Facebook شکایت تجزیه و تحلیل شرکت oneAudience برای اطلاعات سوء استفاده

FACEBOOK VS ONEAUDIENCE. In this file photo taken on December 04, 2017 employees have lunch at the canteen at Facebook's new headquarters, designed by Canadian-born American architect Frank Gehry, at Rathbone Place in central London. File photo by Daniel Leal-Olivas/AFP

FACEBOOK مقابل ONEAUDIENCE. در این فایل عکس گرفته شده در دسامبر 04, 2017 کارکنان ناهار در غذاخوری در Facebook به مقر جدید طراحی شده توسط Canadian-born American معمار فرانک گری در Rathbone محل در مرکز لندن. فایل عکس از Daniel Leal-Olivas/AFP

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – Facebook on پنج شنبه, 27 فوریه واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل oneAudience داده های اطلاعاتی شرکت بیش از یک تاکتیک آن استفاده می شود به جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران از سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

نیوجرسی-بر اساس oneAudience پرداخت سازندگان نرم افزار برای نصب “مخرب” نرم افزار در برنامه های خود را به منظور “نادرست” جمع آوری اطلاعات در مورد افراد در Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی Facebook گفت.

“محققان امنیتی اولین پرچم oneAudience رفتار ما به عنوان بخشی از داده های ما سوء استفاده فضل برنامه” مدیر اجرای پلت فرم و دادخواهی جسیکا رومرو گفت: در یک پست وبلاگ.

“Facebook و دیگر تحت تاثیر شرکت و سپس در زمان اجرای اقدامات در برابر oneAudience.”

اقدامات انجام شده توسط Facebook اواخر سال گذشته شامل غیرفعال کردن برنامه های ارسال oneAudience ابلاغ قانونی برای توقف فعالیت با توجه به شبکه های اجتماعی است.

Facebook نام oneAudience به همکاری با حسابرسی به عنوان مورد نیاز شبکه های اجتماعی از سیاست های, اما این شرکت کاهش یافته رومرو گفت.

بزرگترین شبکه های اجتماعی مواجه شده است و فشار شدید برای سرکوب نامناسب و استفاده از داده ها از آیات است که سیاسی مشاوره کار بر روی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ربوده اطلاعات شخصی ده ها میلیون نفر از کاربران. (بخوانید: Facebook – یک دهه از داده های رسوایی و مجادلات)

Facebook کرده و متعهد به نقد و بررسی معاملات با همه شرکای خود را و برنامه های.

توییتر در اواخر سال گذشته هشدار داد کاربران اطلاعات شخصی مانند ایمیل و نام کاربری و تازه ترین توییت می تواند دیده گرفته و با استفاده از یک نرم افزار مخرب کیت توسعه که توسط oneAudience.

“در حالی که ما هیچ شواهد نشان می دهد که این بود که با استفاده از کنترل حساب توییتر این امکان وجود دارد که یک فرد می تواند انجام این کار” توییتر گفت: در هشدار.

توییتر توصیه به کاربران برای بررسی لیستی از برنامه ها با اجازه به دسترسی به داده ها در گوشی های هوشمند خود و به لغو دسترسی داده شده به هر یک از آنها استفاده نمی کنید و یا تشخیص دهد.

مردم نیز توصیه می شود بسیار انتخابی که در مورد برنامه های آنها لینک به شبکه های اجتماعی.

این oneAudience سایت می گوید این کار با همکاران به “شناسایی منحصر به فرد دستگاه تلفن همراه شناسه به دقت اشاره کردن واقعی, تایید کاربران تلفن همراه” و “اتصال میلیاردها آفلاین و آنلاین لمس نقاط به طور کامل درک کاربر در پشت صفحه نمایش.”

این شرکت بلافاصله پاسخ به خبرگزاری فرانسه پرس و جو. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im