Facebook, Twitter, Youtube, حذف ویدیو از پزشکان که حمایت هیدروکسی کلروکین

Facebook, Twitter, Youtube و حذف شده فیلم ها از یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه برگزار می شود توسط یک گروه از پزشکان با استناد به نقض سیاست های خود را. اعضای این گروه به نام “آمریکا در خط مقدم پزشکان” سخن گفته بود در حمایت از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین در درمان و پیشگیری از COVID-19 و ادعا دارد که گسترده اطلاعات غلط در مورد مواد مخدر است.

در کنفرانس مطبوعاتی در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن این گروه همچنین خواستار “رویکرد پایدار” به CCP (دیروز) ویروس همه گیر اصرار برای باز شدن مدارس و کسب و کار.

Facebook, Twitter و Youtube حذف 45 دقیقه تصویری از کنفرانس مطبوعاتی چند ساعت پس از آن مشترک به سیستم عامل و به دست آورده بودند میلیون ها نفر از نمایش ها از جمله یک گزارش بیش از 13 میلیون بازدید در Facebook به تنهایی.

یک Facebook سخنگو گفت که از آن حذف شده فیلم “برای به اشتراک گذاری اطلاعات نادرست در مورد درمان و درمان COVID-19” و سی ان ان گفت که آن را به جای “را نشان می دهد پیام ها در اخبار برای افرادی که در واکنش به اظهار نظر و یا به اشتراک گذاشته مضر COVID-19-مربوط به اطلاعات غلط است که ما را حذف کرده و اتصال آنها به myths debunked توسط [سازمان بهداشت جهانی].”

در توییتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته بود دو کلیپ از قله. اما در اوایل روز شنبه توییتر در زمان پایین فیلم ها. توییتر نیز در پایین تصویری از کنفرانس مطبوعاتی مشترک با Breitbart اخبار. توییتر سخنگوی سی ان ان گفت که اقدامات صورت گرفته در راستای “Covid [اطلاعات] سیاست.”

یوتیوب همچنین حذف این ویدئو از کنفرانس مطبوعاتی جایگزین این فیلم با یک پیام گفت که محتوای برداشته شد برای “نقض یوتیوب جامعه دستورالعمل.”

کنفرانس مطبوعاتی بود بخشی از دو روز نشست این در حالی است که به نام “کت سفید نشست” در کاپیتول هیل. با توجه به تازگی تشکیل گروه وب سایت هدف از این نشست این است که در بخش “ایجاد فرصت برای خط مقدم پزشکان به صحبت به طور مستقیم به مردم آمریکا” و “آموزش و اطلاع رسانی Congresspersons که شده موضوع را به گسترده اطلاعات غلط.”

در طول کنفرانس مطبوعاتی دکتر استلا امانوئل یک پزشک مراقبت های اولیه در ریهوبو مرکز پزشکی در هوستون, تگزاس, گفت که او تا به درمان بیش از 350 نفر از بيماران مبتلا به COVID-19 با استفاده از ترکیبی از هیدروکسی کلروکین روي و آزیترومایسین و مشخص می شود که ترکیبی از مواد مخدر به عنوان یک “درمان است.”

“برای چند ماه گذشته و پس از مراقبت از بیش از 350 بیماران ما و نه از دست یک. نمی دیابتی نه کسی با فشار خون بالا و نه کسی که آسم و نه یک فرد. ما نه از دست یک بیمار,” او گفت:.

“من به اینجا آمدند به واشنگتن دی سی می گویند:” امریکا هیچ کس نیاز دارد به مرگ,’,” او اضافه شده است.

امانوئل که همچنین یک مسیحی رستگاری وزیر با یک فعال حساب Youtube نشان دادن کار خود را در “قدرت آتش وزارتخانه” با انتقاد از مطالعات پیشنهاد کرده اند که هیدروکسی کلروکین بی اثر است در درمان COVID-19 خواستار جمله مطالعات “جعلی علم” حمایت “جعلی شرکت های دارویی.”

“من می خواهم به می دانم که حمایت است که مطالعه. من می خواهم به می دانم که در پشت آن به دلیل وجود دارد هیچ راهی که من می تواند به درمان 350 بيمار و شمارش و هیچ کس مرده است و همه آنها بهتر بود,” او گفت:.

او بعدها ادعا کرد که “هر گونه مطالعات است که می گوید: هیدروکسی کلروکین کار نمی کند جعلی است علم” و اضافه کرد “من می خواهم آنها را به من نشان دهد که چگونه آن کار نمی کند.”

“این چیزی است که من می خواهم بگویم به تمام کسانی که مطالعات آنها تا به حال با دوز بالا به آنها داده می شود به اشتباه بیماران. من به آنها تماس جعلی علم است. … چگونه از آن است که رفتن به محل کار برای 350 نفر برای من و همه آنها زنده و پس از آن کسی آن را می گویند کار نمی کند ؟ بچه ها همه آنها مطالعات جعلی علم” او گفت:.

امانوئل نیز گفت: او خودش را با استفاده از هیدروکسی کلروکین و کارکنان و پزشکان دیگر او می داند نیز در این دارو برای کمک به جلوگیری از COVID-19. او گفت که “بسیار مکانیسم عمل آن آثار اولیه و به عنوان پروفیلاکسی.”

او همچنین تحت فشار قرار دادند برای “همه” به “در هیدروکسی کلروکین” به منظور بازگشایی مدارس و کسب و کار و همچنین گفت که مردم “نمی نیاز به یک ماسک” هنگامی که وجود دارد یک “درمان است.”

Epoch Times Photo
یک خط تولید کارگر می پوشد یک ماسک محافظ در یک کارخانه در شهر تائویوان تایوان, در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (ایسنا/ان وانگ)

امانوئل اصرار دارد او را ادامه خواهد داد به این دارو برای بیماران مبتلا به CCP ویروس.

“من و بعد فورا رفت واز همه انواع تهدیدات. … برای من مهم نیست. من قصد ندارم به اجازه آمریکایی ها می میرند. اگر این تپه که در آن من در من خواهد شد در آن. برای من مهم نیست,” او گفت:. “شما می توانید گزارش من به رباتها شما می توانید کشتن من شما می توانید انجام دهید هر آنچه اما من قصد ندارم به اجازه آمریکایی ها می میرند.”

او از اظهار نظر در سخنان توسط پزشکان است که باید به او گفت که مطالعات دوسوکور مورد نیاز است.

“هنگامی که کسی مرده است آنها مرده است. آنها در حال آمدن فردا به استدلال. آنها دوباره فردا برای بحث در مورد دو سوکور و اطلاعات,” او گفت:. “همه شما پزشکان که در حال انتظار برای داده اگر شش ماه پایین خط شما در واقع متوجه شدم که این داده ها نشان می دهد که این دارو کار می کند, چگونه در مورد بیماران خود را که فوت کرده اند? شما می خواهید يک مطالعه دو سو کور که در آن مردم در حال مرگ هستند ؟ غیر اخلاقی است.”

غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داد, بهداشت حرفه ای در ماه آوریل که این دارو نباید برای درمان COVID-19 خارج از بیمارستان و یا تحقیقات تنظیمات با توجه به گاهی کشنده عوارض جانبی از جمله ریتم غیر طبیعی قلب و یا ایجاد یک ضربان قلب سریع. در ماه ژوئن FDA به پایان رسید اضطراری-استفاده از مجوز برای هر دو هیدروکسی کلروکین و از نزدیک مربوط به کلروکين در درمان COVID-19.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين تصویب شد دهه پیش برای استفاده در برابر بیماری از جمله مالاریا. آنها استفاده زود هنگام این بیماری همه گیر در درمان بیماران مبتلا به CCP ویروس و پزشکان در سراسر جهان گفت: آنها کار می کرد در برابر این بیماری است.

دکتر سیمون طلا در لس آنجلس بر اساس طب اورژانس متخصص و بنیانگذار “آمریکا در خط مقدم پزشکان” گفت در کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه که رسانه ها بزرگ نشده اند تحت پوشش “تن” از داده ها بر روی هیدروکسی کلروکین. او گفت: گروه وب سایت شامل خلاصه ای از مطالعات مربوط به مواد مخدر است.

“ایمنی HCQ انکار ناپذیر است” این تارنما می خواند. “شواهد حمایت از HCQ کارآمدی در برابر COVID-19 نیز طاقت فرسا است. همه منفی HCQ مطالعات مورد استفاده قرار گیرد یا: بیش از حد از آن استفاده می شود به تنهایی (به آن نیاز دارد روی) و یا استفاده از آن در اواخر (باید آن را در اوایل).”

طلا شده است آوازی حامی بازگشایی این کشور است. در مه, او به آسوشیتدپرس گفت که او شروع به صحبت کردن در برابر stay-at-home سفارشات به دلیل وجود دارد “هیچ پایه و اساس علمی است که آمریکا به طور متوسط باید نگران” درباره COVID-19. او همچنین رهبری نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ممکن است که هشدار در مورد عواقب ناشی از خاموش کردن طولانی مدت. نامه ای امضا شد بیش از 600 پزشکان.

Fifth Avenue
نمایی از خیابان پنجم در طول CCP ویروس همه گیر در شهر نیویورک در 14 آوریل سال 2020 است. (سیندی Ord/گتی ایماژ)

دکتر جیمز Todaro, یک محقق در COVID-19 گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که هیدروکسی کلروکین یک بر ضد مواد مخدر در بسیاری از کشورها و ادعا شده است که شده است وجود دارد یک “حمله هماهنگ” در مواد مخدر است.

“هنگامی که شما تا کنون شنیده ام از یک دارو تولید این درجه از جنجال? 65 ساله و دارو است که در سازمان بهداشت جهانی امن ضروری لیست داروها برای سال,” او گفت:.

Todaro گفت که گوگل حذف مقاله خود را که او تا به حال همكاري در ماه مارس به اشتراک گذاری شواهد دارو اثر در برابر COVID-19 و که از آن شده است وجود دارد یک “مقدار بسیار زیادی از سانسور” در پزشکان که به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد پتانسیل موفقیت های مواد مخدر است.

Todaro همچنین گفت که اتهام اطلاعات غلط در مورد این مسئله “رسیده است بالاترین دستورات پزشکی” و با اشاره به مورد بررسی هیدروکسی کلروکین در ماه مه در مجله لانست منتشر شده که او را “یکی از معتبرترین مجلات پزشکی در جهان است.” سازمان جهانی بهداشت تا به حال به طور موقت به حالت تعلیق در تست مواد مخدر با توجه به مطالعه اما از سر خود کارآزمایی بالینی در اوایل ماه ژوئن است.

“این محققان مستقل مانند ما که در مورد مراقبت از بیماران که مراقبت در مورد این حقیقت که به حفر این مطالعه و مصمم است که آن را در واقع ساخته و داده ها. داده بود واقعی نیست,” او گفت:. “و ما این طوری متقاعد کننده است که این مطالعه کردهاند توسط لانست کمتر از دو هفته پس از آن منتشر شد. این است که تقریبا بی سابقه به خصوص برای مطالعه این قدر.”

“من عذر خواهی از همه برای این واقعیت است که وجود دارد آنقدر اطلاعات غلط وجود دارد خارج وجود دارد, و آن را بسیار سخت برای پیدا کردن حقیقت” Todaro گفت. “و متاسفانه آن را به دنبال در مکان های دیگر برای حقیقت است. همین دلیل است که ما با تشکیل خط مقدم پزشکان در اینجا به سعی کنید برای کمک به دریافت اطلاعات واقعی وجود دارد.”

عمده بالینی در ایالات متحده تجزیه و تحلیل هیدروکسی کلروکین اثربخشی و ایمنی در حال انجام است.

california school
اسباب بازی های پراکنده در زمین بازی از یک مدرسه ابتدایی در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 است. (Jae C. هنگ/عکس از آسوشیتدپرس)

پزشکان خواستار بازگشایی, ‘رویکرد پایدار’

دکتر رابرت همیلتون یک متخصص اطفال از سانتا مونیکا کالیفرنیا خواست برای بازگشایی مدارس است. او گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که کودکان “به عنوان یک قاعده کلی در نظر گرفتن این ویروس بسیار خوب” با چند آلوده شدن و کسانی که آلوده می شوند “در حال بستری در تعداد کم.”

او همچنین گفت که کودکان هستند و برای رانندگی گسترش CCP ویروس و خواست برای کودکان برای بازگشت به مدرسه برای فرد در یادگیری است.

“ما نیاز به عادی سازی زندگی کودکان ما … ما که با گرفتن آنها را در کلاس درس,” او گفت:. “بله ما می توانیم مراقب باشید من تمام است که برای همه ما هستند. اما من فکر می کنم نکته مهم این است که ما نیاز به عمل نمی کند از ترس. ما نیاز به عمل از علم است.”

همیلتون گفت: او معتقد است که ملی اتحادیه های کارگری از جمله معلمان کارگری “در حال رفتن به تقاضای پول” که ژست یک مانع برای بازگشت کودکان به مدرسه اضافه کردن “که در آن ما نیاز به تمرکز تلاش های ما و مبارزه با عقب.”

“من فکر می کنم که آن را خوب به مردم پول برای [تجهیزات حفاظت شخصی] و چیزهای مختلف در کلاس درس اما برخی از خواسته های خود هستند واقعا مسخره است,” او گفت که چگونه ایالات صنفی معلمان لس آنجلس می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ،

دکتر دن اریکسون, شرکت صاحب شتاب مراقبت فوری یک شبکه از امکانات مراقبت های فوری در کالیفرنیا به نام ملت به باز کردن مدارس و کسب و کار.

“ما می توانیم اجتماعی فاصله و پوشیدن برخی از ماسک, اما ما همچنین می توانید باز کردن مدارس و کسب و کار باز” Erickson گفت.

“ما نیاز به یک رویکرد است که پایدار است. پایدار رویکرد کاهش چیزهایی باز شدن مدارس, باز کردن کسب و کار. و سپس ما می توانیم اجازه می دهد مردم را به خود را به استقلال و مسئولیت شخصی خود را به را انتخاب کنید برای پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله به عنوان مخالف به قرار دادن حکم در آنها نوع کنترل آنها,” او گفت:.

در این نشست با اشاره به CCP ویروس اریکسون گفت: شرکت کنندگان که “99.8 درصد از مردم از این طریق دریافت کنید با کمی به هیچ مترقی و یا قابل توجهی بیماری است.”

Zachary Stieber کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaGebze escorthtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma