شکست خورده پناهندگی مدعی جدی Rap Sheet باید اخراج دیوان عالی کشور می شنود

واشنگتن—یک مهاجر لبنانی که مرتکب جنایات او پس از دریافت گرین کارت باید اخراج شود چرا که او را آزار و اذیت مذهبی و شکنجه اگر حذف به سرزمین مادری خود مرد وکیل گفت: دیوان عالی کشور است.

تهمت و دولت مخالف این پیشنهاد برای اقامت در آمریکا

در سال 2016 مبارزات انتخاباتی و پس از آن — نامزد انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد به دشوار در کسانی که نقض قوانین مهاجرت آمریکا و در غیر شهروندان که مرتکب جرائم جدی در ایالات متحده است. “ما اجرای اولویت ها شامل از بین بردن جنایتکاران, اعضای باند, تهدیدات امنیتی, ویزا overstays عمومی اتهامات ناروا” گفت: پس از آن.

شفاهی در مورد شناخته شده به عنوان نصرالله v. Barr بودند شنیده مارس 2 توسط ملت بالاترین دادگاه.

حکم علیه دولت می تواند آن را مشکل تر به اخراج بیگانگان جنایی در آینده است.

قضات ممکن است به وزن بالقوه متضاد با مفاد قانونی به عنوان آنها تصمیم گیری اداری در مورد تعیین ادعا می کند ساخته شده تحت کنوانسیون سازمان ملل علیه شکنجه (گربه) تعداد نهایی اخراج سفارشات. فدرال قانون اجرای کنوانسیون جلوگیری از بیگانگان جنایی از فرستاده شدن به کشورهایی که آنها به احتمال زیاد به شکنجه.

درخواست نضال خالد نصرالله آمریکایی داستان آغاز می شود در سال 2007 زمانی که او یک قانونی در ایالات متحده اقامت دائم. او خریداری سیگار اعتقاد او به سرقت رفته بود که تا به حال در مجموع فروشی ارزش $587,096 در هشت معاملات از undercover ماموران فدرال. رو به هشت فقره جنایت از دریافت اموال به سرقت رفته او pled گناه به دو نفر از آنها در سال 2013 شد و محکوم به یک سال زندان زمان.

قانون مهاجرت و ملیت (INA) آمده است که یک بیگانه “به اتهام جرایم مربوط به فساد اخلاقی متعهد ظرف پنج سال” از بیگانه پذیرش که “یک جمله از یک سال و یا دیگر ممکن است تحمیل” است قابل حمل از ایالات متحده است. INA همچنین نوار دادگاه صلاحیت این دادگاه ها به بررسی نهایی اخراج سفارشات برای بیگانگان جنایی مجرم جرم تلقی تشدید جنایات تحت قانون.

دولت مصمم نصرالله اعتقادات واجد شرایط به عنوان تشدید جنایات تحت قانون مهاجرت و ملیت و یک قاضی مهاجرت در بر داشت او موضوع را به اخراج از آنجا که او تا به حال مرتکب جرائم مربوط به فساد اخلاقی. قاضی اشاره کرد که سیگار قاچاق بود یک جنایت فجیع است که مطرح شده یک خطر برای جامعه است. قاضی اضافه شده است که این نوع از جرم و جنایت نیز متصل به فعالیت های تروریستی و جرایم سازمان یافته حتی اگر هیچ مدرکی دال بر ارتباط این فرد به چنین فعالیت هایی است.

نصرالله استدلال می کند که احتمال او در مواجهه با آزار و اذیت مذهبی بیشتر خود سابقه کیفری. چرا که او یک عضو از دروزی مذهبی اقلیت, او ادعا می کند او ممکن است مورد آزار و اذیت در لبنان توسط مسلمان, گروه های تروریستی مانند حزب الله اگر بازگشت وجود دارد.

“ایالات متحده ساخته شده است که شرکت تعهد است که ما اخراج سیستم است که نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به ارسال یک فرد به یک محل که در آن آنها احتمال بیشتری نسبت به نه بود موضوع را به … شکنجه یا مرگ” نصرالله وکیل پل هیوز گفت: دیوان عالی کشور است.

در راه به بالا دادگاه یک قاضی مهاجرت حکومت نصرالله در محکومیت جنایت او را فاقد شرایط لازم برای پناهندگی و خودداری از حذف اما مسلم او مهلت از حذف تنها با احترام به لبنان بیان کرد او هنوز هم می تواند “برداشته شود در هر زمان به یک کشور دیگر که در آن او است به احتمال زیاد به شکنجه.”

هیئت تجدید نظر مهاجرت معکوس کردند, پیدا کردن خود را “تنها برخورد با حزب الله را نمی, تشکیل گذشته شکنجه و تعمیم درگیری های داخلی در لبنان نشان نداد” او خواهد بود شخصا هدفمند برای آسیب برساند. سپس 11th مدار دادگاه تجدید نظر داشت که قانون مهاجرت و ملیت محروم آن از صلاحیت این دادگاه ها به نقد و بررسی “هر حکم نهایی حذف و در مقابل یک بیگانه است که قابل حمل به دلیل داشتن متعهد” جرایم خاص.

در طول شفاهی عدالت نیل Gorsuch مشخص مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وکیل متی گوارنیری استدلال که ادعا می کنند در زیر شکنجه کنوانسیون می تواند متمایز از نهایی حکم تبعید به عنوان “بسیار متافیزیکی.”

“آن را مانند تثلیث مقدس” عدالت کنایه آمیز به خنده از دادگاه مخاطبان است.

گوارنیری گفت: “منظور از حذف معتبر باقی می ماند حتی اگر بیگانه اعطا شده است حفاظت از گربه.”

“ما فکر می کنم آن است که بخشی از این حکم نهایی حذف. این جدایی و تشکیل دهنده بخشی از حکم نهایی حذف.”

گوارنیری استدلال قانون روشن بود.

او گفت: عدالت Stephen Breyer که دولت می کند “فکر نمی کنم قانونی متن مبهم است. ما فکر می کنم کنگره روشنی وام قضایی بررسی نهایی سفارشات حذف با توجه به جنایی بیگانگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de