل خود را از هتل به بیمارستان و درمان رایگان به کروناویروس مبتلا ،

یک گزارش Marca روزنامه و همچنین سایت یوونتوس (رونالدو یک یوونتوس به جلو به یاد داشته باشید؟) اظهار داشت که رونالدو تا به حال تصمیم به تبدیل خود را از هتل به بیمارستان برای درمان بیماران است. این همه نیست. همچنین در ادامه به دولت است که فوتبالیست شده بود که به پا صورتحساب بیش از حد. پس از آن بدان معنی است که بیماران را درمان می شود رایگان است. در همان زمان این گزارش همچنین اعلام کرد که رونالدو خواهد پرداخت پزشکان و پرستاران در درمان coronavirus بیماران.

رونالدو ابراز نگرانی از گسترش coronavirus و خواست مردم را به پیروی از دستورات از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

این تصمیم به این گزارش گفت که رونالدو را در راه انجام بیت خود را برای جامعه در بار جهانی بیماری همه گیر.

اخبار رفت و ویروسی در هیچ زمان و با هر انتشار در خارج وجود دارد حمل داستان و طرفداران به اشتراک گذاری آن را به طور گسترده ای. اما ما فکر کردیم که این بیت از اخبار بیش از حد خوب درست باشد و تصمیم به حفاری و حدس می زنم آنچه ما در بر داشت ؟ به نظر می رسد که وجود دارد نه یک ذره از حقیقت به اخبار از رونالدو ارائه خود را در هتل ها می تواند تبدیل به یک مرکز پزشکی برای درمان coronavirus بیماران. بله, آن است که خبر جعلی.

Marca که قبلا منتشر شده داستان گرفته شده آن را در حالی که فوتبال کاتب کریستف Terrer است به نام پرتگاه و rubbished این گزارش به عنوان جعلی.

اتمام این صدای جیر جیر…

اما به زودی به عنوان اخبار از ویروس گسترش رونالدو در زمان خود را به رسانه های اجتماعی دستگیره برای به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را بیش از این افزایش مرگ و میر ناشی از ویروس است.

چک کردن پیام خود را…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im