رو coronavirus: آنچه که مقامات محلی باید انجام

LOCAL CHIEFS. Metro Manila mayors stand behind President Rodrigo Duterte as he holds a press briefing on his government's response to the spread of coronavirus in the Philippines. RTVM screenshot

محلی ندارند. مترو مانیل شهرداران ایستاده پشت رئیس جمهور رودریگو Duterte به عنوان او دارای یک نشست خبری در دولت در پاسخ به گسترش coronavirus در فیلیپین. RTVM تصویر

مانیل فیلیپین رو coronavirus شیوع است که تهدید به آلوده جوامع چه باید پاسخ مقامات محلی خواهد بود ؟

وزارت کشور و دولت های محلی (DILG) صادر شده در فوریه 3 تفاهم نامه برای راهنمای محلی دولت واحد در مورد نحوه رسیدگی به تهدید گسترده شیوع. این به روز شد 3 روز بعد در تاریخ 6 فوریه.

در زیر نامه مقامات دائما یادآوری به اطلاعیه و اقدام در مشورت با مقامات بهداشتی.

آنها نباید در انتشار اطلاعات تایید شده توسط وزارت بهداشت (DOH) و دیگر سازمان های ملی و باید حفظ تماس با این سازمان برای به روز رسانی.

در درجه اول barangay کاپیتان شهرداران و فرمانداران را فرض کنیم 3 موقعیت در همان زمان.

1. مدیر اطلاعات

CLEAR SIGNS. The BJMP implements a 'no mask, no entry' policy for visitors of inmates at the Manila City Jail on March 10, 2020, as part of their initiative to curb the spread of the Coronavirus disease. Photo by Ben Nabong/Rappler

نشانه های روشن. این BJMP پیاده سازی یک ماسک ورود به سیاست برای بازدید کنندگان از زندانیان در شهرستان مانیل زندان در تاریخ 10 مارس سال 2020 به عنوان بخشی از ابتکار عمل خود را برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس. عکس بن Nabong/Rappler

به عنوان اطلاعات به مدیران محلی و ستاد وظیفه به گسترش رسیدن به اطلاعات از دو معتبر آژانس: DOH و سازمان بهداشت جهانی است.

این می تواند انجام شود از طریق توزیع اعلامیه و پوستر و اجاره تابلوهای تبلیغاتی و ارسال مطالب در سایت رسمی خود حساب های رسانه های اجتماعی.

آنها همچنین توصیه به شیر رسانه های محلی در برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی با حضور منابع معتبر از اطلاعات مانند مقامات بهداشت و پزشکان محلی برای ارائه به روز رسانی و همچنین به کم ارزش کردن شایعات و اطلاعات غلط است که ممکن است باعث وحشت.

به گوش کردن موکلین خود’ نگرانی مقامات نیز تشویق به برگزاری گفتگوهای عمومی.

Barangay کاپیتان پس از آن باید برای هر یک ایجاد یک barangay مرکز اطلاعات سلامت (BHIC) که دریافت تماس از کسانی که مایل به گزارش یا ارائه اطلاعات در مورد هر کسی که وارد از coronavirus-آمار کشور و یا مردم تجلی علائم این بیماری است.

این BHIC نیز باید کار به عنوان یک اطلاعات خط تلفن که در آن barangay ساکنان می توانید اطلاعات دقیق برای مقابله با هر گونه دروغ.

2. محلی مدیریت بحران

CLEANING. The San Juan local goverment begins disinfection of the San Juan National High School to control the spread of the novel coronavirus on March 9, 2020. Photo by Jire Carreon/Rappler

تمیز کردن. سان خوان دولت محلی آغاز می شود ضد عفونی از سن ژوئن دبیرستان ملی برای کنترل گسترش از رمان coronavirus در 9 مارس سال 2020 است. عکس Jire Carreon/Rappler

به عنوان مدیران بحران محلی روسای وظیفه به تشخیص ممکن است موارد برای منزوی کردن تایید آنهایی که برای انجام تماس ردیابی و همچنین جلوگیری از گسترش ویروس.

این باید انجام شود این تفاهم نامه گفت: با فعال شدن Barangay سلامت تیم های واکنش اضطراری (BHERTs). در حالت ایده آل وجود دارد که یک تیم در هر 5000 نفر در منطقه خود را از حوزه قضایی است.

مقامات همچنین باید اطمینان حاصل شود که پزشکی خدمه پاسخ تیم و دیگر کارگران خط مقدم ارائه شده با تجهیزات حفاظت فردی end تجهیزات پزشکی. در همان زمان آنها باید قادر به نظارت بر قیمت دارو و شکایت علیه فروشگاه که قیمت اجحاف کردن.

حتی قبل از هر گونه تایید موارد barangays باید خود را barangay جداسازی واحد (BIUs) – محصور شده و به خوبی تهویه سازه که در آن بیماران باید جدا از یکدیگر یا از طریق اتاق های مختلف و یا از طریق وینیل پرده.

می دانم که باید مورد بررسی قرار گرفته و تهدید مقامات باید دریافت نگه دارید از اداره مهاجرت پرونده از ساکنان خود را که به تازگی وارد فیلیپین از یک کشور با تایید coronavirus مورد.

این افراد که تا به حال سفر به کروناویروس-آمار کشورهای سپس باید تحت 14 روز در قرنطینه – زمان تجویز برای نظارت بر هر جوجه کشی از ویروس. کسانی که اعمال خود قرنطینه تفاهم نامه گفت: باید با توجه به “حمایت و کمک” اگر مورد نیاز است.

3. مدیر بهداشت محیط زیست

FRONTLINES. A health worker disinfects Marikina Sport Center on Monday, March 9, 2020. File photo by Darren Langit/Rappler

مقدم است. یک کارگر بهداشت كشتن Marikina ورزشی مرکز در روز دوشنبه 9 مارس سال 2020 است. فایل عکس دارن Langit/Rappler

نگرانی اصلی مدیران ارشد به عنوان بهداشت محيط مدیران است که برای اطمینان از دفع مناسب بیولوژیکی و پزشکی زباله که به طور بالقوه می تواند به طور مستمر انجام میکروب ها و ویروس ها.

آنها نیز باید به آن را ببینید که مکان های مکرر مردم مانند دفاتر و مراکز threaters, هتل ها, مهمانسراها و مدارس و بازارها و کلیساها و توالت ها تمیز و ضد عفونی. (بخوانید: مترو مانیل دانش آموزان محروم از فضاهای عمومی بیش از coronavirus تهدید)

Barangay رؤسای گفت: در این تفاهم نامه به انجام barangay گسترده پاکیزگی و بهداشت مبارزات انجام شود تا در هماهنگی با شهرستان و یا شهرداری مقامات بهداشتی.

در حالی که barangay کاپیتان اقامت در خطوط مقدم شهرداران نظارت بر پیشرفت barangay مقامات در زیر آنها و ارائه کمک از طریق شهرداری یا شهر سلامت کار – که در آن مورد نیاز است. فرمانداران موظف به انجام همین کار را برای شهرداران.

پیگیری پیشرفت از همه آنها است DILG. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im